Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

[Изображение: mzGZyONKB3PJACh2S2gGmwpQ0CFdrS18a-pSphGk...3-Dpk=w705]

За всички, които са абонати на Мтел
https://market.android.com/details?id=co...5tYmlsbCJd
Безплатна и много функционална!

Цитат:Информация за сметка, фактури, отстъпки, лимити от вашия Мтел акаунт
Инструкция:
-за да работи приложението е необходима валидна регистрация на сайта www.mtel.bg
-инсталирайте във вградената памет, а НЕ на картата
-след което е необходимо да го поставите на десктопа като уиджет
-осигурете интернет връзка (приложението работи както с WIFI, така и с 3G/GPRS)
-при поставянето изберете 2x1 или 4х1 размер който да пасне най-добре на вашия десктоп
-конфигурирайте име и парола за достъп, както и рефреш интервала
-"Подробен лог" записва и неуспешните опити за обновяване, когато услугата временно е недостъпна на www.mtel.bg
-на самия уиджет, с червен цвят се означава неуспешния опит за обновяване
-запишете конфигурациятa и трябва да видите уиджета на десктопа
-може да добавите допълнително уиджет за друг номер/акаунт
-има бутон за обновяване, а логото води към конфигурационния екран
-с натискане на уиджета в зона извън логото се отваря екрана с подробна информация

[Изображение: hMYLw5gXwZlxEgNWwpRSlj5DVLu0S_FA2mz-88o7...JhD2W=h230][Изображение: MYeslK4CuQMwToRW7gcZJKBPh5zHG7HGz4qtIzZ-...Nnwmi=h230][Изображение: GNGrkze01zk1WQyoDf4E-wcc_HpRbqZl-igexJC7...EmD9s=h230]
[-] 1 потребител изказва благодарност на mazy™ за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
Аксесоари
#2

Ти да видиш!
Изключително полезно, особено за къстъм ромове без Sim Toolkit :coffee:

[Изображение: oneplus-logo-black-and-white.png]
Цитирай
#3

Да му се не види, не иска да върви на 4.0.3. Инсталира се и после не се появява в таба ц уиджетите, няма как да го сложа на екрана.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#4

emski_vas написа:Да му се не види, не иска да върви на 4.0.3. Инсталира се и после не се появява в таба ц уиджетите, няма как да го сложа на екрана.
:rofl: :rofl: :rofl:
Извинявай, ама явно си прецакан :cheers: :cheers:
Цитирай
#5

според мен е доста стресиращо да гледаш как ти нараства сметката.. :rofl:
има ли такава програма и за глобул?

GLav 4.0
Цитирай
#6

mazy написа:
emski_vas написа:Да му се не види, не иска да върви на 4.0.3. Инсталира се и после не се появява в таба ц уиджетите, няма как да го сложа на екрана.
:rofl: :rofl: :rofl:
Извинявай, ама явно си прецакан :cheers: :cheers:
Хахахах! Оказа се, че не съм. Оправи се. Не е лошо приложението. Апропо, разработчика има и много приятен уиджет за времето, пробвай го. :cheers:

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#7

@emski_vas пред BW нищо, колкото и да е приятно не важи Smile
Но тази програма е много добра не само защото е лека, а и е функционална и уиджета става Smile

@profesor-glavcho :unknw: :unknw: нямам идея, но Глобул май много не са Андроид ориентирани откъм разработки на приложения (не че това е разработка на Мтел де)
Цитирай
#8

Mazy, права си за BW и аз съм с него. Пробвах доста време със SiMi Clock. Обичам опростените и изчистени неща, но пък този няма седмична прогноза и ...
А случайно да има нещо подобно за Виваком, че половината колеги имат техни карти?

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#9

Доста готино приложение .Мен лично ми харесва ,и Widgeta седи много добре,държи се чудесно.

Samsung Galaxy SIII
Цитирай
#10

А някой да ме светне как да направя уиджета да е размер 2х1, че в инструкцията пише, че е възможно ама....

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#11

При мен като дам да избирам Widget и ми го показва MBILL widget 4x1 и съответно 2x1..При теб как е...

Samsung Galaxy SIII
Цитирай
#12

Здравейте.
Малко помощ. Инсталирах приложението имам валидна регистрация в Мтел, телефона е HTC Wildfire S, инсталирал съм го на вътрешната памет не на SD картата.
Не мога да намеря Widget а за да го изкарам. Някаква идея къде бъркам.
Приложението като го активирам ми излиза един екран със стъпките за работа и един бутон OK - каквото и да натисна винаги ми затваря приложението и никъде не откривам Widget.

Мерси.

Samsung Galaxy Note
Цитирай
#13

Рестартирай телефона...

Samsung Galaxy A70 2019 (SM-A705FN/DS (Global) Android 9.0 (Pie)
Цитирай
#14

Dance @peco да явно е трябвало да рестартирам. Досега не ми се беше налагало с друга програма да правя рестарт заради нея.
Благодаря.

Samsung Galaxy Note
Цитирай
#15

Доста ми точи от батерията програмката.При вас как е ми е интересно.

Samsung Galaxy SIII
Цитирай
#16

did89 написа:Доста ми точи от батерията програмката.При вас как е ми е интересно.
При мен добре се държи батерията но съм го нагласил само на ръчна актуализация, много полезна програмка :thumbup:
Цитирай
#17

При мене ми дава съобщение че не е съвместим с телефона, на 2.3.4 съм. Ако може дайте приложението без а минавам през маркета. Телефона ми е написан в подписа.

Samsung GALAXY GT i7500
GAOSP-3 Gingerbread 2.3.4
Цитирай
#18

Аз успявам да го инсталирам, но дава force close.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#19

За съжаление спря да работи, може би защото МТел си промениха сайта... уви Sad
Цитирай
#20

Да, за съжаление. Върши перфектна работа. Надявам се автора да е оправи скоро.
Цитирай
#21

Работи!!! Rock
Автора е пуснал нова версия. :cheers:

Имам само едно въпросче: на тарифен план Комбина съм, съответно виждам през тази програма само основният номер (моят), а на детето - НЕ. Някаква идея?

Samsung Galaxy Nexus Android 4.3 Jelly Bean
Asus Memo Pad HD7 Android 4.2.1 Jelly Bean
Цитирай
#22

Добавил ли си другият номер към същият акаунт? Ако можеш да видиш и двата номера в сайта на Мтел, просто направи стъпките както е описано, за добавянето и следенето на друг номер. Smile
Цитирай
#23

ProFana написа:Добавил ли си другият номер към същият акаунт? Ако можеш да видиш и двата номера в сайта на Мтел, просто направи стъпките както е описано, за добавянето и следенето на друг номер. Smile

Да, добавил съм го към същият акаунт и в сайта виждам и двата номера, но по описаните стъпки за добавяне на допълнителен Widget - отново виждам само моят номер :wall: , ако има някаква тънкост и не е тайна моля да споделите!

Samsung Galaxy Nexus Android 4.3 Jelly Bean
Asus Memo Pad HD7 Android 4.2.1 Jelly Bean
Цитирай
#24

привет,
радвам се, че ви харесва Smile
напоследък не ми остава много време за нова функционалност...но @Saxon - прати ми на ЛС съдържанието на страницата с двата номера, предполагам че ще може да се добави лесно

Моите Андроид устройства: Samsung S21Ultra, Samsung Galaxy Tab S7+

TicWatch Pro3, Fossil GEN5
Цитирай
#25

Здравейте...Имам проблем с уиджета.Инсталирах го,работеше както трябва един ден и на следващия като исках да обновя информацията ми изписа ,,Недостъпна сметка,,.Някой ако може да помогне ще съм много благодарен...Телефонът ми е HTS Wildfire!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)