Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[05.02.12]_-.¸¸.·´¯HTC EVO 3D[Unlock~Root~S-OFF~CWM~Unroot]
#26

Сървъра за RUU_Shooter_U_HTC_Europe_1.20.401.2_Radio_10.53.9020.00_10.13.9020.08_2M_release_203403_signed
ми казва че е пренатоварен , има ли друго място от където да го изтегля?

\EVO ONE/
Цитирай
Аксесоари
#27

asparuhh написа:Сървъра за RUU_Shooter_U_HTC_Europe_1.20.401.2_Radio_10.53.9020.00_10.13.9020.08_2M_release_203403_signed
ми казва че е пренатоварен , има ли друго място от където да го изтегля?
И аз не мога да го сваля, а вече го нямам на компа ...
Копирай цялото име на RUU-то и го постави в google ... мисля, че излизаше и другаде.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#28

Писането на Кирилица е задължително!!! Confusedtupid:

Steve Jobs Thought differently... Smile  iPod touch 4G 8GB iOS 5.0.1 -||- HTC EVO 3D
Цитирай
#29

Здравейте,
казуса ми е следния: направих root по този метод, всичко мина добре - накрая ми изписа success появи ми се superuser икона. Сега като си свалих Titanium backup ми казва, че нямам root!? Може ли някой да ми изясни какво да правя?
Цитирай
#30

Иван Барабан написа:Здравейте,
казуса ми е следния: направих root по този метод, всичко мина добре - накрая ми изписа success появи ми се superuser икона. Сега като си свалих Titanium backup ми казва, че нямам root!? Може ли някой да ми изясни какво да правя?
Пробвай с ъпдейт на SuperUser + рестарт на телефона.
Свали си и DropBOX.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#31

luba6ky написа:
Иван Барабан написа:Здравейте,
казуса ми е следния: направих root по този метод, всичко мина добре - накрая ми изписа success появи ми се superuser икона. Сега като си свалих Titanium backup ми казва, че нямам root!? Може ли някой да ми изясни какво да правя?
Пробвай с ъпдейт на SuperUser + рестарт на телефона.
Свали си и DropBOX.
Свалих DropBox, рестартирах и като стартирах Титаниума ми изписва: BusyBox заботи, но командата "su" не стига до root. Има нещо нередно с вашия "su" или приложението Superuser. Моля опитайте да root-нете устройството отново (евентуално с други методи/инструменти) или се обърнете към доставчика на ROM-a
Направих и ъпдейт на Superuser
Другото, което пропуснах да спомена, че по време на root-a не ми се стартира инсталацията на “HTCDriver3.0.0.007.exe” но като продължих всичко друго се получи.
Цитирай
#32

Пич ХТЦ драйвера се качва преди да правиш рут-а ... отделно в дивайс мениджъра проверяваш дали го имаш инсталнато .... за това имаш грешка - не е непоправима ама си пак въртене 20 мин ....

:bow: :bow: :bow: Не Си Купувайте По-Умни Телефони От Вас Самите За Да Не Задавате Глупави Въпроси ... :thumbup: :thumbup: :thumbup:
HTC One X , S -off , ViperX
Цитирай
#33

GuWakZai написа:Пич ХТЦ драйвера се качва преди да правиш рут-а ... отделно в дивайс мениджъра проверяваш дали го имаш инсталнато .... за това имаш грешка - не е непоправима ама си пак въртене 20 мин ....
Това добре, но остава проблема с нестартирането на драйвъра. Свалих три файла от три различни места и като го стартирам не зарежда инсталацията
Цитирай
#34

Пробвай да ги инсталнеш като преди това изключиш HTC Sync ( иконата до часовника ).

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#35

luba6ky написа:Пробвай да ги инсталнеш като преди това изключиш HTC Sync ( иконата до часовника ).
Аз нямам Sync, но инсталирах драйвърите на друг компютър и повторих рут-а .... мисля, че сега се получи. Все пак как мога да проверя със сигурност дали имам рут? Има ли метод за потвърждение освен иконата на суперюзер?
Цитирай
#36

Иван Барабан написа:
luba6ky написа:Пробвай да ги инсталнеш като преди това изключиш HTC Sync ( иконата до часовника ).
Аз нямам Sync, но инсталирах драйвърите на друг компютър и повторих рут-а .... мисля, че сега се получи. Все пак как мога да проверя със сигурност дали имам рут? Има ли метод за потвърждение освен иконата на суперюзер?
С titanium backup или в bootloader като го вкараш в recovery mode ще ти изпише дали има руут ...

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#37

luba6ky написа:
Иван Барабан написа:
luba6ky написа:Пробвай да ги инсталнеш като преди това изключиш HTC Sync ( иконата до часовника ).
Аз нямам Sync, но инсталирах драйвърите на друг компютър и повторих рут-а .... мисля, че сега се получи. Все пак как мога да проверя със сигурност дали имам рут? Има ли метод за потвърждение освен иконата на суперюзер?
С titanium backup или в bootloader като го вкараш в recovery mode ще ти изпише дали има руут ...
Благодаря за отзивчивостта и търпеливите отговори.
Какво да гледам в Титаниума и в Риковърито.

Ето така изглежда Титаниума:

Свалих и една програма за срийншот, която май беше за рут-нат телефон и тръгна!
Цитирай
#38

Браво!!!

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#39

Така относно проблема за RUU_Shooter_U_HTC_Europe_1.20.401.2_Radio_10.53.9020.00_10.13.9020.08_2M_release_203403_signed.exe
Намерих един китайски сайт където работи линка , така че които иска нека сваля.Ето линка:
http://www.anzhuo.cn/thread-152524-1-1.html

\EVO ONE/
Цитирай
#40

asparuhh написа:Така относно проблема за RUU_Shooter_U_HTC_Europe_1.20.401.2_Radio_10.53.9020.00_10.13.9020.08_2M_release_203403_signed.exe
Намерих един китайски сайт където работи линка , така че които иска нека сваля.Ето линка:
http://www.anzhuo.cn/thread-152524-1-1.html
Браво, колега!!!
Качвам линка в темата, за да знаят и другите, които няма да изчетат чата ни ...

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#41

От известно време няма кога да пробвам тези китайски драйвери , но сега пробвах и инсталацията въобще не започва.
Някой пробвал ли е тези драйвери , работят ли? Ако не работят, а имате старият RUU_Shooter_U_HTC_Europe_1.20.401.2_Radio_10.53.9020.00_10.13.9020.08_2M_release_203403_signed.exe
ми го пратете на skype :
kanitkameh
Благодаря предварително! Smile

\EVO ONE/
Цитирай
#42

Отлична тема! Направих всичко както е описано и ефекта беше SUCCES!!! Smile :cheers:

HTC DHD, HTC EVO 3D,  SX M2 Aqua, SX M4 Aqua,  Xiaomi Redmi Note 3 SD 3/32 GB
Цитирай
#43

А дали си забелязал след като си сложил друг ром(ако си сложил) дали все още ти е наклонен дисплея?

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#44

Friz написа:А дали си забелязал след като си сложил друг ром(ако си сложил) дали все още ти е наклонен дисплея?
В какъв смисъл дали е наклонен?
3D или ...

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#45

Friz написа:А дали си забелязал след като си сложил друг ром(ако си сложил) дали все още ти е наклонен дисплея?

Това да го разбирам като 3Д дисплей който при наклоняване на ляво и дясно да се завърта ли ?
Ако са включени анимациите на дисплея се получава + настройката за 3д .
Ако съм те разбрал правилно .... ако има проблем с това да се нивелира Г сензора и при натискане на бак бутона трябва да го изправи

:bow: :bow: :bow: Не Си Купувайте По-Умни Телефони От Вас Самите За Да Не Задавате Глупави Въпроси ... :thumbup: :thumbup: :thumbup:
HTC One X , S -off , ViperX
Цитирай
#46

Friz написа:А дали си забелязал след като си сложил друг ром(ако си сложил) дали все още ти е наклонен дисплея?
Туко що флашнах LeeDroid и продължава да бъде така, но... вече не ми прави впечатление.

HTC DHD, HTC EVO 3D,  SX M2 Aqua, SX M4 Aqua,  Xiaomi Redmi Note 3 SD 3/32 GB
Цитирай
#47

luba6ky написа:
Friz написа:А дали си забелязал след като си сложил друг ром(ако си сложил) дали все още ти е наклонен дисплея?
В какъв смисъл дали е наклонен?
3D или ...

Вече ми отговори, но за да не се чудиш за това: https://www.androidbg.com/forum/topic314...vo-3d.html става въпрос.

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#48

Friz написа:
luba6ky написа:
Friz написа:А дали си забелязал след като си сложил друг ром(ако си сложил) дали все още ти е наклонен дисплея?
В какъв смисъл дали е наклонен?
3D или ...

Вече ми отговори, но за да не се чудиш за това: https://www.androidbg.com/forum/topic314...vo-3d.html става въпрос.
Сега се сетих!
И аз снощи се чудих дали нямаше такава тема ...
И как е сега?

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#49

Четох, четох, но за да съм сигурен ще питам, тъй като това е първото ми устройство с Android...
Hboot версията ми е 1.49.0018.
Какво трябва да направя, за да root-на "правилно" - така че да НЕ изгубя гаранцията (с други думи - да е възможно да върна заводско състояние на по-късен етап)?
Доколкото разбирам, трябва да инсталирам по-стар ROM - RUU_Shooter_U_HTC_Europe_1.20.401.2_Radio_10.53.9020.00_10.13.9020.08_2M_release_203403_signed
и след това да следвам инструкциите от първия пост.
И пак доколкото разбирам, НЕ трябвада се прецаквам и да ползвам "метода на HTC" за отключване?
Така ли? Ако може да ми отговори някой, който го е правил, а не местния форумен филосов (който и да е той) Big Grin
Цитирай
#50

lokster написа:Четох, четох, но за да съм сигурен ще питам, тъй като това е първото ми устройство с Android...
Hboot версията ми е 1.49.0018.
Какво трябва да направя, за да root-на "правилно" - така че да НЕ изгубя гаранцията (с други думи - да е възможно да върна заводско състояние на по-късен етап)?
Доколкото разбирам, трябва да инсталирам по-стар ROM - RUU_Shooter_U_HTC_Europe_1.20.401.2_Radio_10.53.9020.00_10.13.9020.08_2M_release_203403_signed
и след това да следвам инструкциите от първия пост.
И пак доколкото разбирам, НЕ трябвада се прецаквам и да ползвам "метода на HTC" за отключване?
Така ли? Ако може да ми отговори някой, който го е правил, а не местния форумен филосов (който и да е той) Big Grin
Правилно си чел и ако минеш по този път ще можеш да си върнеш заводското пак по описанието в темата.
Трябва да се инсталне това RUU, за да може да се направи S-OFF. Просто следвай стъпките внимателно и чети всичко внимателно.
Както виждаш има колеги, които са го направили вече и е ок.
Метода на HTCDevs ти отключва bootloader-а, но си оставаш с S-ON.
Отностно гаранцията ...
В момента, в който го руутнеш тя отпада. Дори и да го върнеш после в заводско си остава инфо в телефона, но до там нямаме достъп. Така съм чел и така знам, но до сега не съм чул нито един, който да е върнал заводското и да са го хванали.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)