Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Работа с Odin инсталиране на Stock ROM - SAMSUNG GALAXY ACE GT-S5830i
#26

Нямаш драйвери и затова не става. Ако не пробвай с друга версия на Один. Колкото до коя версия да пробваш - избери си коя да е за Европа.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
Аксесоари
#27

Be6i4 написа:Нямаш драйвери и затова не става. Ако не пробвай с друга версия на Один. Колкото до коя версия да пробваш - избери си коя да е за Европа.
И Europne не намирам поне за Galaxy Ace GT-S5830

Samsung Galaxy Nexus 4.3 Jelly Bean
Цитирай
#28

Имах предвид държава която е в Европа. (да не избереш някой за Азия)

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#29

Писането на Кирилица е Задължително!!!
Цитирай
#30

Имам проблем Один не може да се свърже с телефона
Цитирай
#31

Значи нямаш драйвери. Виж в Device Manager на PC, как се вижда телефона ти в Download режим.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#32

Виж също и модела на телефона... Версията на ОДИН?
Цитирай
#33

Имам проблем с инсталацията , дава ми FAIL когато дам старт в одит3 1.85 Заредих PDA с най-новия за България S5830IXXLA2_S5830IOXFKL4_MTL пробвах и с испански пак грешка.Телефона съм го рутвал но отдавна версия 2.3.6 S5830iXXLA1.Какво да направя?
Цитирай
#34

Дай print screen да видим къде бъркаш.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#35

Ето какво ми изписва
Цитирай
#36

Изтегли си muli package от тук http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1822109 и ще стане Smile
Цитирай
#37

Яко мерси имах същия проблем постоянно се рестартираше и неможеше да тръгва а сега си тръгва без проблем и даже е рутнат мерси много пич
Цитирай
#38

Искам да попитам като инсталирам този сток ром дали ще ми се промени и кернела, защото искам да си сложа сток кернел ???

[DEV][ROM & Kernel]●๋•RazoDroiD v2.5●๋•
Цитирай
#39

А ако изобщо не успея да вляза в рекавърито вече?
Изписва само началния надпис и по никакъв начин не иска да продължи.
Има ли решение?
И Один не го разпознава вече.
Всъшност след като виках неволята и прочетох малко, това ми реши проблема: http://forum.xda-developers.com/showthr … ?t=1822109.
Просто внимавайте какво правите, кога го правите и как.

Lenovo A5000
Lenovo YT 3 8"
Lenovo Vibe p1m
Цитирай
#40

Здравейте имам следния проблем - свалих си от маркета една gps навигация и я инсталирах. Когато стартирах приложението телефонът ми заби и не искаше даже и да се изключи. Извадих батерията. Сега когато го включа ми зарежда само надписът Samsung galaxy ace la fluer и така си седи, докато пак не извадя батерията. Много ще съм благодарна ако някой ми помогне да си оправя телефона Sad
Цитирай
#41

@sandy357
  1. Изключи телефона
  2. Натисни и задръж едновременно Power и Home копчето (това за отключването и онова под екрана)
  3. Задръж, докато телефона не се включи. Трябва да влезе в т.нар. Recovery Mode
  4. с помощта на клавишите за звука маркирай Clear Cache
  5. Избери го с Home бутона
  6. Рестартирай телефона нормално. Ако всичко е наред, ще тръгне. Ако ли не е по-сложно. Ако не си съвсем начинаеща с помощта на ADB интерфейса и кабел може да деинсталираш проблемното приложение и да пробваш пак. Ако не се чувстваш сигурна, може да повториш по-горните стъпки и вместо Clear Cache да избереш Clear Data. Това прави Factory Reset на телефона, т.е. унищожава всички потребителски данни (да, включително телефонния указател, съобщенията, инсталираните приложения)

LG Nexus 5x 32 GB || Android 6.0.1
Цитирай
#42

bezdushko написа:@sandy357
  1. Изключи телефона
  2. Натисни и задръж едновременно Power и Home копчето (това за отключването и онова под екрана)
  3. Задръж, докато телефона не се включи. Трябва да влезе в т.нар. Recovery Mode
  4. с помощта на клавишите за звука маркирай Clear Cache
  5. Избери го с Home бутона
  6. Рестартирай телефона нормално. Ако всичко е наред, ще тръгне. Ако ли не е по-сложно. Ако не си съвсем начинаеща с помощта на ADB интерфейса и кабел може да деинсталираш проблемното приложение и да пробваш пак. Ако не се чувстваш сигурна, може да повториш по-горните стъпки и вместо Clear Cache да избереш Clear Data. Това прави Factory Reset на телефона, т.е. унищожава всички потребителски данни (да, включително телефонния указател, съобщенията, инсталираните приложения)

Мерси много, но реших да го занеса в сервиза. Надявам се да не се налага, но ако пак се наложи ще пробвам Smile
Цитирай
#43

ПОМОГНЕТЕ моля!
Черен екран на GT-S5830 брик! Преди това е падал на земята и седеше само в самолетен режим и даваше сим ерор! Закачам за один с нужните файлове за S5830 който не е купуван от България! Один го детектва телефона на кой порт е но на телефона не се вижда нищо след това зареждам файловете в один пускам старт стига до SetUpConnection и толкова нищо повече не се случва! Пробвах на друг компютър дали не е от драйверите там инсталирах всичко на ново но същото! Получил е Хард Брик! Има ли някой от вас който може да го съживи този телефон ? И какво ще струва?

» HTC Legend » iPhone 4 » LG 2x » HTC Sensation »  HTC HD7 » Samsung Galaxy S IV » Sony Xperia Z1 » Next Phone - Definitely iPhone!!
Цитирай
#44

Щом один го засича, не е hard brick. Оправи си драйверите и пробвай друга версия на Odin

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#45

Пробвах с различни версии на Один изтеглени от тук, от ХДА, от сайта на Самсунг но не става 1 и същи е резултата! Сменях драйвери преинсталирах Киес и не става, пробвах на друг компютър с чисто нови инсталации на драйверите и останалото и пак същото, или някъде бъркам или не знам какво се случва! За това се обръщам към вас като последен вариант и ви моля за помощ! Smile

» HTC Legend » iPhone 4 » LG 2x » HTC Sensation »  HTC HD7 » Samsung Galaxy S IV » Sony Xperia Z1 » Next Phone - Definitely iPhone!!
Цитирай
#46

Първо се уточни какъв точно ти е модела , защото пишеш в тема за 5830i а в същото време казваш че си с 5830 чисто.
Ако си с 5830 ще ти кажа при мен как се флашна стоков без проблеми ....
1. Изтрий KIES , ако си с Windows 7/8 го остави той да си намери драйвери за телефона.
2. Один от тази тема не става , засичаше телефона но не се инсталираше РОМ-а за това изтегли този Один
3. Този стоков РОМ е последния за момента , аз флашвах с него :Стоков за 5830
Има един файл в архива на Один , задай него в полето за OPS , a ROM-a го вкарай в полето за One Package

Успех и повтарям че това е за 5830 без И ....
Цитирай
#47

nkt следвах абсолютно твоите инструкции! Ползвам твоите файлове!

<5> StartThread Detected : 0
<6> StartThread Detected : 0
<7> StartThread Detected : 0
<8> StartThread Detected : 0
<1> setup connection...

И толкова! Възможно ли е кабела да прави проблем защото е от Нокия не е от Самсунг? Smile

» HTC Legend » iPhone 4 » LG 2x » HTC Sensation »  HTC HD7 » Samsung Galaxy S IV » Sony Xperia Z1 » Next Phone - Definitely iPhone!!
Цитирай
#48

За кабела нямам идея дали е от значение ..

Иначе аз флашвах 3 пъти по този начин и нямах проблем, пробвай стъпките отново Smile :unknw:

Забравил съм да добавя в предишния пост , че трябва да ти е сложена отметката за One Package.
Цитирай
#49

nkt написа:За кабела нямам идея дали е от значение ..

Иначе аз флашвах 3 пъти по този начин и нямах проблем, пробвай стъпките отново Smile :unknw:

Забравил съм да добавя в предишния пост , че трябва да ти е сложена отметката за One Package.

Сега забелязах че Один детектва телефона ми само с Home + Vol Up + PWR бутоните не както навсякъде е дадено с Vol Down! Това от значение ли е защото с Vol Down не става нищо а телефона си е на черен екран ? Smile! И има ли вариант да го заживя?

Смених кабела с оригинален от Самсунг но все тая Smile! Без успех!

» HTC Legend » iPhone 4 » LG 2x » HTC Sensation »  HTC HD7 » Samsung Galaxy S IV » Sony Xperia Z1 » Next Phone - Definitely iPhone!!
Цитирай
#50

"Стоковия ром" - PDA, за 5830 или 5830i е? Защото аз съм с 5830 Hugo Boss и искам да си флашна оригиналният ром, защото оплесках работите и питам дали мога да флашна с това PDA?

Notebook: HP G6, CPU: Intel Core i5 @ 2.6-3.2Ghz, RAM: 6GB DDR3, HDD: 750GB SATA II, Video: ATI HD7670 2GB
Phone: Sony Xperia M2 Black @ Android 4.4.4 @ 16GB SanDisk MicroSDHC Class 10
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)