Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[24.02.12]-.¸¸.·´¯HTC HD2 Android ..::Колекция::..

Защото в инструкцията ясно пише, че трябва да е EXT4. Moжеш с minitool Partion wizard home edition или с някоя подобна програма да си го направиш да видиш дали ще тръгне..
Цитирай
Аксесоари

Колеги, да ви питам - навсякъде казват памет картата трябва да е клас 6 или 10. Е моята като е клас 8 не става ли за NAND on SD?
Цитирай

Според мен няма да е проблем.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай

martimarti написа:аз съм с този и нямам никакви проблеми: http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1930240
всичко зависи само единствено от теб тоест какви програми ползваш, за какво ти трябва телефона, скорост ли търсиш или кое е най-новото...
с две думи разрови се, разгледай, пробвай и ще разбереш кой ром е най-добър за теб

Дайте мнение за този ром които го ползвате.Не намерих в описанието на рома и какъв да е партишъна
Цитирай

staloun написа:
martimarti написа:http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1930240

Дайте мнение за този ром които го ползвате.Не намерих в описанието на рома и какъв да е партишъна

The required system partition size for v1.3a is as follows:
Full install 285 MB
Minimum Install (i.e. custom install with everything unchecked) 200 MB

Ето информация за систем партишъна.Единствения бъг който намирам е в играта Drag Racing.Звуците са нереални и трябва да се пуснат старите от настройките на играта,но не знам дали е от рома или от играта.За другите игри не знам как е,само тази разцъквам от време на време.
Цитирай

Системен партишън: 5/150/5 - така ли трябва да бъде.Не разбирам много, през ноември трудно сложих предишният ром
Цитирай

За пълна инсталация ти трябва 5/285/5.Пускам ти ЛС със скайп ако ти трябва помощ.
Цитирай

Здравейте, при мен като кача някой от ромовете и след като поиграя малко или се поровя из интернет и телефона забива и единственият начин да се оправи е да му махна батерията. Картата е клас10 16ГБ с ехт4, правя системните партишъни за съответния ром.И със и без сенс ромовете си ми забиват и не мога да разбера защо.Ако някой може да помогне да пише.
Цитирай

Намери друга карта, по възможност пи-нисък клас.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай

Имам карта клас 2 и с нея беше същото. Тази, която е клас 10 я купих преди 7 дена.Също така телефона доста загрява и точно тогава ми забива,
Цитирай

Може и телефона да си има дефект, но реално щом си сменял различни ромчета и не става - пробвай как е с WinMo.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай

С Уиндоуса си върви нормално без да има проблеми.След като минах на андроид започнаха.Телефона е със сменена платка, защото старата изпуши, но това беше преди 1 година и отгоре.
Цитирай

Преинсталира ли радиото?

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай

Да, всичко е направено както е описано.Ако искаш дай на лично да не пълним раздела само.
Цитирай

На лични не помагам, както пише в подписа ми.
Ако всичко е направено по моето ръководство може да се пробва с по-стара версия на радиото, но се съмнявам да помогне.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай

А ако вдигна малко рековърито да не е 220 а 250 дали ще има полза?Също така на Деймън Контролер какви стойности да задам, за да са най-оптимални?
Цитирай

Размера на рековърито определя каква част от паметта на телефона да се задели за ОС.
Иначе на това приложение трябва да са задават стойностите описани в темите на ромовете, ако въобще е описано.
Ако не е, всичко зависи от това как е написан кернела и не е желателно да се клоква на макс стойности.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай

Здравейте.Не успях да се справя с рома http://forum.xda-developers.com/showthr … ?t=1930240.Направих всичко което пише в темата за инсталиране.На предпоследната стъпка при работа с Recovery_250M не успях да променя параметрите 5/150/10 на 5/275/5 .Нотепад файла не искаше да ги смени и продължих така като опитах да направя непълна инсталация доколкото я разбрах на адреса .Рома се инсталира и не тръгна.Не знам английски пробвах да го разбера с гугле преводача, най вероятно нищо не съм разбрал.не знам програмите които са качени в темата дали са актуални за този ром, а на страницата на рома, освен самият ром имаше и още една програма може би заместваща рековъри 250, която така и не разбрах как се пуска.Върнах се към WinMO някаква орязана версия.Ако някой има оригиналната версия на уиндос с последният официален ъпдейт преди да си затворят страницата ХТС за нашият модел,моля да ми даде линк или да ми го прати на лично
Цитирай

Първо, линка за рома не работи.
За промяната на файловете ако не ти се запаметява от РС-то не знам какво правиш, за да не стане.
Иначе има линк в другата тема със стокови RUU.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай

http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1930240
Може да съм сбъркал при копирането работи.И аз не мога да си обясня защо не може да промени нотепад файла.Всички ли програми са същите все още за инсталацията ?
Цитирай

Те са същите, но явно трябва да промениш стойностите през друго РС. На това явно му има нещо.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай

Благодаря ти.Утре ще пробвам пак
Цитирай

някой може ли да каже откъде мога да сваля NexusHD2-JellyBean-CM10.0 V1.5, в xda линковете не бачкат Smile
Цитирай

ЗАщо ти трябва толкова стара версия на този ROM?

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

NexusHD2-JellyBean-CM10.1 V2.4 - някой да има впечатления от този РОМ?

HTC HD2[Feb. 16, 2014][ROM][KK][4.4.2] NexusHD2-KitKat-CM11.0 V4.4 [NativeSD]; HSPL 2.08; ROM 3.14.405.2; Radio 2.15.50.14
HTC ONE M7★ ☆ [ROM][4.4.2] Sense 6.0 | NuSenseSIX | KitKat | Official | m7-base 5.14.531.1 | m8-base 1.54.401.5 | m7vzw | Global | V4A | Xposed | Sense6 Toolbox | Motion Gestures | RC6.4 | 05-24-14 | ☆ ★
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)