Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Търся си партньор(ка) за тенис на корт
#1

Имали във форума колеги,играещи тенис на корт за удоволствие.Търся си Търся си партньор за тенис на корт от Варна.Ако има желаещи може да измислим нещо да ходим да играем..

Samsung Galaxy SIII
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако идваш към София с удоволствие ще се включа Wink

Samsung Galaxy S20+
Цитирай
#3

За момента няма да имам път към София,но когато имам с удоволствие ще ти пиша и да поиграем..

Samsung Galaxy SIII
Цитирай
#4

Едно време го тренирах този спорт, имам даже машинка за наплитане забутана някъде. Тая пролет започвам отново, само да си наплета скъсаното Агаси Smile
Цитирай
#5

За Бургас важи същата оферта каквато е и на Jeleto
Цитирай
#6

Eee няма колеги от Варна желаещи,много жалко...

Samsung Galaxy SIII
Цитирай
#7

Аз съм от Варна , ама тенис ми е тъмна индия хД иначе миже едно мачле да врътнем ;Дд
Цитирай
#8

Ее то колега само за удоволствие не е нужно,да сме като Надал и Федерер.

Samsung Galaxy SIII
Цитирай
#9

аз от тоя спорт се отказах още в 2ри клас , че бях голям гаф хД Тенис , баскет и волей съм се отказал хД то и футбола ми е един , ама поне майташ става като играя футбол ;Д
Цитирай
#10

Аз имам интерес към тенис (май няма много желаещи от форума или не им се занимава), обаче изобщо нямам опит. За кой корт става въпрос? Този, който е в Морската градина, този до "Гео Милев" или някой друг? Дай малко повече инфо (инструктор, какво е нужно: екипировка и т.н.). Може и чрез ЛС.
Цитирай
#11

Колега няма значение за кой корт.Предимно в морската играя,но не е проблем и друг корт.За екипировка ти трябва само ракета(аз имам втора не е кои знае какво обаче)

Samsung Galaxy SIII
Цитирай
#12

... и удобни маратонки, че после като си видиш чорапа целия в кръв, като ги събуеш у вас и ще ги хвърлиш, ако не са удобни(от опит споделям) Smile. Особено ако са клей кортове тези на които ще играете(предполагам, че са клей, то в БГ няма много разнообразие).

Аз също мога да се отзова, ако на някой много му се прииграе в Русе.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#13

Да разбира се маратонките са много важни,ако не с удобни куп проблеми.Настилката не е клей,твърди кортове,клея е малко по взискателен за начало твърд...

Samsung Galaxy SIII
Цитирай
#14

Здравейте, аз съм в София. Не съм кой знае колко добър, но се старая Wink ако някой иска да се пробва, да пише Wink По принцип ходя да играя на кортовете в дианабад, но мога да се транспортирам и до други точки в града Smile
Цитирай
#15

Аз тренирам тенис на корт от 5 години.
Цитирай
#16

varsea написа:Аз тренирам тенис на корт от 5 години.
Значи няма да ти е интересно с мен Smile
По колко часа играеш на седмица ? Smile
Цитирай
#17

Ако минаваш през централно-северна Калифорния може да цъкнем :thumbup:

мегапиксели
Цитирай
#18

androlog написа:Ако минаваш през централно-северна Калифорния може да цъкнем :thumbup:
ще го имам впредвид, добре е да има с кой да поиграеш навсякъде Wink
Цитирай
#19

bladejuven написа:
varsea написа:Аз тренирам тенис на корт от 5 години.
Значи няма да ти е интересно с мен Smile
По колко часа играеш на седмица ? Smile
По 2-3 часа. Smile
Цитирай
#20

Ако някой от Русе иска да направим тениса, аз съм насреща Wink
Цитирай
#21

За жалост ще се наложи да търся отново.Вчера момчето с което играя се контузи и сега около 2-3 месеца е аут,ако има нов колега играещ да драсне един ред да се разберем.

Samsung Galaxy SIII
Цитирай
#22

Аз съм много навит,но никога не съм играл,за това пък бързо се уча. Big Grin
Ако си навит драсни един ЛС
Цитирай
#23

Жалко, че не съм от Варна, с удоволствие бих пощъкал. Big Grin 6 години тренирах, но поне от 2 не съм играл. Confusedtupid:
Цитирай
#24

Трудно се намират хора,практикуващи този спорт да ти кажа особенно във Варна.

Samsung Galaxy SIII
Цитирай
#25

Според мен е така, защото не е евтин спорт, а не е и лесен, както повечето гледащи отстрани си мислят. :power:
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)