Оценете темата:
  • 18 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Здравейте! Нов съм във форума и не знам дали темата която задавам е в правилната секция или дори самия форум и се извинявам, но като за първи път пиша тук. Имам следния проблем... Наскоро купих този телевизор - 4K QLED SAMSUNG 43Q60T с Tizen OS. Реших да му направя сефтето с малко 4K филми на флашка, хем и да го тествам. След няколко теста установих че телевизора не съпортва аудио форматите AC3 И DTS, което си е язък за 4К-то. Та въпроса ми е има ли някакъв лесен и евтин начин да ми минават форматите без да се налага да купувам тв боксове или да сменям телевизора, че ми писва всеки път да си играя с енкода. Много благодаря!
Цитирай
Аксесоари

@vitaR Можеш да разгледаш тези теми,ако трябва пиши и в тях.
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=98715
https://forum.androidbg.com/showthread.p...74&page=13
Цитирай

@DoryanY Видях че става въпрос за VLC и KODI които обаче не мога да инсталирам. Явно си трябва тв бокс.
Цитирай

@vitaR Аз не съм на ясно,питай колегите в тази тема  https://forum.androidbg.com/showthread.p...32&page=35
Виж kamenvo или armagani те са по наясно.
Цитирай

@DoryanY ОК. Мерси!
Цитирай

Аз ползвам Filmora за desktop и Power Director за телефона. И двете стават за много неща, за много повече от "съединяване на клипове".

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Гласувахте ли.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Естествено, даже на машина!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Естествено,още в 10 часа.
Цитирай

Да но .....!
Първи и последен път!

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Какво стана с темата за работата, пак ли се изпокарахте.  Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

И тя тотално изчезна ,сега забелязах !
Cool
Имали тема за дискутиране от 10 потребителя поне 10 различни мнения и става страшно Lol

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Събраха се комунисти, анархисти, демократи и други и стана дебела работата. Нормално е да се изтрие, все пак някой трябва да се грижи за равновесието тук.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Равновесие?
Да изтриеш най-горещатата тема?
Цитирай

Форума определен оотива по-дяволите. Вече я има я няма и по 10 мнения на ден и са останали сигурно 15-20 човека дето пишат, а модовете само трият и банват за щяло и нещяло. Убеден съм, че форума няма да го бъде до година-две макс. То си и личи де, супер замрял е отвсякъде, понеже модовете не дават нищо да се коментира и да се кривва от дадена тема, което е супер зле, ама те си знаят. Smile
Цитирай

(2021-05-07, 09:26:46)nowhere написа:  Форума определен оотива по-дяволите. ....

Така е. Аз бях до тук с този форум. Ще продължа да преглеждам някои теми, но повече и думичка няма да напиша тук, докато поне от уважение не се отговори на предложението ми от темата "Предложения за сайта и форума". 70 дни никой от админите не изказа мнение, а темите за часовниците са разхвърляни из целия форум.


Прикачени файлове Миниатюри
   

1916 
Цитирай

(2021-05-07, 09:50:56)milss написа:  Така е. Аз бях до тук с този форум. Ще продължа да преглеждам някои теми, но повече и думичка няма да напиша тук, докато поне от уважение не се отговори на предложението ми от темата "Предложения за сайта и форума". 70 дни никой от админите не изказа мнение, а темите за часовниците са разхвърляни из целия форум.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
howhere написа :
Форума определен оотива по-дяволите. Вече я има я няма и по 10 мнения на ден и са останали сигурно 15-20 човека дето пишат, а модовете само трият и банват за щяло и нещяло. Убеден съм, че форума няма да го бъде до година-две макс. То си и личи де, супер замрял е отвсякъде, понеже модовете не дават нищо да се коментира и да се кривва от дадена тема, което е супер зле, ама те си знаят. Smile
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Аз също бях до тук. Изглежда това почва масово да се случва. То бива бива, ама вече не се трае. Банват те за нищо.И масово трият мнения. Кви са тия модереторчета не ми е ясно. Комплекси ли избиват някакви. Голям страх ги тресе. Това го няма в никой друг форум. Да не говорим, че са оперирани от чувство за хумор. Ама то за това трябва и малко интелект. Призовавам ви: Оставате ги сами да си пишат във форума и да се банват един друг.

Сега очаквам или да ми изтрият мнението или да ме баннат. Айде действате господа "модератори".
Цитирай

Няма да се банват, ще си цъкат "благодарности". Сега е идеалния момент да се скролват стари теми, ако някой нещо не е разбрал...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Аз като спамер номер 1 тук или поне бях такъв, не виждам това в момента което вие виждате, мен доста време ме търпяха докато ме баннаха и пак ме връщаха, понякога наистина прекалявах и ме махнаха за много време и с право.
Не знам за вас как е, но аз лично оплаквания от форума няма.
Форума трябва да е чист и да се чете само актуалното в дадена тема, за да няма "талаш" и глупости, лесно да се намира проблема или информацията която търсиш.
Има си тема общи приказки, там само не разбирам, защо не се дава да се приказва каквото си искат, но явно не искат да се нападаме един друг, което си е разбираемо.


Мисля, че форума е построен много добре с всички модели, и всичко се намира доста лесно, но не мисля, че форума запада.
Мисля, че цялата мобилна индустрия отива по дяволите, да си купиш нов телефон, вече "не е интересно", защото няма нищо ново.

И още нещо, винаги като съм искал помощ от някой тук ми я е предлагал, няма как да кажа другояче.

Не съдете толкова строго екипа, все пак пише и в правилата на форума, всеки може да бъде баннат без причина или по усмотрение на екипа без да се дава обяснение.... знам, че звучи, че ги защитавам, но ние сме дали съгласие за тези правилаSmile
Цитирай

(2021-05-27, 19:08:19)Victormihov написа:  Аз като спамер номер 1 тук или поне бях такъв, не виждам това в момента което вие виждате, мен доста време ме търпяха докато ме баннаха и пак ме връщаха, понякога наистина прекалявах и ме махнаха за много време и с право.
Не знам за вас как е, но аз лично оплаквания от форума няма.
Форума трябва да е чист и да се чете само актуалното в дадена тема, за да няма "талаш" и глупости, лесно да се намира проблема или информацията която търсиш.
Има си тема общи приказки, там само не разбирам, защо не се дава да се приказва каквото си искат, но явно не искат да се нападаме един друг, което си е разбираемо.
Мисля, че форума е построен много добре с всички модели, и всичко се намира доста лесно, но не мисля, че форума запада.
Мисля, че цялата мобилна индустрия отива по дяволите, да си купиш нов телефон, вече "не е интересно", защото няма нищо ново.

И още нещо, винаги като съм искал помощ от някой тук ми я е предлагал, няма как да кажа другояче.

Не съдете толкова строго екипа, все пак пише и в правилата на форума, всеки може да бъде баннат без причина или по усмотрение на екипа без да се дава обяснение.... знам, че звучи, че ги защитавам, но ние сме дали съгласие за тези правилаSmile

Какво евтино подмазване. Чак ми се повдига.  Facepalm1
Цитирай

Не печеля нищо от това, и не ми пука особено какво мислят за мен, просто се радвам, че има Български форум и има информация за моделите. Виждай го както си искаш, но аз съм последният които ще се подмаже на някой. Жалко, че не ме познаваш на живо.
Много Български форуми загинаха, за мен този остана единственият нормален.
И няма как да си изкривя душата, че хората тук ми помагат, къде с флаш, къде с покупка на модел.

Не е подмазване, по скоро е благодарност, и да ме баннат няма да си променя мнението за форума.
Даже до вчера не знаех, кой точно е модератор или не е.
И имената им не им ги знам, нито къде живеят, аз самият не живея Бг, може би затова толкова и ценя форума.

Но щом го виждаш като подмазване така да бъдеSmile

Колко пъти сме говорили с теб на тема P4 и не само, не мисля, че има нещо лошо човек да говори нормално, но в Бг и думата добър ден вече е подмазванеSmile
Цитирай

Когато 20 човека ти казват едно, а ти твърдиш обратното какво е ? Сам си отговори.
Цитирай

На мен лично не са ми казали нищо, оплаквате се от форумът, което е супер.
За мен не е толкова лош.
А и хората са казали, ако се подлагаш всеки му на подлога ставаш.
20 човек говорят едно, а аз виждам друго, какво ми било говорело, много неща, но не и подмазване.
Цитирай

Кои 20 човека?


Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
Цитирай

Хейтъри. Нарочно размиха темата. Да ви е сладко близането.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)