Оценете темата:
  • 18 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

за акаунт в гмаил /поща/ - трябва ли да се праща покана както преди?

(2022-03-29, 00:15:52)Andon0v написа:  FormatFactory
Да, това беше!

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
Аксесоари

(2022-04-01, 18:54:19)hakama написа:  за акаунт в гмаил /поща/ - трябва ли да се праща покана както преди?
Не.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай

Благодаря на отзовалите се!

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Има въпроси на които аз бих дал различни отговори от тези които съм посочил. Може би е по-добре да има отговор “друго”, и празно поле за вписване на този друг отговор.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Готово.
Съгласен съм с колегата за празното поле.

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай

@pepy1 @Martin_VN Напълно съм съгласен, даже някои въпроси са там за бройката, но ми трябват точно такива, гледах почти да няма с опция друго и да няма добавяне на отговор от страна на попълващият. 
Благодаря на отзовалите се!

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Добро утро и хубава седмица на всички!

Внимавам какво си пожелавам, защото може да ми се случи!!!
Цитирай

А1 - проверка на оставащи минути - има ли кратък начин, през тел с копчета?

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

*123# и гледаш коя цифра за какво е и въвеждаш отново

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2022-05-23, 06:26:58)gospodinov81 написа:  Добро утро и хубава седмица на всички!

Благодаря за хубавото пожалание Smile Wink Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Здравейте! Някой може ли да препоръча сервиз в Пловдив за смяна на батерия на самсунг с10 лайт и ако случайно знаете ориентировъчна цена?

ZTE Blade -> Nexus 4 -> Lenovo Vibe Z -> LG G Flex 2 -> Honor 8 -> Galaxy A70
Цитирай

Какво би струвало превоз от Сърбия до София, поне 10кг. За Hi Fi.

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

https://9gag.com/gag/abgN3EL?ref=android

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
Цитирай

Moжело без Google Play?
Ами не може. Тъпите китайци (Хуавейци) не разшириха тъпия си магазин с приложения.
От сумати време искам да сменя Mate 20 Pro и да им дам още един куп пари за нов апарат, ама не става.
Имам 7 камери за наблюдение, които работят с приложението Ycc365+ Има го и за ябълките, ама за Хуавейците го няма!
А кажете ми това не е ли тъпня? Пробвах с тяхното приложение за камери, ама нъцки. Явно за моите камери си иска Ycc365+
Иска си го, ама тъпите китайци не дават. Мамка им жълтурска.
Цитирай

Толкова много начини имаш да го свалиш, че вместо да си потиш пръстите от безмислени постове можеше вече да си готов...
Цитирай

То начини има, ама инсталирането на Google Play си е тото. Имам не един и двама познати, които имат проблеми с неработещи след това приложения, поради "изхвърляне" , отказ за логване и какво ли още не.
Вместо потребителите да си играем на лотария китайчета да си бяха пооправили магазина.
Цитирай

Нещо не разбирам. Хем има начини, хем се оплакваме.
Има Aurora, MicroG, F-Droid, .APK сайтове, десетки алтернативни приложения за IP камери, дори и VLC може да пуска стримове от камери.
Може и да не се робува на марка, която не може да предостави напълно работещ продукт за "един куп пари"...
Цитирай

Чудя се кога НАП ще се заработи и ще почнат да затварят заведение след заведение с глоби от по 5 цифри докато не се кротнат с глупостите си. Защо изобщо има направиха ДДС-то 9%, докато грабеха като ненормалници и за шепичка картофи и намазана филия (която уж е "принцеса") ти взимаха 20 лв. не се жалваха , нали?

Вчера моя позната ми показва касова бележка за 75 лв., момичето седнала на някаква шатра по морето (тя се резервира ли какво не знам, не ходя) , яла едни картофи, една лимонада и някаква такса за шатрата имало, та общо 75 лв. Само, че не ти е маркирана шатрата 50 лв. а маркирали пържени картофи за 50 лв., лимонада за 10 лв., кутия за 10 лв. (каква е тази кутия не е особено ясно) и някаква такса за шатрата 5 лв. (реално е 50 лв.).

Каква е тая лимонада за 10 лв. и какви са тия картофи за 50 лв. ?! Ако бях аз веднага викам НАП, ами след дъжд качулка вече, не ходя по тези отдавна (не съм морски тип), това ме потресе и реших да ви го споделя.

Сиреч картофите ще минат на 9%, ако беше шатра щеше да е 20%, аз така го разбирам и затова го маркираха като картофи, поне това ми е логиката.

Аман от идиотщини, картофи от по 50 лв, лимонади за 10 лв., минерални води по 30 лв...
Цитирай

Kрак ми не стъпва в заведение. До нас в некаква кочина една порция пилешки хапки, направени от 7/8 галети и 3/8 месо струва 15 лева за има няма 5 хапки. Не искам да им ям петорно преекспонираните им цени на неща направени от обезценено месо с изтекла годност. В заведенията всичко е леш. И алкохола също. Не пълня гуши на шмекери.

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай

Колеги, не знаех къде да пиша. Имам молба към някой, който знае Руски за превод на едно много кратко клипче. Ако някой ще помогне да каже как да му го пратя!

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

Ако искаш, прати го на мен, да видим за какво става въпрос.

 
Цитирай

В кой чуждестранен форум мога да запитам за спец. проблем с Гугъл пиксел?

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Опитай на 4PDA.

 
Цитирай

Някой с админ-ски опит може ли да каже дали ако:
банната съм за глупост...от известен голям форум, с много строг контрол и правила... сега имам нова рег-я (на един приятел е, моите два опита бях отказани заради мейлите които ползвах...), ако се логна от вкъщи - дали ще го засекат и отново баннат - т.е. виждат ли IPто откъдето се логнеш/пишеш (имат си black list с IPтата на баннати?)?
Нещо конкретно ме интересува там и не искам да правя трети опит...

PS: PowerNet - кой ги е погълнал, че имам тяхна кутия над вратата ми, а предстои ремонт. Аз съм с оптика, не е на А1.  Rolleyes

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

https://www.24chasa.bg/biznes/article/14871240

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)