Оценете темата:
  • 18 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Той мача почна ли?Бегам да го гледам...Big Grin

Xperia Neo V White (Me gusta)
Prestigio multipad PMP3470B!
Цитирай
Аксесоари

айде класика 3:0 с 2 гола на "великия" Иван Цветков Big Grin
Цитирай

Межодругото незнаех,че патка(но с у,а не а) било дума на румънски.
Гледам си някакво интервю на румънски с Кости и Андреа (незнам езика,но я питат нея на Англ. и затова,а него-на румънски) и чувам как Кости се изцепи "патка". Викам май не чух добре,я пак. Не, "патка" казва.
Цитирай

Айде и Юнайтед излизат на 1-во място във Висшата лига Сити падат всичко е перфектно!!!
Цитирай

Само Юнайтед и Левски други не признавам :thumbup:

PP: Ей шшш цесекари не ми давайте -

ПП2 : Хайде някой с ево 3 д да си сложи 3 д очила и да каже как се вижда ,че ми е интересно.
Цитирай

На тея 3-Д телефоните всичко ли им е в 3д?Имам предвид игри,приложения всичко..

Xperia Neo V White (Me gusta)
Prestigio multipad PMP3470B!
Цитирай

Бях пробвал LG Optimus 3D. Аз имам малко проблеми с очите (да,killer4o,може би затова не различавам пискелчетата на 320x480,ако дисплея не е доста близо до очите ми) и не мога да ти кажа как се държи 3D-то.
Иначе снима снимки и клипове в 3D,работи,но ако искаш още в 3D трябва да си теглиш 3D филми и 3D игри,няма да стане със стандартното. Приложенията не са 3D.Имаш YouTube 3D.
Общо взето за 5 мин. ме заболяха очите и ми закапаха сълзите. Нищо кой знае какво-просто виждаш реално кой обект пред кой е с обемност. Това е цялата история,нищо сензационно. Нека се изкаже обаче някой с нормални очи.
Иначе 3D телевизори с очила също ме цакат. От този на SONY ме заболяха очите и видях 2-3 ефекта. От лаптопите им-също. От 3D TV на Samsung не ме боляха,доста от ефектите ги видях..но не е кой знае какво. Не е това дето всички викат "до излиза извън екрана,уау,уникално е!".Нищо не излиза от никъде..
Цитирай

За да се усети както трябва,трябва да се иде на кино мисля че ще е поне малко по-добре.Иначе 3д-то на телевизора и мене не ме кефи,не ме болят очите въпреки че и аз имам проблеми,просто не е нищо особенно,един предмет примерно изпъква,а другото си остава в далечина..

Xperia Neo V White (Me gusta)
Prestigio multipad PMP3470B!
Цитирай

пък то Сити добре че не ги ощетяваха през целия мач ... ;хх Тия Юнайтед и те без дузпа немогат , то мани , ама секи мач дузпа не е на работа вече , то бе беше срещу Атлетик , ся пак , преди Атлетик пак кога беше с 2 мача подред ...
Цитирай

Хайде лека гледам ........7 часа разлика ....след това новините ,малкълм , женени с деца и после Confusedleep:
Цитирай

Аз гледам тука във vbox7 една от актьорските вечери на Слави.
:rofl: Калев кърти :rofl: :rofl: :rofl:
Цитирай

промяна в заглавието :huh2:

Desire 500 + SanDisk 8GB class 10 microSD card // JVC HA-FX3X
Цитирай

Браво заглавието така си е по добре така го бях свикнал........... Confusedleep:
Цитирай

[Изображение: 419332_10150861484719008_190385004007_12...5719_n.jpg]


Цитирай

Кости, къртиш... по-аналогия 2 циганчета да цепят дървата е по-добре от 2-ма българи. :thumbup:

Трудно е да си тъп, особенно за околните!
Цитирай

costi.kocev написа:

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

HTC One Black
Цитирай

Коце,фейсбук > мен.бг ? Big Grin

Desire 500 + SanDisk 8GB class 10 microSD card // JVC HA-FX3X
Цитирай

[Изображение: Iphone_Vs_Stone.jpg]
Цитирай

Peshec написа:Коце,фейсбук > мен.бг ? Big Grin

Имаше го в 9gag преди време Big Grin


Цитирай

ОО коце ти влезна Big Grin много се губиш от как ми свърши банна не съм те мяркал.
Цитирай

Еми не пиша Smile


Цитирай

costi.kocev написа:Еми не пиша Smile
и те така :cheers:


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай

и те така :cheers:

[Изображение: 423396_381807905171911_320040821348620_1...6003_n.jpg]


[Изображение: 425939_380972945255147_220315897987520_1...7832_n.jpg]


[Изображение: 424413_370112583015670_280731911953738_1...0088_n.jpg]
Цитирай

teneke написа:
costi.kocev написа:Еми не пиша Smile
и те така :cheers:

:cheers:


Цитирай

Некъв пич си продава фиата.Заглавието е много по-добре сега.

Xperia Neo V White (Me gusta)
Prestigio multipad PMP3470B!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)