Оценете темата:
  • 17 гласа - средно 4.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

★★★ Поправям, Преинсталирам и Възстановявам Андроид телефони и Табле
#76

Android Можете вече да ме търсите и във Facebook. Smile Android
Отговарям на лични съобщения и запитвания и там.

Ако телефона, който ви интересува не е посочен в първи пост, можете да ме попитате по един от начините за връзка и ще ви кажа какво може да се направи или да ви насоча към човек за това.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 1 потребител изказва благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • dean
Цитирай
Аксесоари
#77

Много мерси на колегата за светкавичната помощ,която ми оказа.Препоръчвам го на всички колеги.От тук-нататък за андроид той е за мен човека.Мерси още един път,таблета работи перфектно.
Цитирай
#78

Благодаря на Be6i4,отключи и ми преинсталира ROM,всичко стана бързо и безпроблемно !
Цитирай
#79

Благодаря на Be6i4, отключи и ми преинсталира ROM на моят Samsung Galaxy Y Pro Duos GT-B5512, всичко стана бързо и безпроблемно ! :bow: Горещо го препоръчвам на всеки с Android
Цитирай
#80

Здравей имам Sony Xperia Miro -Android 4.0.4 закодиран от Vodafon Испания -можеш ли да го разкодираш? Или ако се преинсталира към по стара версия ще се отключи ли? Поздрави!
Цитирай
#81

Ще проверя и ще ти пиша на ЛС.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#82

По принцип не пиша по форуми, но заради Be6i4 си струва. Наскоро се справи с безнадеждно брикнат Samsung Galaxy S2, почти нов телефон, който го бях отписал, а в един уж престижен сервиз, само се чешеха по главите, говориха глупости (явно нямаха представа нито какво му е, нито как да го оправят). Освен, че знае какво прави е изключително свестен и много точен човек. Изключително рядко давам парите си на някой или нещо без да изпитам никакъв яд, че съм се лишил от тях. Be6i4 е голямото изключение. Много съм му благодарен, за отлично свършената работа и го препоръчвам на всеки, сигурен съм, че няма да съжалява. С хора като него има надежда за тази нещастна държава... Благодаря ти пич, ГОЛЯМ СИ!
Цитирай
#83

След наводнение Самсунг Двойката започна да загрява и харчи батерията за пет часа, без да има допълнителни приложения.Инцидента съвпадна с инсталиране на Сандвича.В последствие преинсталирах няколко пъти, но дефекта остана.С времето паметта се изпълва докрая.

Be6i4 - има ли решение на този проблем?
Цитирай
#84

Има решение, но аз няма как да оправя този телефон.
Трябва да го занесеш в сервиз, където да мине през ултразвукова вана, пълна с течност, съставът на която е пригоден за целта. След това телефона се консервира с нужните химикали. Не е така просто, както изглежда на пръв поглед.

Колкото по-скоро се занесе след "удавяне", толкова по-малко ще се последствията.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#85

Благодаря искрено на Be6i4, отключи и преинсталира андроида на моето HTC Rhyme , след много мои самостоятелни неуспешни опити! Lock Изключително коректен, препоръчвам го на всички във форума! Dance
Цитирай
#86

Благодаря на Be6i4 Smile
Бърза и отлична работа :cheers:
Цитирай
#87

Благодаря на колегата за бързата и перфектна работа... От днес и мойто ДХД е с root и Sabsa Prime v8.5. Много съм доволен от работата на Be6i4 и го препоръчвам горещо на всички... Другото за което искам да го поздравя е за това, че отговори на всички мой въпроси (повечето глупави) във фейсбук и обяснява до най-малкия детаил... Ако имаше такива хора като него и по сервизите картинката щеше да е друга... Успех за напред Be6i4! :cheers:
Цитирай
#88

имам asus transformer pad tf300tg, и както си играех на него ми изписа, че няма връзка с wireless-a, саморазстартира се, но само зарежда на първоначалното лого без да се включва. ако знаете от какво е това, моля да ми кажете. благодаря
Цитирай
#89

Колегата Be6i4 е супер точен и коректен, цените са много повече от добри.За много кратко време ъпдеитна моя Самсунг Галакси Таб 7.7,сега направо лети. Давам един голям плюс и занапред, ще използвам неговите услуги. !!!Препоръчвам го на всеки който има нужда от помощ и услуги свързани с Android :cheers:
Цитирай
#90

Колеги,молете се да има повече хора като Be6i4!Кадърен,коректен,знаещ,желаещ и какво ли още не,трябва да се каже за него!
От мен само едно голямо-БЛАГОДАРЯ!Успя да "съживи" "мъртвец"!!!
Цитирай
#91

Дали може да ми напишеш телефона си за да се свържа с теб.Става въпрос за ACE телефонче да му се смени версията на андроида ли незнам как се казваSmile
Цитирай
#92

Имаш ЛС.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#93

Missing написа:Благодаря на колегата за бързата и перфектна работа... Много съм доволен от работата на Be6i4 и го препоръчвам горещо на всички... Другото за което искам да го поздравя е за това, че отговори на всички мой въпроси (повечето глупави) във фейсбук и обяснява до най-малкия детаил... Ако имаше такива хора като него и по сервизите картинката щеше да е друга... Успех за напред Be6i4! :cheers:
Не знам какво още бих добавил към мнението на колегата,наистина много търпелив,отзивчив и експедитивен!S-off,root и нов ром за няколко часа!
Със сигурност ще ползвам услугите му и занапред .Препоръчвам и най-вече на всички начинаещи с андроида/като мен :wall: /. Благодаря и успех! Christmas :cheers:

MI 2S & OnePlus 3 & MI Pad
Цитирай
#94

Аз съм още един супер доволен клиент на колегата Be6i4. Ползвах услугите му за разкодиране на SE X8, като му го пратих по куриер.Човека си свърши работата и ми го изпрати още на следващия ден!
Препоръчвам го на всички колеги от форума,а така също и на мои познати и приятели.За в бъдеще ще продължа да ползвам услугите му ако имам нужда.

Благодаря още веднъж колега! :bow:Жив и здрав! :cheers:

ZTE V987 + Lenovo K3 NOTE + XIAOMI Redmi 5plus -> Poco F3 8/256
Цитирай
#95

Колега, интересува ме съживяване SE X8. Кода под батерията му е 11W11. При опит за стартиране само присветва 3 пъти червеният диод и това е. Понякога, но много рядко извибрирва леко и пак 3 премигвания. SE PC Companion го разпознава във флаш мод и светва зеленият диод за постоянно. Успях да му сложа стоковия 2.1, но отново не пали. Очаквам отговор. Мерси!
Цитирай
#96

Вероятно отговора ще е негативен, но случайно да се случи да можеш да разкодираш Xperia Tipo ?


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#97

Казвам се Димитър Спасов и съм от София.Имам таблет ''моторола хоум'',който нямаше български език в менюто.Обадих се на Be6i4, човека се отзова и за един ден ми реши проблема.Този човек е най точния.Доверете му се няма да сгрешите.Появява се на всяка уговорена среща,което доказва,че не е мошеник.За цената на услугата ме е срам да пиша-повече от народна.Be6i4,пожелавам ти да си жив и здрав и винаги успехи в твоите начинания! Christmas
Цитирай
#98

Be6i4 ako можеш даи си телефона защото съм го затрил.
Става въпрос за отключване на GT-I9100.
За много години.... Christmas
Цитирай
#99

Be6i4 можеш ли да качиш БГ. меню на HTC Wildfire и ако можеш,колко,ще ми струва,а наи добре даи телефон за връзка.
Цитирай

agresor41 написа:Be6i4 можеш ли да качиш БГ. меню на HTC Wildfire и ако можеш,колко,ще ми струва,а наи добре даи телефон за връзка.
Може ,колега,много неща може,ама го няма няколко дни .И аз го чакам...имай търпение.

MI 2S & OnePlus 3 & MI Pad
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)