Оценете темата:
  • 17 гласа - средно 4.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

★★★ Поправям, Преинсталирам и Възстановявам Андроид телефони и Табле

И аз да ''я'' повдигна/темата де Tongue / ,давам,с-офф,рут,нов ром и т.н.за ден!
''Бързо,лесно,просто!'' Tooth
Евала!
:bow:

MI 2S & OnePlus 3 & MI Pad
Цитирай
Аксесоари

И аз искам да благодаря на колегата Be6i4. Много бързо, качествено и на нормални цени свърши работа.
Дано има повече колеги като него.
:cheers:
Цитирай

Здравей те имам проблем samsung galaxy s i9000 се стартира до логото, не може да влезе в Download mode можели да помогнете

LG Optimus One P500-Samsung Galaxy Mini S5570
Цитирай

Здравей, пристигна ми Samsung Galaxy Note - SGH - I717M от Канада, сложих българска карта и ми написа Enter Network Security Key, надявам се да откликнеш с предложение за решение на тази ситуация! Smile
Цитирай

Брикнах си Сони ериксона модел АРК какво да направя включва само до логото на сони :facepalm: :facepalm:

Letv X500
Цитирай

Извън България съм. Връщам се на 1ви Юли. Извинявам се за неудобството.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Здравейте,
Искам да изскажа своите огромни благодарности на почитаемия Be6i4!
Получих своя ZTE V967S, поръчан по интернет от Китай, пълен с ненужни приложения, без Google Play Store, Google account и след няколко дневен тормоз и четене по сайтовете как да се справя реших, че е безсмислено да правя нещо, което не рабирам чак толкова и попаднах тук. Свързах се с ЛС с почитаемия Be6i4, видяхме се и му оставих телефона. Пича се мъчи доста с него, но в рамките на 24 часа му намери нов ROM, даже с меню на български, реши проблема с акаунта и плей маркета, сложи руут, всичко работи супер! Честна дума, за момент се оплаших дали не давам скъп телефон в ръцете на човек, който не познавах до момента, и на когото имах само мобилен телефон за връзка?! Оказа се, че пича е много свестен, когато направи всичко ми звънна, видяхме се и ми върна перфектно нагласен телефон, готов за работа с идиот като моя милост :thumbup: . Получи за това скромната сума от 20 лв. (кръв да му станат :bow: ), а аз получих не само звънилката, която му бях оставил, (ставаше само за звънене), а перфектен смартфон със всички работещи функции. Да е жив и здрав! Благодаря му от сърце и отново :bow: Big Grin . Горещо го препоръчвам!
Цитирай

Здравейте,

Опасявам се, че не съм бил разбран правилно с това - "че не се занимавам с китайски телефони и таблети". Затова малко пояснение - Не се занимавам с непознати китайски марки, на които доста често и модела не може да се определи, както и със реплики на телефони и таблети.

Иначе без проблеми мога да ви помогна за ZTE, Lenovo, Prestigio и т.н.

До края на месец Август важи следната оферта:

Добавяне на Google Play и меню на Български за ZTE или Lenovo или Amazon Kindle Fire със 25% намаление от цената на услугата.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Здравей искам да те попитам как мога да съживя sasmun galaxy s GT-9003.
Тел се изключи и не ще да включи,само се рестарира.
Идеята ми е защо като го флашна с ОДИН не се получава.пробвах над 20 на рома и не се получава само се рестарира и до там.Благодаря предарително......
Незнам дали на правилното място публикувах темата моля за извинение ако съм сбъркал....
Цитирай

eskinazi написа:Здравей искам да те попитам как мога да съживя sasmun galaxy s GT-9003.
Тел се изключи и не ще да включи,само се рестарира.
Идеята ми е защо като го флашна с ОДИН не се получава.пробвах над 20 на рома и не се получава само се рестарира и до там.Благодаря предарително......
Незнам дали на правилното място публикувах темата моля за извинение ако съм сбъркал....
Изпрати си телефона на Be6i4, той ще ти го съживи.

Samsung Galaxy S9+ ;  Samsung Galaxy Tab A7 10.4 (2020)
 







Цитирай

Be6i4 ...Имам следния голям проблем:ТАБЛЕТА Е С РУУТ и си бачкаше перфекно,но изведнъж се бъгна-1.трудно се отключва,понякога след 4- 5път а и много трудно ми дава да го рестартирам. 2-ро и най-лошото когато е включен КАТО СИ СЛОЖИШ ПРЪСТА ОСТРАНИ,ОТДОЛУ ИЛИ ОТГОРЕ НА ЕКРАНА ,ИЛИ ГО РАЗКЛАТИШ ЛЕКО------ОТВАРЯ,ЗАТВАРЯ КАКВОТО СИ ПОИСКА, НАЙ ВЕЧЕ ТОВА КОЕТО Е НА НАЧАЛНИЯ ЕКРАН И БУТОН-HOME.Не знам това от ROMA ли е или нещо друго.......МНОГО МОЛЯ ЗА ПОМОЩ става въпрос за LENOVO A2170H 16g
Цитирай

Колко ще ми струва да му правиш там някви магийки ,за да подкара Събуей Сърф на Хреria x8 без лагване .
Цитирай

Няма как да стане това на този телефон. Играта е тежка за този телефон. Проблема е в hardware, не в software на телефона. :wall:

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Be6i4, имам HTC EVO 3d стоков, в гаранция, а напоследък започнаха да увисват някои приложения, и искам да му сложиш някакъв jelly beam ром, по твоя препоръка, тъй като нямам поглед върху нещата, а позитивни и отрицателни мнения колкото искаш. Обясни как и къде да те намеря, в случай, че си заинтересован. Предварително благодаря.
Цитирай

РАзкодиране на сони експериа Х8 заключен към мтел цена?
Цитирай

@bamaboy_ Отговорих ти още вчера на ЛС.

Малък анонст от днес. Можете да задавате или да попитате за помощ за всякакви iOS устройства. Знам, че е Андроид Форум, но доста хора имат устройства и от двете операционни системи.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Благодарение на Be6i4 се сдобих с S-OFF и сенсейшънът ми вече е с 1,566mhz и beast audio Smile Благодаря ! Lock

Sony Xperia Z3 Compact (Black)
Цитирай

:bow: :cheers:

MI MIX2
Българският език е изключително лаконичен и съдържателен. Например надписът „тук бяха български туристи“ се състои само от три букви.
Цитирай

UP

HTC One S съживен от hard brick, благодарности на колегата Be6i4, коректен, добра комуникация, всичко точно, препоръчвам :thumbup: :bow:
Цитирай

Be6i4, ще ми кажеш ли как да root-на HTC Wildfire S A510e? Давах го на тукашните специалсти, но казаха,че не може....а искам да си освободя памет
Цитирай

Някой беше попитал преди време за ремонт на Desire 500. Вече може да се възстанови телефона от Hard Brick - цената е 70лв.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Здравей, интересува ме проблема хардуерен ли е или софтуерен - таблет Diva 7" от време на време екрана премигва, като го заключиш /да изгасне/ и пак го отключиш спира да мига и след малко пак започва, но когато му е кеф може да си бачка с часове без да мига...

ZTE Grad X Pro
Цитирай

Прочети тази тема, мисля, че ще намериш решение на проблема.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

[box] Lenovo[/box]

- Инсталиране на Google Play и Български език на почти всички модели телефони
- Настройки за Интернет (Знаете, че при A760 има малка врътка с пускане на интернет)
- Инсталиране на ROM за Lenovo таблети, така че да се изпозлват и за гласови обаждания


Не че е нещо ново като информация и извършвани услуги от мен, но да се знае.

Christmas Весело Посрещане на 2014! Christmas

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Големи благодарности за Божидар! Оправи ми "таблетчето Леново", за което съм много доволен и заслужава похвала и почерпка.
Още един път благодарности и евала ти правя!!! :bow: Dance
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)