Оценете темата:
  • 17 гласа - средно 4.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

★★★ Поправям, Преинсталирам и Възстановявам Андроид телефони и Табле

И от мен - огромно БЛАГОДАРЯ за оправянето на счупения екран на Nexus 5!

И като време за реакция, даване на съвет, ремонт и цена - просто няма равен, а и дума не можа да става за сравнение с "ауторизирания" и супер мързелив сервиз на Мост!!!

Препоръчвам с 2 ръце! :bow:
Цитирай
Аксесоари

Ами да питам ЛГ л7 п700 хард брик ще можеш ли да го оправиш и колко парички г/д ,че съм малко закъсал таман го купих и тя ква стана заради тоя слаппер 2 :capitulation:

𝕊𝕒𝕞𝕤𝕦𝕟𝕘 𝔾𝕒𝕝𝕒𝕩𝕪 𝔸𝟝𝟜
Цитирай

Беше ми писал и във Facebook и ти отговорих там.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Един съвет от мен. Ако телефона е root-нат, за ваша сигурност по-добре го unroot-нете и тогава слагайте OTA update. Поста ми е свързан с успешното възстановяването на един HTC One. Нека се брои за up това Smile

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Привет !

Имам два въпроса :

1. На дъщеря ми преди 5 дни и подариха Privileg Motobook MH5000 - не тръгвал Skype, и разни игри - проблема хардуерен ли е или е софтуерен и оправимо ли е ?

2. За таблет Allview Ax2 Frenzy 7 инча ми трябва екран - изтърван на теракота и счупен, работи само едната половина. Дали ти или някой пазарите от "Алито", там го имало:
http://www.aliexpress.com/snapshot/250583812.html

Благодаря предварително.
Цитирай

Привет колега.
Писах ти на лично, нещо за моя проблем с htc 601
можеш ли да съдействаш ?

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай

Здравей,
имам таблет който е за смяна на micro USB буксата. Разглобил съм го и по платката всичко си е наред . Ще можеш ли да намериш (за среден монтаж е) и да я смениш?
Цитирай

Пиши ми на ЛС кой е модела на таблета.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Ползвах услугите на колегата днес и нещата се случиха за точно 2 часа. Руутване и преинсталация на къстъм ром които буквално съживиха един Galaxy Tab 7.7, който бях отписал.

Много съм благодарен на Be6i4 и ще ползвам услугите му и в бъдеще.
Цитирай

Ще отсъствам от 20-ти този месец до 10-ти Януари. Най-вероятно няма да мога да отговарям и по телефона. Весели празници на вас и вашите близки!

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Колко ще вземеш за смяна на дисплей+тъч скриин на Леново а536. Поръчал съм от тук http://www.aliexpress.com/snapshot/65301...8488760851 резервни части.
Цитирай

Имах проблем с преинсталацията на един брикнат Lenovo A3500FL, с помощта на колегата всичко мина като по вода Smile . Голямо благодаря за отделеното време и неоценимата помощ +1
Цитирай

Питах във Фейсбука, но не на лични.
Спукан дисплей на Асус ПадФон 2 телефон можеш ли да сменяш? ЛСДто е здраво, тъч-а не работи. Мога да осигуря частите ако се наложи.
Цитирай

Здравей,

Само стъклото много трудно може да се смени при този модел. Ще проверя все пак и ще те уведомя на ЛС.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

A възстановявате ли сменен (грешен) bootloader на Galaxy Tab P7100 10.1v?

skype:triPOD731
Цитирай

След отпуска, отново съм на работа. Може да ме търсите тук във Форума, на ЛС, FB, Google + или по телефона.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Здравей колега Възможност за смяна на дисплей на леновоа7000-цена и кога би могло да стане?
Цитирай

Ще проверя и ще ти пиша ЛС.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Здравей,
Преди малко ти звинях и не вдигаше (какти и да е). Проблемът е следния: имам meizu m1 note 16 gb ram. По време на ъпдейта на операционната състема (flyme) изгасна. Съмнява ме, че е брикнат. От Русе съм. Обиколи сумати и сервизи, но без резултат. Ти си ми буквално последната надежда Sad. Пиши ми или ми се обади когато ти е удобно, за да ми кажеш дали ще се заемеш с него и как да ти го пратя (с Еконт ли). Поздрави и благодаря предварително!!! Smile
Цитирай

Ще ти звънна по-късно днес. Преди 4 няма да е, имам адски много работа.  Bu Имаш ЛС.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

За счупен дисплей и тъч на леново а 536 каква е цената за части и ремонт
Цитирай

И малко да повдигна темата, че не съм скоро. Предлагам отклюване на всички модели Samsung. За цена попитайте тук, на ЛС, Facebook, mail или по телефона.

Поздрави,

Be6i4

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Искам да изразя искрени и най-сърдечни благодарности на Be6i4. Този човек с упоритост,  много знания и възможности възкреси едно Lenovo Vibe Shot Z90-3,  на което беше с поставена диагноза Total Dead. Благодаря още веднъж.

П.С. А хората които имат дори и най-безнадеждните проблеми свързани със своите мобилни телефони, да не се колебаят, а да се свържат с него веднага.

Xiaomi Pocophone F1
Цитирай

Be6i4,имам едно лг оптимус г модел ф160.Взех го преди двеме с неработещ дисплей.Сега го смених тръгна но си е загубил незнам по каква причина имея.Може ли да се направи нещо?Мерси предварително.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай

Търся букса за зареждане на телефона (моята е смазана) за asus padfone 2. Някой може ли да помогне.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)