Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Урок] Работа с Titanium Backup!
#26

Не става въпрос да е по-бърза SD картата, а да може да се премести всичко/повечето на нея, за да има място не телефона. В случая ти местиш от една директория в друга. Интересно се получава и според мен би трябвало това да пречи или да бави до някаква степен телефона.
Като имам време ще разгледам тази тема, която си постнал.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
Аксесоари
#27

Здравейте! МНого ще съм благодарен ако някой ми отговори на може би глупавия въпрос. Рутнах си сгс2-то, саямо кернел съм сложил, версията на андроида си я оставих(2.3.4). имам про версията на титаниума и съм си направил бекъп на всички апликейшъни и датата. сега ако дам хард ресет:
1. кернела същия ли ще си остане или ще е стоковия
2. титаниум ще изчезне ли като апликация и по-скоро в акаунта ми в маркета ще се пази ли инфо, че съм купил про версията и дали ще мога да си я изтегля отново
Благодаря предварително, ще черпя бира!

SGS2 2.3.4 СМ 7.2.0.
Цитирай
#28

Да,кернела ще си остане същия и да-ще можеш отново да си изтеглиш про версията от маркета.Само внимавай къде ти е папката с бекъпите,ако триеш и вътрешната памет си я копирай преди това на компютъра.

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#29

Благодаря за бързата реакция. Cheers!

SGS2 2.3.4 СМ 7.2.0.
Цитирай
#30

Имам проблем с инсталацията на Титаниума - нещо което не ми се беше случвало до сега с него.
Телефонът ми е SGS III и определено имам доста памет. Пробвах с рестарт,изтрих всички настоящи бекъп-и в папката на титаниум, но без успех.
Някой ако може да помогне със съвет... благодаря предварително

HTC s620 Dash > HTC Hero > Galaxy S3 > Galaxy S5 > Xiaomi Redmi 5 Pro
Цитирай
#31

Изтрий Cache-a на маркета от Мanage Applications
Цитирай
#32

не стана Sad =(

HTC s620 Dash > HTC Hero > Galaxy S3 > Galaxy S5 > Xiaomi Redmi 5 Pro
Цитирай
#33

Щом имаш Root можеш да провериш в data/local/download дали случайно не стои инсталационния файл и да опиташ да го инсталираш ръчно
Цитирай
#34

dusaka написа:не стана Sad =(

https://www.androidbg.com/forum/topic126...p-pro.html

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#35

Не ми приема SU права, дори и след инсталиране на SU Elite... :wall:


[b][Изображение: 355814.jpg][/b]
Цитирай
#36

Проблема трябва да ти е в root-a. С други приложения имаш ли root достъп? От маркета ли го сваляш или кракната ползваш?

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#37

По принцип имам и с др приложения роот достъп. Кракнат е.


[b][Изображение: 355814.jpg][/b]
Цитирай
#38

Ако си я свалял от тази виж там какво е писано. Ако трябва я преинсталирай или смени версията.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#39

Мерси много за помоща.


[b][Изображение: 355814.jpg][/b]
Цитирай
#40

Ползвам последната платена версия, някой ще каже ли защо като правя бекъп неще да бекъпне някой widgets-и.
Де не би да трябва някъде нещо да се пусне за да бекъпва и тях ?
И още нещо:
Слагам ром, инсталирам програмите които смятам да ползвам и си ги настройвам по мой вкус, правя бекъп на всички програми + систем дата.
След някой друг ден решавам да тествам друг ром, слагам го и връщам бекъпа.
Ползвам рома известно време, както и инсталирам някоя нова програма друга пък примерно махам защото вече не ме кефи и т.н. пак правя бекъп.
И сега на въпроса: имам направени много бекъпи, като сложа нов ром мога ли по някакъв начин да избирам кой бекъп да върна (примерно от 20.08.2012 когато съм правил бекъп с настройките които ми се ще да ползвам и на нов ром) ?
Благодаря.

Moto G9 Plus - Stock ROM
Цитирай
#41

dusaka написа:Имам проблем с инсталацията на Титаниума - нещо което не ми се беше случвало до сега с него.
Телефонът ми е SGS III и определено имам доста памет. Пробвах с рестарт,изтрих всички настоящи бекъп-и в папката на титаниум, но без успех.
Някой ако може да помогне със съвет... благодаря предварително

Имаш доста памет, но не забравяй, че от вградената памет 2 гигабайта примерно са ти отредени за инсталиране на програми, 3-4 за самата ОС и останалото за потребителски файлове. Скрийншота който показваш че имаш 6 и нещо гигабайта свободни не означава, че не си заел всички онези 2 отредени за инсталация.

PS: Цифрите са примерни, моят телефон е Galaxy Note и при мен са така нещата, при теб може да е по-различно. Провери във Settings - Storage - Internal Storage.

It's not who I am underneath, but what I do that defines me.
Samsung Galaxy Note™
Цитирай
#42

Прочетох нещо много интересно за тази програма: От днес има ъпдейт до версия 5.7.0, който добавя много полезна функция, а именно бекъпване на избрани приложения като флашабъл зип. Тоест, бекъпа директно се прехвърля на друг телефон, или на същия след смяна на РОМ и се инсталва през рекавъри, и си имате любимите приложения.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#43

Искам да попитам. Понеже ползвам Go Launcher EX дали мога да замразя системния процес TWLauncher , който се явява Default-натия Ланчър на TouchWiz-a , за да спестя РАМ памет? Дали ще се прецака телефона ако го направя? Или няма смисъл?
Цитирай
#44

ventcislav

Първо си задай другия и тогава спри този.

emski_vas написа:Прочетох нещо много интересно за тази програма: От днес има ъпдейт до версия 5.7.0, който добавя много полезна функция, а именно бекъпване на избрани приложения като флашабъл зип. Тоест, бекъпа директно се прехвърля на друг телефон, или на същия след смяна на РОМ и се инсталва през рекавъри, и си имате любимите приложения.


Това и аз го прочетох. Тази функционалност определено ще прати приложението на още по-високо ниво и ще направи работата с него много удобна.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#45

Намерих отговори в xda-dev

http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1655749
http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1370197

От прочетеното разбрах , че може да стане и това не е проблем. Ако нещо се обърка ползвам ADM през РС-то и се оправяло. Но нямало смисъл да се маха TWLauncher-a , понеже не е включен и не дърпа никаква РАМ. Smile
Цитирай
#46

emski_vas написа:Прочетох нещо много интересно за тази програма: От днес има ъпдейт до версия 5.7.0, който добавя много полезна функция, а именно бекъпване на избрани приложения като флашабъл зип. Тоест, бекъпа директно се прехвърля на друг телефон, или на същия след смяна на РОМ и се инсталва през рекавъри, и си имате любимите приложения.
Аз бих направил на Titanium backup и да го флашвам веднага след ROM-a. (Предполагам, че е добра идея - затова я споделям с вас)

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#47

Да де, аз това имах предвид, че е основната идея, но явно съм се изразил не съвсем правилно и не се е разбрало съвсем.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#48

Откакто замразих програми с тая програма батерията ми държи с 30% повече.
Цитирай
#49

Някой може ли да сподели примерен лист със замразени приложения, защото имам такива, които не зная какво вършат? Tongue

Amazon Kindle Fire
... Samsung Galaxy Note 3 ...
Цитирай
#50

Разгледай тези теми:

https://www.androidbg.com/forum/post305162.html#p305162
https://www.androidbg.com/forum/topic379...akhna.html

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)