Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

S-OFF и ROOT Android 4.0.х :)
#76

Благодаря за инфото явно единия фаил не работи,ще оправя линк

| hTC One X+, Unlocked, S-ON, ROM: Android Revolution HD, Kernel: hXORe, Recovery: TWRP, Hboot: 1.35 | Nokia Lumia 820 |
Цитирай
Аксесоари
#77

0gg1 написа:
BateRay написа:Я пробвай това http://vi8.info/HTC-Sensation/SuperUser/...signed.zip

Всъшност бях намерил друг такъв файл, за който пишеше, че е за Android 4.0.3 и с него стана.
Не с бях на компа и за това неможах да го споделя веднага Smile
Лошото е, че не съм запазил линка от където съм го смъкнал, но като гледам този линк който си дал, би трябвало да стане и с него.

Таааааа...... честито ми. Smile


Едит: Всъшност намерих линка отново: http://downloads.androidsu.com/superuser...signed.zip
ако някой го интересува Smile
При мен също се получи с този файл,а със другия не ставаше!

Сърцето на глупавите е в устата, а устата на мъдрите е в сърцето!
Цитирай
#78

Герчев написа:
0gg1 написа:
BateRay написа:Я пробвай това http://vi8.info/HTC-Sensation/SuperUser/...signed.zip

Всъшност бях намерил друг такъв файл, за който пишеше, че е за Android 4.0.3 и с него стана.
Не с бях на компа и за това неможах да го споделя веднага Smile
Лошото е, че не съм запазил линка от където съм го смъкнал, но като гледам този линк който си дал, би трябвало да стане и с него.

Таааааа...... честито ми. Smile


Едит: Всъшност намерих линка отново: http://downloads.androidsu.com/superuser...signed.zip
ако някой го интересува Smile
При мен също се получи с този файл,а със другия не ставаше!
Благодаря за информацията,смених линка вече Smile Ако някой ще прави S-OFF да ми пише да говоря нещо с него има още един начин,но не ми се връща S-ON,за да го направя и да напиша тема Smile

| hTC One X+, Unlocked, S-ON, ROM: Android Revolution HD, Kernel: hXORe, Recovery: TWRP, Hboot: 1.35 | Nokia Lumia 820 |
Цитирай
#79

Мисля си скоро на сменям рома че тия рестарти на сенса вече ме изнервят ма мах и се чудех кой е най-добрия сенсе 4 ром (в смисъл който му работи всичко и няма забивания и т.н.), който мога да сложа?

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#80

Аз ползвам този https://www.androidbg.com/forum/topic281...html.Лично за мене няма проблеми,но батерията пада по-бързо от колкото със сенсе 3.6.

| hTC One X+, Unlocked, S-ON, ROM: Android Revolution HD, Kernel: hXORe, Recovery: TWRP, Hboot: 1.35 | Nokia Lumia 820 |
Цитирай
#81

PROXIMO написа:Мисля си скоро на сменям рома че тия рестарти на сенса вече ме изнервят ма мах и се чудех кой е най-добрия сенсе 4 ром (в смисъл който му работи всичко и няма забивания и т.н.), който мога да сложа?

Значи не е само при мен, бях го споделил като впечатление в една друга тема и заваляха минусчета... Big Grin

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#82

Доколкото лично съм се борил с проблема, ето до какви изводи стигнах. Проблема с рестарт на Sense може да се дължи на омазани настройки, ако човек има отключен телефон и сготвен ROM. Но при Stock hTC "заключените" обикновената причина е недостига на свободна памет - липса на добро управление на паметта, на активните процеси, на процесите в Sleep режим, и на тези в Zombie режим. Всичко това се оправя с един хубав kernel, и избора на добри настройки за ядрото, обаче за заключените това е невъзможно, за съжаление. При заключените, ако рестартите са по 4-5 на ден, сме успявали да ги докараме до само 1 на ден, ако (1) премахнем/деинсталираме множество ненужни програми, защото много програми се записват в опашката за стартиране, само защото са в телефона. (2) С Android Assistant може да се контролират оставените инсталирани в телефона. Влиза се в неговите Tools => Startup Manager, и да се маркират ненужните за потребителя. Това спеставя паметта за полезните процеси. Прилагам картинки за моите маркирани с чавки (забранени за самостоятелен старт), и не-маркираните (позволен им е самостоятелен старт и работа от пускането на телефона).
Цитирай
#83

дано помегнеSmile
Цитирай
#84

искам да знам ако го с-офна какво да правя, само кернел и роот или ром и искам да е сенс разбира се 3.6 или 4 и да е максимално стабилен и всичко да рабори, просто не познавам ромовете и не знам към кои да се насоча. Препоръчайте ми нещо.

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#85

Ами 3.6 почти всички са стабилни.InsertCoin,CoreDroid,Elegancia,Revolution HD.За сенсе 4 InsertCoin,OrDroid,Elegancia Wink Иначе с S-OFF можеш всичко,смяна на ром,руут,кернел,радио,hboot.

| hTC One X+, Unlocked, S-ON, ROM: Android Revolution HD, Kernel: hXORe, Recovery: TWRP, Hboot: 1.35 | Nokia Lumia 820 |
Цитирай
#86

Според мен (и не само като гледам подписите) InsertCoin 5.5.0 с bricked kernel ще ти дойде перфектно Smile
Цитирай
#87

PROXIMO написа:искам да знам ако го с-офна какво да правя, само кернел и роот или ром и искам да е сенс разбира се 3.6 или 4 и да е максимално стабилен и всичко да рабори, просто не познавам ромовете и не знам към кои да се насоча. Препоръчайте ми нещо.

Ревизирай си уиджетите, поразчисти малко, рестартирай и може да се видиш със стабилна машинка без излишни и рисковани гимнастики.
Гърмежите идват от много ряз на паметта в комбинация с неоптимизирани за новата ос програми.
Моят се закроти като го подхванах с по-сериозен тон на тема "като не става с морков - пробвам с тоягата"
Успех, там каквото и да предприемеш...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#88

Мерси за коментарите. Като направя с-оффа ще пиша пак.

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#89

Ако имаш въпроси питай Smile

| hTC One X+, Unlocked, S-ON, ROM: Android Revolution HD, Kernel: hXORe, Recovery: TWRP, Hboot: 1.35 | Nokia Lumia 820 |
Цитирай
#90

А тия от revolutionary.io няма ли ското да излязат с някакво решение?

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#91

Едва ли,те не работят в момента по S-OFF на 1.27 hboot.Или поне така казват.

| hTC One X+, Unlocked, S-ON, ROM: Android Revolution HD, Kernel: hXORe, Recovery: TWRP, Hboot: 1.35 | Nokia Lumia 820 |
Цитирай
#92

имам нужда от помощ че нещо запече.... може ли малко асистенция
Код:
Hmmm, still no device
Open device manager and check adb and/or fastboot drivers!!
Resetting connection....1........2....
(45/45)
Hmmm, still no device
Open device manager and check adb and/or fastboot drivers!!
Resetting connection....1....

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#93

Нещо не правиш wire-trick-a както трябва.

| hTC One X+, Unlocked, S-ON, ROM: Android Revolution HD, Kernel: hXORe, Recovery: TWRP, Hboot: 1.35 | Nokia Lumia 820 |
Цитирай
#94

и какво да направя сега..

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#95

Все още ли седи на това?

| hTC One X+, Unlocked, S-ON, ROM: Android Revolution HD, Kernel: hXORe, Recovery: TWRP, Hboot: 1.35 | Nokia Lumia 820 |
Цитирай
#96

да от 5 мин

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#97

Ами извади изключи телефона и дай наново.Ако искаш пратих ти одеве скайпа ми на ЛС пиши ми,че да е по-лесно.

| hTC One X+, Unlocked, S-ON, ROM: Android Revolution HD, Kernel: hXORe, Recovery: TWRP, Hboot: 1.35 | Nokia Lumia 820 |
Цитирай
#98

и в device manager ми стои като unknown device

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#99

изключи го и го включи отново.

| hTC One X+, Unlocked, S-ON, ROM: Android Revolution HD, Kernel: hXORe, Recovery: TWRP, Hboot: 1.35 | Nokia Lumia 820 |
Цитирай

значи от 3-4 път стана но след 1вия заби и се чудех какво да направя.
BateRay мерси за напътствията.

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)