Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Да тестваме силата на сигнала на GPS

Хайде и аз да се отбележа! Smile

XIAOMI Mi2S/32GB с MIUI 3.9.20
Цитирай
Аксесоари

Таблета от подписа, в хола, близо до прозореца... Ама отвътре- много студено беше за излизане навън Tooth
Цитирай

Телефона от подписа:

Android Samsung Galaxy S III 4.3 Stock *Poland* ROOT * AndroidMoWned
Цитирай

Вчера тествах новият ми телефон HTC Desire 500 без включен мобилен или Wi-Fi нет и ме позиционира за около 10-на секунди.В сравнение със Samsung GT-S 5830, който търсеше сателити по 2 мин. си е направо супер!Теста е направен при облачно време и валеше.Ще пробвам като е ясно времето да видя какъв резултат ще даде.Не знам дали има значение от облаците, но ето един screenshot и от мен

Huawei P40 Pro Black, Samsung Galaxy S8 Plus Arctic silver
Цитирай

Galaxy Note 3.
Облачно и валеше лек сняг. Позицията беше на един булевард и няма блокове около него и хвана сигнала на доста сателити. Самият GPS на апарата лови много бързо, без Интернет, позиционира за около 7-8 секунди сравнено с другите апарати които съм ползвал разликата е фрапираща. По натам ще кача и от NEXUS 4 за сравнение.
Цитирай

Galaxy Note 2 на улицата, облачно е. Няма блокове или високи сгради които да пречат.


[Изображение: misc.php?item=38230]

My devices: Galaxy S6, Galaxy Note 2, Samsung  Galaxy Note 8- N5100, Samsung Galaxy Tab 10.1- P7500, Huawei Honor 3X, Dell Streak 5.

Цитирай

Може ли някой, да ми каже дали силана на сигнала на GS-a , е добра.? Тествах я днеска на обед, под открито небе. Шот/а , е от Asus MeMo Pad HD 7 - таблет. Ще съм благодарен Smile

[Изображение: 6824677y.jpg]

Asus Memo Pad HD7 син - Android v4.2.2  - 24 ГБ
Xiaomi Redmi Note 5 4/64
Цитирай

Това което се вижда от шот-а е не много добър сигнал. От 12 има само 5 in use. Виж шотовете над твоя. Те са доста добри
Цитирай

Телефона от подписа.Може би заради пуснатия интернет,и факта че преди седмица отново бях на същото място,но се закачи мигновено.
.
[Изображение: 6835051o.jpg]

Пропуснах да отбележа,че бях на отрито и нямаше облаци.

SGA2》SGS4》Moto G》SGS4 Mini》SGS7》SGS8》SGS10
Цитирай

Първото мнение с класацията не мога да я редактирам вече, нещо не ми дава. Иначе хубав резултат.

Ericsson T10 -> Siemens M55 -> Sony Ericsson K510 -> Nokia 5800 -> Google Nexus S -> Samsung Galaxy 3 mini -> Asus Zenfone 2 ZE551ML 2GB\16GB -> Xiaomi Mi Note 3 -> Poco X3 NFC
Цитирай

аз по дяволите нищо не мога да хвана не знам защо със XIAOMI Redmi Note

Xiaomi RedMi Note
Цитирай

пише GPS Status No Fix ..........


[note=centur]8. Публикуването на няколко поредни мнения в рамките на 48 часа едно от друго не се разрешава. Редактирайте първото![/note]

Xiaomi RedMi Note
Цитирай

Само на мен ли ми на статус ми пише : 3D Fix, и какво означава това? Иначе на терасата при дъжд и облаци от 23 хванах 10, и съм до 8 метра точност Smile Телефона е Sony Z1 Compact.Като цяло до момента съм доволен от представянето му на гпс-а.
Цитирай

Снимката е направена вънка ! времето е облачно.
Lenovo A606 Android:4.4.2 Kitkat
Цитирай

Ето и от моят телефон,Alcatel D5.Защо на някои телефони пише Gps Fix,а на моят 3D Fix.

Nokia 6.1 plus/Samsung A70/Samsung A71/Xiaomi 11T Pro/Xiaomi 13 pro
Цитирай

Sony Xperia L на закрито в хола!

Galaxy A51, crash product
Xiaomi Redmi 7
Цитирай

Huawei yout2
Цитирай

На гола поляна, позиционира се за няколко секунди:

SHarp Aquos S2; Android 8.0.0 WW

Цитирай

[Изображение: misc.php?item=47424&preview]
Това е от мен, не знам дали е добре. Телефона галакси s 4 9506. Теста е направен на тераса м/у блокове.
Цитирай

[Изображение: 09b9aab792ff87fa.png]
Цитирай

Huawei HONOR 3C. Теста го направих на тераса със северно изложение. Закачи страшно бързо.

[Изображение: b14e86704369.jpg]

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай

OnePlus One. Тествах го в средата на хола в квартирата ми Smile

   
Цитирай

И един screenshot на открито.

   
Цитирай

Не знам дали е добре или не е...отскоро съм с андроид телефон и още разучавам. Shot-а е правен навън /в колата, в градски условия/ при ясно и слънчево време
Samsung Galaxy Core 2
[Изображение: Screenshot_2015-02-27-14-56-35.png]

Samsung Galaxy Core II Black --> Lenovo K6 Dark Grey
Цитирай

Moя е някъв китайски ментак Note3 mini и цяла Европа обиколих с инсталнато IGO. Никъде съм нямал проблеми, а в Норвегия си е доста облачно ...перманентно.

S20 plus
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)