Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[FTF] Официални Български фърмуери
#1

Нека тук съберем всички налични официални български фърмуери във ftf формат за лесно флашване с Flashtool.


Mtel
LT26i_6.0.A.3.75 (GB 2.3.7) благодарение на Bro0z3r
LT26i_6.1.A.2.55 (4.0.4) благодарение на androns
LT26i_6.2.B.1.96 (4.1.2) благодарение на androns

Globul
LT26i_6.0.A.3.75 (GB 2.3.7) благодарение на quattro80
LT26i_6.1.A.0.452 (ICS 4.0.4) благодарение на quattro80
LT26i_6.1.A.2.45 (ICS 4.0.4) благодарение на dbitzepsa
LT26i_6.1.A.2.55 (ICS 4.0.4) благодарение на stenlius


Vivacom
LT26i_6.1.A.2.55 (ICS 4.0.4) благодарение на DRONEOSX
LT26i_6.1.A.0.452 (ICS 4.0.4) благодарение на DRONEOSX
LT26i_6.2.A.0.200 (JB) благодарение на DRONEOSX
LT26i_6.2.B.1.96 (JB) благодарение на DRONEOSX


Начин:
  • Трябва ви инсталиран Flashtool MIRROR
  • Следвайте инструкцията тук

N.B. Ако има колеги, които искат да помогнат и за други версии на фърмуерите, моля да ми пишат ЛС как да го направим.
За целта, трябва да ползват телефон, закупен от съответния оператор и поне един път да са правили ъпдейт със SUS или PCC.
Цитирай
Аксесоари
#2

Ъпдейта не е задължителен. И Repair става, но при него се губят всички данни в телефона. Съдържанието на външната памет се запазва.
P.S. Благодаря, че ми написа името ;-)
Цитирай
#3

Така е, важното е програмата да е свалила нещо на компютъра Smile Дали ъпдейт или рипеър...

Заслугата си е твоя за файла.
Цитирай
#4

Като пуснат сандвича, ако не ти се занимава мога и за него да направя един .ftf Wink
Цитирай
#5

Разбира се.
Цитирай
#6

@GH0STFACE
Мисля, че се справих, писах ти на лично.
Цитирай
#7

Offtopic Ако не се лъжа при арките първо дойде при мтел сандвича, нали? Значи и сега трябва да е така. Offtopic
А само някой с вивакомски трябва да се намери. Само че не съм сигурен дали те изобщо го предлагат. :-o
Цитирай
#8

Продават го, продават го.

Да, за Арк Мтел бързо пуснаха ъп, но това не е закономерност.
Цитирай
#9

GH0STFACE, адмирации за темата, добра идея :cheers:
Идея: Може да се сложи като ВАЖНА :unknw:
Цитирай
#10

Няма ли да е добре да се разделят на Gingerbread и Ice Cream Sandwich? Защото гледам, че за Vivacom има само за сандвича...
Цитирай
#11

Като се посъберат може и да се разделят Smile
Цитирай
#12

Добавен е ICS на Глобул.
Цитирай
#13

Мдааам, остана само за Мтел да дойде... Ама тоя път много се забавиха...
Цитирай
#14

Освен ICS от Мтел остана и GB 2.3.7 от Виваком. Което да си кажа предпочитам да излезе от някъде, поради факта че искам да се върна към него. Поне според мен моя С се държеше по стабилно преди отколкото с 4.0.4...

Sony Xperia™Z1 compact (D5503) Black(Stock) 4.3/1.114
Цитирай
#15

След като ъпдейт до 4.0.4 е пристигнал, и PCC и SUS те качват до него. Не ти дават да направиш repair. Така че 2.3.7 от Vivacom просто няма да се появи тук.
Цитирай
#16

Или някой позабравил колега, който не е ъпдеътвал до ICS, a преди това е правел някакви ъпдейти може да се появи Smile
Цитирай
#17

Понеже не ми се чакаше повече в бъгавия и тежак "сандвич" си направих следната мизерия с телефона. В момента флашвам телефона с фтф генерик файл който е за ЕМЕА Smile Ще пиша след малко да кажа дали е ок

Телефона работи перфектно Smile


Забранено е дублирането на постове! Използвай бутона "Редактирай"!

Sony Xperia™Z1 compact (D5503) Black(Stock) 4.3/1.114
Цитирай
#18

Някой, който е ъпдейтнал до 454 на телефон, закупен от Мтел може ли да качи фтф, та ние останалите, които не сме си взели телефона от Мтел да си го използваме :cheers: Tongue
Цитирай
#19

Това си е важна информация :cheers:
Цитирай
#20

Ъъъ... Опитах се да си изтегля Мтелския 2.3.7 и ми изкара грешка 404. Така че ако може пак да го качиш, защото си направих ютия на HDD-то...
Цитирай
#21

Съжалявам, но в uploaded ако един файл не е бил свалян в рамките на 45 дни (или нещо такова) го махат.

Явно за никой не е представлявало интерес да го тегли. Нека ако някой колега го има и го пази, да го сподели.
Цитирай
#22

Знам, че не е по темата, но какво е точно ICS ( ice cream sandwich ) и gingerbread ... Смисъл за какво служат ? Аз си изтеглих ICS щото без него не мога да правя скрийншотове Lol Lol Lol Но гледам, че има и друга разлика като си с него ... Lol

Sony Xperia S black
Цитирай
#23

Ъ?! Huh Ама ти сериозно ли? Huh

Каква е разликата между Windows XP и Windows 7? :wall:

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#24

Да, днеска ми обясниха Lol Щото още веднага след като си ъпдейтнах андроида до 4.0 видях, че не може да прай скрийншотове ... Lol и проверих в ютуб и там пишеше нещо за ICS и аз мислех, че това е app и си дръпнях няква тема ICS от гугъл плей и мислех, че ICS е app както вече казах и така Lol Lol Lol И днеска един пич ме светна за кво стаа дума ... Lol Lol Lol Lol Lol

Sony Xperia S black
Цитирай
#25

Може да прави screenshot, стига мааалко да почетеш.
HINT: Натискаш едновременно и задържаш On/Off и копчето за намаляне на звука.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)