Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROM] Elegancia-Sense-4 [2013-09-29]
#26

в крайна сметка има ли сенс 4 ланчър? .. или само тези 4 в началото ...
щото ако има и батерията кара по толкова .... това е революционно Smile

mi11
Цитирай
Аксесоари
#27

Разбирай го както искаш, има ли няма ли.

Цитат:Android ICS 4.03 Rom base is from VilleC2 RUU 1.11.401.110 including the latest HTC Sense 4

HTC Sensation S-OFF - ROM █ ViperS v5.0.0 █
Цитирай
#28

Здравейте,някой ако може да помогне как да изкарам Sense 4. При инсталацията на рома посочих Apex. Допълнително ли трябва да го дръпна това (2) Apex Launcher + Widgets където е посочил vickfred 1 пост. :capitulation:

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай
#29

losh1 написа:Здравейте,някой ако може да помогне как да изкарам Sense 4. При инсталацията на рома посочих Apex. Допълнително ли трябва да го дръпна това (2) Apex Launcher + Widgets където е посочил vickfred 1 пост. :capitulation:

losh1 не знам какво си инсталирал но самия ром си е с сенс 4! Или не може да обясниш какво искаш да кажеш, или не си инсталирал това което трябва!

samsung galaxy s7 edge 
Цитирай
#30

losh1 написа:Здравейте,някой ако може да помогне как да изкарам Sense 4. При инсталацията на рома посочих Apex. Допълнително ли трябва да го дръпна това (2) Apex Launcher + Widgets където е посочил vickfred 1 пост. :capitulation:
Няма начин да ти се яви Сенс 4, тъй като си инсталирал друг лаунчър в началото Smile Опитай да изтриеш въпросния лаунчер и би трябвало да ти се яви Сенса Smile
Цитирай
#31

Boby13 написа:
losh1 написа:Здравейте,някой ако може да помогне как да изкарам Sense 4. При инсталацията на рома посочих Apex. Допълнително ли трябва да го дръпна това (2) Apex Launcher + Widgets където е посочил vickfred 1 пост. :capitulation:
Няма начин да ти се яви Сенс 4, тъй като си инсталирал друг лаунчър в началото Smile Опитай да изтриеш въпросния лаунчер и би трябвало да ти се яви Сенса Smile
Мерси ще пробвам . :cheers:

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай
#32

такаам... това е ужасно грозен ром.
иконката на съобщенията, настройките... калколаторът! целият!! .... контактите... всичко е толкова
обидно грозно... евтино грозно... балонесто грозно ... и буут анимацията е повръщащо грозна... батерията е грозна ... няма я оранжевата ХТЦ картинка ... за 2 мин това са ми впечатленията.

това при "сток" версията (сенс4)

така де - не ми хареса. Вероятно тези грозотии могат да се оправят... ама за сега пропускам , не ми се търсят 13554225666 zipчета.

mi11
Цитирай
#33

Това , което си казал не подлежи на коментар Smile Просто твое мнение, с което категорично не съм съгласен :cheers:
Цитирай
#34

Voklav написа:такаам... това е ужасно грозен ром.
иконката на съобщенията, настройките... калколаторът! целият!! .... контактите... всичко е толкова
обидно грозно... евтино грозно... балонесто грозно ... и буут анимацията е повръщащо грозна... батерията е грозна ... няма я оранжевата ХТЦ картинка ... за 2 мин това са ми впечатленията.

това при "сток" версията (сенс4)

така де - не ми хареса. Вероятно тези грозотии могат да се оправят... ама за сега пропускам , не ми се търсят 13554225666 zipчета.

Аман от спецове! Я ми кажи как си рутна телефона? Как си смени карнела? Как си сложи къстом ром?
На дали защото си гении и си написал сам и карнела и файловете за рутване и S-OFF
на дали и този ром с който си е направен от теб! Зад всичко това седи човешки труд и е меко казано ниско интелигентни маймуни с такива изказвания е по добре да си стоят на село в клетката!
Тези хора правят всичко без пари и е въпрос на първите 7 години да си замълчиш ако нещо не ти харесва! Вместо да даваш каруцарски мнения!
Рома е един от най стабилните в момента и доста по нависоко е от който и да било подобен! Но ако беше запознат малко повече а не да гледаш цветове и балончета щеше да го знаеш!

samsung galaxy s7 edge 
Цитирай
#35

Да, на пръв поглед това е най-примитивния син интерфейс на света! Smile Всичко това може да се махне. Не е толкова трудно. Може би разработчиците са далтонисти, но всичко е противно синьо, в началото. След няколко минути всичко ще сте успели да си смените с хубави цветове. Всичко е в ROM-a, всички тези 4 Launcher-и си идват с него. Можете да ги инсталирате тях, и да изберете "Sense-less", т.е. без Sense. Има няколко безплатни теми за всеки Launcher, тях можете да си изтеглите от Google Play и да си ги настроите.
Цитирай
#36

Точно това е хубавото на Андроид, а именно възможностите за почти неограничена персонализация Smile Едни харесват бруталното синьо, друго не го харесват Smile Сменяш и си доволен Smile
Цитирай
#37

До господина дето се засегна. От бързане си утрепах телефона на времето. Покрай това изчетох незнам си колко линукс книги и материали по темата. Накрая с един в моята ситуация от босна... го съживихме. Не случайно си позволявам да критикувам балончетата. Да, рома е стабилен,... но дизайнерчетата са някакви пикльовци. Smile
ТОВА СА ДВЕ НАПЪЛНО различни неща ..
Когато имам повече време за губене и интернет ,различен от стиснатия созополски нет .. ще му дам шанс. Точно в момента телефона трябва да ми служи... а не аз на него. Ама така де, да не спамим повече.

mi11
Цитирай
#38

Последно, за да спрем със спама: Де да имаше повече такива пикльовци :cheers:
Цитирай
#39

Voklav написа:в крайна сметка има ли сенс 4 ланчър? .. или само тези 4 в началото ...
щото ако има и батерията кара по толкова .... това е революционно Smile

Voklav, има го самия Sense 4, и той е активен когато при инсталацията не се избере никой от тези 4 Launcher-и. Аз в момента съм с него, понеже малко ми омръзнаха Nova и Apex, а когато съм с нормален Sense 4, всичко изглежда много по-красиво, има по-богата функционалност навсякъде. Да, това хаби определено повече батерия. Има една възможност, приложил съм картинка в първия пост - да си сложи човек Apex, и да си изтегли темата Sense, която да си донастрои както му харесва. Така получава изключителния живот на батерията на тези 4 Launcher-и, и вид, много близък поне на външен вид до Sense 4.
Цитирай
#40

Apex u Nova са симпле и сложно в същият момент ,докато Сенсе е елементарен , функзиунален и бърз за използване.Не слъчайно повечето фенове на зеленото човече предпочитаха Сенсе Smile .

[box] Device: HTC Sensation | Rom: ViperS 200a_test_10032013 | Kernel: SebastianFM 1.5.2
Device: Samsung Galaxy Tab | Rom: CyanogenMod 9.1.1 | Kernel: CM9 stock
[/box]
Цитирай
#41

Голямо удоволствие от работа с РОМ-а, невероятно бърз, без замисляне и тревоги
Официално оставам с него засега.
п.с. - не съм слагал СЕНС - крастота и кеф от ползване
Цитирай
#42

С две думи оставам с него. :cheers:Всичко е добре с Sens 4 ама как да махна този синия тапет и да си сложа жълтия. Влизам НАСТРОЙКИ -ПЕРСОНАЛИЗИРАНЕ -ТАПЕТИ на HTC избирам жълтия ВИЗУАЛИЗАЦИЯ- ПРИЛОЖИ и пак синия ми излиза пробвах и с КОЖИТЕ пак синя излиза. Къде греша ?

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай
#43

mooncalf написа:За тези които са решили да пробват този ROM, инсталирайте си KERNEL-а на SebastianFM, отзивите на много от ползващите го са, че с него батерията издържа повече, и като цяло ROM-a става още по-стабилен.
Да, като се инсталира този KERNEL се губи Sweep2Wake, но не мисля, че е болка за умиране.

Здравейте, идвам от DSIRE, от днес съм с SENSATION, мисля да си инсталирам тоси ром, но само да питам как и кога да инсталирам кернела на SebastianFM?
Благодаря предварително! :whistle:

miroone | hTC Sensation | ViperS 3.1.2 JB Sense 4+ | SebastianFM 3.4.10 @1296 MHz
| Recovery: 4Ext Touch 1.0.0.5 RC9| sdcard: 16 GB Class 10 | battery: Anker 1900 |
Цитирай
#44

След инсталирането на рома, защото друг начин просто няма Smile
Цитирай
#45

@losh1, сложих ти пакетиран ZIP с Walpapers за hTC Sensation. Сложи си ги в някаква директория. При смяната, използвай Gallery, за да ги видиш на sdcard.
Цитирай
#46

благодаря!!! :cheers:

miroone | hTC Sensation | ViperS 3.1.2 JB Sense 4+ | SebastianFM 3.4.10 @1296 MHz
| Recovery: 4Ext Touch 1.0.0.5 RC9| sdcard: 16 GB Class 10 | battery: Anker 1900 |
Цитирай
#47

Boby13 написа:След инсталирането на рома, защото друг начин просто няма Smile

Тъкмо инсталирам и се учудих че започна да инсталира другия кернел BRIKED

miroone | hTC Sensation | ViperS 3.1.2 JB Sense 4+ | SebastianFM 3.4.10 @1296 MHz
| Recovery: 4Ext Touch 1.0.0.5 RC9| sdcard: 16 GB Class 10 | battery: Anker 1900 |
Цитирай
#48

Той си е към рома Smile Така е Smile Преди можеше да се избира кернела, но го махнаха при този ром SmileНали знаеш, че преди поставянето на кернела правиш wipe dalvik+cache Smile
Цитирай
#49

Инсталирането завърши ромът тръгна. Но не ми се показва часовникът, както и другите уиджети на ХТЦ, помогнете
може и аз да съм збъркал някъде! при инсталацията ужким ги избрах всички! :capitulation:
Да не би с това да съм ги отказал?

miroone | hTC Sensation | ViperS 3.1.2 JB Sense 4+ | SebastianFM 3.4.10 @1296 MHz
| Recovery: 4Ext Touch 1.0.0.5 RC9| sdcard: 16 GB Class 10 | battery: Anker 1900 |
Цитирай
#50

Какво значи, че си избрал всичките?
В първия пост и във втоия на тази тема е казано. Или искаш да имаш Sense 4 - тогава НЕ избираш Apex, Nova, Samsung и Атом. Ако искаш да си без Sense 4 - тогава избираш някой от тези 4 Launche-a, препоръчвам ти някой от първите 2 - Apex или Nova, защото имат доста теми, които са съвместими между тях двата.

Да, всякакви настройки се правят на ръка, слагаш си Widget-a за времето сам, има избор от няколко.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)