Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROM] Elegancia-Sense-4 [2013-09-29]
#51

vickfred написа:@losh1, сложих ти пакетиран ZIP с Walpapers за hTC Sensation. Сложи си ги в някаква директория. При смяната, използвай Gallery, за да ги видиш на sdcard.
Виктор, получи се аз и преди го имах жълтия ама после ставаше син Smile

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай
Аксесоари
#52

miroone написа:Инсталирането завърши ромът тръгна. Но не ми се показва часовникът, както и другите уиджети на ХТЦ, помогнете
може и аз да съм збъркал някъде! при инсталацията ужким ги избрах всички! :capitulation:
Да не би с това да съм ги отказал?
Ако си ги избрал ( поставил точка на всяка възможност ) , то това означава, че при инсталацията няма да бъдат инсталирани Smile
Цитирай
#53

:proud: Така е, както казва Bobby13. Трябва да се чете какво пише на всяко меню (Do you want to remove)...
Цитирай
#54

Благодаря Ви за отговорите, преинсталирах го, после кернелът и всичко си се появи както трябва! просто трябва да се чете, а аз на автопилот!!! :cheers:
Сега си имам ONE S!!!

miroone | hTC Sensation | ViperS 3.1.2 JB Sense 4+ | SebastianFM 3.4.10 @1296 MHz
| Recovery: 4Ext Touch 1.0.0.5 RC9| sdcard: 16 GB Class 10 | battery: Anker 1900 |
Цитирай
#55

Еми.. Честито
и не забрявай да засрамваш хората са HOX:-)

[box] Device: HTC Sensation | Rom: ViperS 200a_test_10032013 | Kernel: SebastianFM 1.5.2
Device: Samsung Galaxy Tab | Rom: CyanogenMod 9.1.1 | Kernel: CM9 stock
[/box]
Цитирай
#56

един въпрос, не мога да си настроя гласовото ърсене на български. На предния ром insert coin 3.6 стана автоматично тук защо не се полчава?

miroone | hTC Sensation | ViperS 3.1.2 JB Sense 4+ | SebastianFM 3.4.10 @1296 MHz
| Recovery: 4Ext Touch 1.0.0.5 RC9| sdcard: 16 GB Class 10 | battery: Anker 1900 |
Цитирай
#57

При мене си стана автоматично преди около седмица Smile
Цитирай
#58

ами не знам дори не ми дава да си изтегля български. да не би да е от самият ром? Както съм писал съм с Elegancia 2.7 +sense 4. Кажете ако имате някакви идеи. :whistle:
Иначе рома наистина е супер стабилен и бърз, почти няма лаг. Dance

miroone | hTC Sensation | ViperS 3.1.2 JB Sense 4+ | SebastianFM 3.4.10 @1296 MHz
| Recovery: 4Ext Touch 1.0.0.5 RC9| sdcard: 16 GB Class 10 | battery: Anker 1900 |
Цитирай
#59

Виж тук. Може и да ти помогне Smile
Цитирай
#60

Няма какво да изтегляш, а просто ще стане автоматично Smile
Цитирай
#61

Boby13 написа:Няма какво да изтегляш, а просто ще стане автоматично Smile
Освен ако не е сменил РОМ-а след като е станало веднъж. При мен след смяна на РОМ-а 2 дена не беше дошло, накрая флашнах наново Cyanogen-а и там вече беше вграден Smile
Цитирай
#62

Може и така да е Smile
Цитирай
#63

Нали казвам, че от Isert coins 5.50 +sense 3.6, минах na Elegancia 2.7 + Sense 4! Мисля да поизчакам пък ще видим.
А иначе мога ли да флашна само Cianogen с този ром?

miroone | hTC Sensation | ViperS 3.1.2 JB Sense 4+ | SebastianFM 3.4.10 @1296 MHz
| Recovery: 4Ext Touch 1.0.0.5 RC9| sdcard: 16 GB Class 10 | battery: Anker 1900 |
Цитирай
#64

Циана е ром, няма начин Smile
Цитирай
#65

И аз така знам ама знае ли човек може да измислили нещо ново. Доста чета и се ровя из XDA developers гледам RC Mix препоръчва инсталирането на Supercharcher V6. казват че след това телефона ставал супер бърз, и пести батерия.
Ако някой е пробвал нека сподели!

miroone | hTC Sensation | ViperS 3.1.2 JB Sense 4+ | SebastianFM 3.4.10 @1296 MHz
| Recovery: 4Ext Touch 1.0.0.5 RC9| sdcard: 16 GB Class 10 | battery: Anker 1900 |
Цитирай
#66

Smile Трябва и малко да се мисли. Само с "чета и се ровя из XDA" - не става. :cheers: Браво, Boby13! "няма начин" :rofl:
Цитирай
#67

miroone написа:И аз така знам ама знае ли човек може да измислили нещо ново. Доста чета и се ровя из XDA developers гледам RC Mix препоръчва инсталирането на Supercharcher V6. казват че след това телефона ставал супер бърз, и пести батерия.
Ако някой е пробвал нека сподели!
Нали знаеш ,че живот на батерията и бързина на телефона не вървят заедно често Smile .Вземи например ядрата на showp u sebastian :
Bricked : по-хубав живот на батерията ,но с лек лаг
SebastianFM : по-бърз телефон с по-малък живот на батерията

[box] Device: HTC Sensation | Rom: ViperS 200a_test_10032013 | Kernel: SebastianFM 1.5.2
Device: Samsung Galaxy Tab | Rom: CyanogenMod 9.1.1 | Kernel: CM9 stock
[/box]
Цитирай
#68

steeclaw написа:
miroone написа:И аз така знам ама знае ли човек може да измислили нещо ново. Доста чета и се ровя из XDA developers гледам RC Mix препоръчва инсталирането на Supercharcher V6. казват че след това телефона ставал супер бърз, и пести батерия.
Ако някой е пробвал нека сподели!
Нали знаеш ,че живот на батерията и бързина на телефона не вървят заедно често Smile .Вземи например ядрата на showp u sebastian :
Bricked : по-хубав живот на батерията ,но с лек лаг
SebastianFM : по-бърз телефон с по-малък живот на батерията
Странно, но при мене с посочените кернели, относно батерията е обратното Smile
Цитирай
#69

Boby13 написа:
steeclaw написа:
miroone написа:И аз така знам ама знае ли човек може да измислили нещо ново. Доста чета и се ровя из XDA developers гледам RC Mix препоръчва инсталирането на Supercharcher V6. казват че след това телефона ставал супер бърз, и пести батерия.
Ако някой е пробвал нека сподели!
Нали знаеш ,че живот на батерията и бързина на телефона не вървят заедно често Smile .Вземи например ядрата на showp u sebastian :
Bricked : по-хубав живот на батерията ,но с лек лаг
SebastianFM : по-бърз телефон с по-малък живот на батерията
Странно, но при мене с посочените кернели, относно батерията е обратното Smile
При мен също, даже доста осезаема разлика между единия и другия Smile
Rock

Xaiomi Redmi Note 4 4/64 Stock| hTC Sensation ->ViperS 2.0.3 | SebastianFM 1.5.2| Anker 1900MAh x2 | Adata 32GB Class 10
 Lenovo A3500-FL - A7-40| Stock and root | hTC One m7 |


Цитирай
#70

Честно казано не съм слагал Sebastian от поне половин година и поне тогава беше така.

[box] Device: HTC Sensation | Rom: ViperS 200a_test_10032013 | Kernel: SebastianFM 1.5.2
Device: Samsung Galaxy Tab | Rom: CyanogenMod 9.1.1 | Kernel: CM9 stock
[/box]
Цитирай
#71

И преди половин година Себастиан, за мене, си беше по-добър Smile
Цитирай
#72

Това, за което си говорите се определя от тия неща:
https://www.androidbg.com/forum/topic318...ulers.html

mi11
Цитирай
#73

Накратко, освен кернела са важни и настройките Smile
Цитирай
#74

Някой да е забелязал, че при сенс 4, когато дадеш от диспечера на задачи да затвори всички приложения, спират да работят viber и whatsapp.Не получаваш нищо, докато не влезнеш в тях.Така е и на стоков ром на Desire C.Много тъпо ако го оставят така.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#75

Advanced Task Killer или другия популярен Advanced Task Manager - имат настройки какво да убиват, какво да оставят да си работи. Такива програми има поне 10, тези двете са изпробвани, добре си вършат работата. Защо не ги използваш?! Нали са направени за твое улеснение, ако имаш нужда да си контролираш програмите...
А ти недей разсъждава пасивно, все едно някой нещо ще ти направи или предвиди. Smile Търси начините, Google е твоя първи съветник.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)