Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Всичко за Asus transformer pad tf300

alfanasko написа:...защото за моя асус няма необходимата за мен информация. Смятам че съм си с правото
Никой не ти е длъжен, за да ти помага, така че за какво право говориш? Ако някой качи или сподели нещо, е по негово собствено желание. Май грешно си разбрал, за какво са форумите...
Цитирай
Аксесоари

да така е чрава си но е хубаво да го има. Преди имах айфон и форума си беше така направен че да няма въпроси от моя тип
Цитирай

Колко модела айфони и айпади има и колко модела са телефоните и таблетите с Андроид? При положение, че съм ти дал линк към форум в който е обяснено в картинки като на първолак кое как става, ами виж защо не го виждаш...
Цитирай

Да прав си замислих се за това когато го писах не исках да се заяждам не ме разбирай погрешно но....регистрирах се и когато исках да отворя първия файл ми изписа това Ой! Ошибка 404.

Запрашиваемая информация не существует, перемещена или удалена.

Для поиска необходимой информации, Вы можете посетить:
Сайт | Форум
както и на всеки друг файл. А когато дам да отговор ми пише това
Сообщение форума
Обнаружена ошибка. Если вам неизвестны причины ошибки, попробуйте обратиться к разделам помощи.
Причина:
У вас нет доступа к этой странице или функции. Если вы не авторизованы, можете сделать это, используя форму ниже, а затем попробовать снова.
Затова попитах не че съм искал да се заяждам не ме разбирай погрешно както и да е ако си се почуствал обиден се извинявам както на теб така и на всеки друг.
Цитирай

Сега се прибирам от един приятел който доста разбира от всякакви устройства и той ми го хакна сега ще го пробвам дали е станало но ако някой има желание и време нека напише една тема за асус как стават нещата за да им е ясно на хората защото по мои наблюдения в моя град има доста хора с асуси които сигурно и те не знаят кое как става.
Цитирай

Здравейте колеги. Току що ъпдейтнах моя 300 TG до 4.2.1. Rock . Таблета е купен от Виваком.

Honor View 20 8GB/256
Цитирай

Благодаря! Добра новина! И аз вече съм с 4.2.1Smile
Цитирай

и аз ъпдейтнах новия променения часовник в лентата е готин Big Grin
Цитирай

На мен стария ми харесваше повече, но свикнах и на този. Новия лаунчер също не ме кефи, върнах си стария.
Цитирай

Здравейте колеги,от скоро и аз съм с това таблетче взет от заложна къща,основният ми проблем е че неми се издадоха никакви документи за него.
Та въпросът ми е трябва ли да се притеснявам дали не е краден Sad
Цитирай

и да е краден ако е WIFI Няма как да го намерят по клетка...
Цитирай

Но ако е TG може и да те открият, ако е обявен и ако ползваш 3G.
Цитирай

Вчера руутнах без unlock на bootloader-a
http://forum.xda-developers.com/showthre...p=40129120
Цитирай

И аз пробвах преди няколко дни, но при TG с 4.2.1 не става. След това намерих постове и на други потребители със същия таблет. Този метод работи при TG версията само с 4.1.1.
Цитирай

Здравейте.
За да не отварям нова тема реших да задам въпроса тук.
От няколко дена имам Asus Transformer Pad TF300TG, Android 4.2.1 но имам следния проблем как да прехвърля прогреса на игрите от телефона на пада ???
Пробвах с app backup като архивирах игрите на телефона и сложих копията на пада инсталнах игрите 1во и сложих копията но не се получи каква програма да ползвам за да се получи или няма да стане ?
Телефона е HTC evo 3d
Цитирай

Някой знае ли след руут с моточопъра откъде се разбира, че руутването е успешно? Версията на софтуера си е същата, откъде се разбира, че е станала работата Big Grin

И още нещо- предполагам след руут не е желателно да се инсталират новите официални ъпдейти?
Цитирай

Root Checker @ market-a , Инсталираш си Root backup / Root saver и може да ъпдейтваш спокойно.
Цитирай

Мерси, а след фактори ресет запазва ли се руута ?
Цитирай

1nt3grat0r написа:Мерси, а след фактори ресет запазва ли се руута ?

Запазва се.
Цитирай

Здравейте
Вчера направих ъпдейт на Asus Transformer Pad TF300TG, до Android 4.2.1.
След ъпдейта фактори ресет, обаче имам проблем
При зареждане на таблета дисплея светва и изгасва през 10 секунди, светва изгасва светва изгасва
много е дразнещо така, страх ме е и нещо да не се прецака, досега никога не е ставало така

Дали е от настройките някъде или нещо се е омазал софтуера?
Цитирай

Не е нормално, нещо се е омазало. Направи още веднъж фактори ресет.
Цитирай

Моля за малко помощ.
Преди няколко дни си купих External USB Adapter за моя ТФ300ТГ.
Дали трябва да се качи нещо с което да се подкара да работи?
Нещо не го засича когато го плъгна в порта
Цитирай

Трябва да включиш флашка към него, защото адаптора е "прозрачен"... Не работи с всякакви USB устройства, примерно Web камера, GPS mouse, но такива устройства не са ти нужни.
Цитирай

Само на мен ли ми се струва, че след ъпдейта към 4.2.1, батерията издържа видимо по-малко? Става на въпрос за TG версията. Правил съм factory reset, дори два пъти. Ако и при другите е така, да си връщам 4.1.1...
Цитирай

Осезаемо по-малко издържа. Дори като е на докинг клавиатурата и е затворен, пак черпи яко ток. За два дена батерията на докинга падна на 0%, без да го ползвам.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)