Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Всичко за Asus transformer pad tf300

Ако след ъпдейта нямаш проблеми не е нужно Wink Ако обаче има или пък се минава на нова версия на Андроид : например от 4.0 на 4.1 трябва Smile
Цитирай
Аксесоари

Колеги, някой има ли проблеми със звука при iGo. При мен ту се появява, ту секва по средата на думата, най вече успявам да го разприказвам като мърдам копчето за звука нагоре надолу ; д. Но като цяло в статично положение си се следва зададения маршрут, съ сстрелки и тн, но без звук Huh
Някой има ли идея на какво се дължи това?

пп-инсталирал съм тънката версия на програмата, към която има даден линк по назад в темата.
Цитирай

Има ли някаква настройка, която да маха тъпата "екстра" когато го включиш към зарядното и таблетът винаги да се стартира?! :wall:

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

Зареждай го през USB-то на компютъра докато е изключен и няма да ти се включва Smile
Цитирай

Трябва специално да си включвам лаптопа за това, а и зарежда по-бавно. :unknw:

Да разбирам, че няма настройка ...

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

Няма :unknw:
Цитирай

Какъв беше ъпдейта днес ?
Цитирай

За какъв ъпдейт става въпрос, на мен не ми излиза нищо? :unknw:

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай

Асус пускат на части ъпдейтите , аз съм с таблет , който директно внесен от USA и за това може би го получих по - рано от другите... 4.1.1 , но не виждам разлика.
Цитирай

4.1.1 е вече доста отдавна, не е нов.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

Аз си бях с 4.1.1 , но ми дойде някакъв ъпдейт , пак си останах на 4.1.1... Доста странно ми се стори като цяло.
Още обаче не мога да си отключа bootloader-a ... някой срещал ли е начин за root без unlocked bootloader ?
Цитирай

Пичове, в момента таблетчето 300т без 3г е на промоция 649 лева в технополис. Заслужава ли си ?? :/ :/

Blue Gradient Sony Ericsson Xperia Neo ICS 4.0.4
White Asus Transformer Pad TF300T JB 4.2.1
Цитирай

Определено си заслужава. Чете USB стикове , да не ти пука , че е без 3г.
Цитирай

С малкото уточнение, че тази цена е без докинг клавиатурата.
Не е лоша цената. Моят е TG и съм сложил сим карта с нет за 5 лева на месец и 512 Mb на висока скорост. Повече от 50-60 Mb на месец не съм ползвал през 3G.
Цитирай

Не знам дали въпросът ми е уместен, но всички знаем, че никоя батерия не е вечна. Какво се прави в случая когато живота на батерията на таблета не удовлетворява желанията ни и е към края на живота си? Дали подлежи на подмяна?!
Цитирай

Подлежи на подмяна разбира се. Въпросът е дали ще се наемеш да го направиш сам, или някой друг ще свърши работата вместо теб. Преди около месец с един приятел сменихме успешно тъча на едно такова таблетче и ръководството ни бе само едно клипче от тубата + малко смелост от наша страна, а с батерията нещата са къде по-лесни.

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай

Дайте идея за клавиатура с традиционна подредба на фонеткката, която да равоти с клавиатурата..или идея как да сменя подредсбата на bulgarian keyboard :wall:
Цитирай

Ето тази, ако търсиш безплатна:
https://play.google.com/store/apps/detai...m9hcmQyIl0.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

Да , точно с тази трябва да правя странни клавишни комбинации за Ч , Ш , Щ ... разменени букви и т.н
Цитирай

Странно. При мен всичко е ОК. Опитай от сайта на разрабочика beta5 версията.
http://code.google.com/p/bulkey/download...beta-5.apk
Цитирай

И аз нямам такива проблеми с тази клавиатура. С версията от маркета.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

С бетата всичко е наред , благодаря Smile
Цитирай

Здравейте.Обмислям покупка на таблетчето от Техномаркет,но там имат само TF300T.Този е без 3G или бъркам.Ако е така може ли да се подкара 3G флашка през УСБ-то
Цитирай

Аз опитах с такава от Глобул, но не тръгна. Това без OTG кабел, направо флашката в порта, ако има значение.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

Имам флашка на Мтел и Otg кабелчета(различни),но дали е успял някой.Важно е за избора ми.Друго което ме вънува е мишка,клавиатура,флашки чете ли?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)