Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Всичко за Asus transformer pad tf300

Първите 4-5 пъти е добре да се зареди на 220 волта, за по 8-9 часа без да вадиш зарядното. НА КОМПЮТЪР НЕ МИСЛЯ ЧЕ ще имаш нерви да зареждаш докрай. И друго важно което прочетох в нета - Не оставяй да се изхаби докрай батерията, като стане 10% и я зареждай.

Galaxy Note 3 - N9005 - MJ7, iPhone 4.
Цитирай
Аксесоари

Здравейте,
Отскоро имам Asus TF 300 T /eeepad/, без клавиатура, закупен от Техномаркет. При първоначалното влизане ми предложи ъпдейт на JB 4.1, свалянето протече успешно, но инсталацията беше отказана, може би защото таблета беше включен в мрежата или защото батерията беше изтощена. Проблемът е, че след това, дори и след фактори ресет, не се предлага повече ъпдейт автоматично, нито ръчно.
Въпросът ми е има ли някой в подобна ситуация и ще бъде ли предложен нов ъпдейт? Изобщо какъв е принципа на ъпдейта от Asus?
Цитирай

Сигурен ли си, че не е минал?
Виж в Settings->About phone->Android version.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

Сигурен съм - версия 4.0.3
Цитирай

Asus Transformer Pad, свали си го от тук.
Цитирай

Alphavillain написа:Определено си заслужава. Чете USB стикове , да не ти пука , че е без 3г.
Здравейте момчета,от септември съм с Asus Transformer Pad TF300 и съм много доволна,поне това за което си го взех ми оправда очакванията.Искам да разбера,как да използвам флашката на мтел с интернет,разпознава си мишка и други флашки ,но нещо с интернета не се случват нещата.Ако някой знае какво да инсталирам допълнително и каква настройка да направя,ще съм много благодарна.
Цитирай

Пробвай с това, но изисква руут: https://play.google.com/store/apps/detai....pppwidget
Цитирай

GH0STFACE написа:Пробвай с това, но изисква руут: https://play.google.com/store/apps/detai....pppwidget
Благодаря за идеята,обаче има др проблем,като една истинска блондинка,абсолютно нищо не разбирам от понятието руут Smile а и около мен не съм чувала някой да говори за това.Май ще си остана само на wi fi то. Но благодаря все пак за отговора Smile
Цитирай

Във форума най-отгоре има един раздел, който е полезен за начинаещи. С него предполагам ще ти се изяснят доста неща. Wink
[Описание] -.¸¸.·´¯ Какво ни дава Root и защо трябва / не трябва да го правим

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай

Здравейте, днес взехме чисто нов Asus Transformer Pad TF300T.
При опит за първоначално включване се разбра, че батерията е напълно изтощена, така че веднага до вързах на зарядно. След няколко минути даде възможност за включване.
Таблета си дойде с JB 4.1.1, но веднага след като се върза с Wi-Fi дойде известие за ъдейт.
След два часа на зарядно реших да ъпдейтна и като натиснах започна да тегли и да зарежда.
От тук обаче имам един въпрос и после още няколко.
1. Проблем ли е при положение, че за първи път се зарежда батерията да се ъпдейтва, имам предвид, че по някое време се рестартира и да не би да прекъсва зареждането и така да не работи оптимално батерията в последствие? За самия ъпдейт не се притеснявам, както в по-горния пост.
2. Нужен ли е този OTG адаптерhttp://dx.com/p/usb-otg-adapter-for-asus...ack-177890 , при положение че има кабел с USB накрайник в комплекта?
3. Възможно ли е към кабела да се върже female to female USB адаптор и след това да се върже с външен хард или flash памет.
4. Може ли да се четат повечето формати електронни книги с приложението My Library, или то е като Kindle?
Кое друго приложение за четене на книги бихте препоръчали?

Galaxy S3 Titanium Grey JB 4.1.2
Цитирай

Честито за таблета.
По първия въпрос - след два часа зареждане не мисля, че ще имаш проблеми.
ОТГ адаптора ти е необходим за нещата от т.3.
Потърси темите във форума за електронните книги, има няколко такива.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

Не може да ползваш female to female USB адаптор за Flash/Hard, защтото жичките на OTG кабела са по друг начин свързани.

В My Library можеш да си импортираш сам повечето познати ebook формати. Не е като киндъл да трябва от тях да си закупуваш.
Цитирай

Значи кабела е само заряден, или може да се свързва с компютър и да се прехвърлят файлове?

Galaxy S3 Titanium Grey JB 4.1.2
Цитирай

Кабела е и за двете неща. Иначе нямаше да е USB :-)

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

Една добра новина - Asus Transformer Pad първи извън серията Nexus получава ъпдейт до 4.2 Jelly Bean

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай

Почнаха ъпдейтите за сащ , до една седмица целия свят по региони ще го има
[Изображение: 225559_515334678509935_575265766_n.jpg]
Версията е 4.2.1 и действително се наблюдава performance update и bugfix-oве
Цитирай

Alphavillain, ъпдейта не е ли до Jelly Bean 4.2.2?
Цитирай

Vami написа:Alphavillain, ъпдейта не е ли до Jelly Bean 4.2.2?
Не , 4.2.1. Хората , от XDA , които са го получили това пишат поне.
Цитирай

Здравейте на всички
От вчера има ъпдеит вече,
версията в 4.2.1

Asus Transformer Pad TF300T, Android 4.2.1
Prestigio PMP5770D_DUO, Android 4.1
Цитирай

Потвърждавам и аз ъпдейтнах до 4.2.1.
Цитирай

При мен още го няма... явно ние с TG трябва да почакаме.
Цитирай

И при мен дойде ъпдейта до 4.2.1.Разцъквам го и за сега се държи доста добре,бърз е. С Асус трансормър тф300т съм.
Цитирай

и аз ъпдеитнах доста по плавно работи но много ме дразни новия multitasking Confusedtupid:
Цитирай

Току що направих и аз ъпдейта. Според вас ще му дойде ли добре един фактори ресет или няма смисъл ?

Blue Gradient Sony Ericsson Xperia Neo ICS 4.0.4
White Asus Transformer Pad TF300T JB 4.2.1
Цитирай

Аз задължително си го правя при флаш/ъпдейт. Според мен е по-добре на чисто.

Едит: Май притежателите на 3G версията ще почакаме за ъпдейта. :unknw:

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)