Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпроси и проблеми свързани с Samsung Galaxy Pocket !
#1

Здравейте,създадох тази тема с цел да не се трупат излишни теми с проблеми относно този телефон.Ако имате някакви проблеми пишете в нея!
От няколко дни имам въпросния телефон и не съм в час още с него.
Моя проблем е следният: не мога да се свържа към мобилния интернет.Активирани са пакетното предаване на данни и отгоре до обхвата се появи (Н) ,което значи ,че би трябвало да имам връзка с нета.При опит да заредя страница ми дава грешка и това е.Някакви идеи :capitulation:

Samsung Galaxy Pocket
Цитирай
Аксесоари
#2

1. Каква е грешката?
2. Какво са ти настройките за APN?

Sent from my Samsung mobile.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#3

Здравейте,
Аз също ползвам горепосочения телефон и имам същия проблем с мобилния интернет!
След рестарт на телефона интернета работи перфектно и по някое време просто спира. Много често спира и примерно когато съм бил на Wi-fi и прекъсна връзката с рутера, за да ползвам мобилния интернет трябва да рестартирам телефона, много е дразнещо...
Дали има някакъв лек за този проблем?
Когато няма интернет телефона си изглежда напълно нормално имам си H-to отгоре до обхвата, но стрелките за download и upload зелена и оранжева не светят и нямам връзка с нета...

Samsung Galaxy Note III Neo : Full Stock 4.3 No root
Samsung Galaxy S Plus : CyanogenMod 10.1 & Rooted
Цитирай
#4

Какви са настройките ти за APN?

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#5

Здравейте , аз имам същия проблем с интернета , като ползвам 3Г то и след известно време си спира.Проблема засега го реших като просто ползвам само 2Г и не спира изобщо.Клетката към която се връзвам си има силен сигнал на 3Г и EDGE сигнала е също силен, мисля си че проблема си е в самия телефон.Ако сложа същата СИМ карта в USB модема и се свържа с лаптопа на 3G и пусна онлайн радио например и го оставя така и ИЗОБЩО не спира 3G-то, дори и цял ден да работи. Докато с телефона на същото място и същото радио (64кbit/s) и си спира ииии.... рестарт.Радиото го пускам само за проба ,няма значение дори и само с браузване и скайп , проблема е същия.Надявам се някой да е намерил друго решение на проблема.Поздрави.
Цитирай
#6

Be6i4 написа:1. Каква е грешката?
2. Какво са ти настройките за APN?

Sent from my Samsung mobile.
Здравейте,реших проблема с мобилния нет.В настройките за точката за достъп ми беше маркирано Vivacom WAP,аз просто го преместих на Vivacom Internet и се оправи.
Настройките за APN,са ми автоматичните изпратени от виваком.

Samsung Galaxy Pocket
Цитирай
#7

Аз имам много глупав проблем като цяло.Бях си сложил заключване на телефона с шаблон и едни съученици ми го блокираха нали след 25 ли 30 опит се блокира и ми иска данни за google play ,за да го отблокирам,но проблема е че не си помня паролата.И в крайна сметка реших да пробвам с "възстановяване на фабричните настройки" ,но не знам комбинацията от клавиши за рековери менюто и ако някой ги знае нека сподели.Предполагам ще бъде полезно и за другите.

Ъпдейт:комбинацията за рековери меню е увеличаване на звука + средния бутон+бутона за изключване,но при мен стана само на изключен телефон
Цитирай
#8

Колеги,
въппросът ми сигурно изглежда глупав, но андроид маркет плейса може ли да се изтегли на това телефонче?
Цитирай
#9

Кое да се изтегли, че не те разбрах?

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#10

donquijote написа:Колеги,
въппросът ми сигурно изглежда глупав, но андроид маркет плейса може ли да се изтегли на това телефонче?
Ако говориш за самия маркет,той би трябвало да си ти е инсталиран на телефона ,но ако го няма по една една или друга причина,ето от тук можеш да си го свалиш и инсталираш :coffee:
http://proximo.homeip.net/Android_APK/~A...202.3).apk

ZTE V987 + Lenovo K3 NOTE + XIAOMI Redmi 5plus -> Poco F3 8/256
Цитирай
#11

Be6i4 написа:Кое да се изтегли, че не те разбрах?
android market тъй като в телефона има samsungs apps
Цитирай
#12

Ти трябва да го имаш. Виж да не се казва Play Store при теб. С custom или оригинален ROM си?

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#13

Google play било. Благодаря ви колеги!
Цитирай
#14

mimsi написа:Здравейте,реших проблема с мобилния нет.В настройките за точката за достъп ми беше маркирано Vivacom WAP,аз просто го преместих на Vivacom Internet и се оправи.
Настройките за APN,са ми автоматичните изпратени от виваком.
Здравейте. Някой друг дали е решил проблема със замръзването на 3G, че немога да намеря работещо решение за този дефект?

Xiaomi Redmi Note 5 4/64
Цитирай
#15

kotaraka79 написа:
mimsi написа:Здравейте,реших проблема с мобилния нет.В настройките за точката за достъп ми беше маркирано Vivacom WAP,аз просто го преместих на Vivacom Internet и се оправи.
Настройките за APN,са ми автоматичните изпратени от виваком.
Здравейте. Някой друг дали е решил проблема със замръзването на 3G, че немога да намеря работещо решение за този дефект?
Рестарт на тела или минаваш в самолетен режим,а след това го връщаш в нормален. :coffee:

ZTE V987 + Lenovo K3 NOTE + XIAOMI Redmi 5plus -> Poco F3 8/256
Цитирай
#16

Еее това е ужасно, утре ще пробвам със смяна на firmware и rom. Ако и тогава нестане...

Xiaomi Redmi Note 5 4/64
Цитирай
#17

Здравеите колеги, имам един проблем с телефона. Не мога да вляза в маркета нито в фацебоок акаунта си през телефона. Сащо така видях една тема за Роот но когато се опитам да роотна телефона не ми изкарва зип фаила... Моля за савети Smile Ползвам кирилизатор за това моля да ме извините за правописните грешки Big Grin
Цитирай
#18

Здравейте, от доста време имам телефона .. но винаги ми е правело впечатление, че когато слушам музика се чува доста тихо, а при игри звънене и други звуци не е така .. Някой с подобно впечатление като моето ?
Цитирай
#19

Bgm8 написа:Здравеите колеги, имам един проблем с телефона. Не мога да вляза в маркета нито в фацебоок акаунта си през телефона. Сащо така видях една тема за Роот но когато се опитам да роотна телефона не ми изкарва зип фаила... Моля за савети Smile Ползвам кирилизатор за това моля да ме извините за правописните грешки Big Grin

И през wi-fi ли неможеш да влезш в акаунтите си? А за руута, ако влизаш в рекавъри режим и там не си виждаш папката с зип файла, то направи си папка която да започва с "А" за да е най-отпред, по азбучен ред. При мен така се получи.

Xiaomi Redmi Note 5 4/64
Цитирай
#20

andr0id_mania написа:Здравейте, от доста време имам телефона .. но винаги ми е правело впечатление, че когато слушам музика се чува доста тихо, а при игри звънене и други звуци не е така .. Някой с подобно впечатление като моето ?
И при мен го има същия проблем, когато слушам музика със слушалки. Пробвах на един приятел слушалките(той има Galaxy ACE), същия проблем, пробвах слушалките на компютъра и няма проблем. Отначало бях обеден, че е от телефона и мислех да ходя при техник, но с слушалките от компютъра няма проблем. Някакви идеи от какво може да е?
Цитирай
#21

Незнамм .. при мене със слушалките не е чак така .. обаче когато на говорител слушам е така .. може и да е софтуерно, но кой знае ..
Цитирай
#22

antivirosa написа:И при мен го има същия проблем, когато слушам музика със слушалки. Пробвах на един приятел слушалките(той има Galaxy ACE), същия проблем, пробвах слушалките на компютъра и няма проблем. Отначало бях обеден, че е от телефона и мислех да ходя при техник, но с слушалките от компютъра няма проблем. Някакви идеи от какво може да е?

За да се чува добре през слушалките, то трябва да са за Самсунг. Разликата е в жака. Ако твоите слушалки (с които чуваш тихо) са и хендсфри, натисни и задръж копчето и ще видиш разликата.

Xiaomi Redmi Note 5 4/64
Цитирай
#23

Ми не са hands-free, всъщност аз нямам мои слушалки, но съм пробвал на Nokia(3.5мм ест) и някакви други, които не им знам марката. Благодаря за отговора. Сега знам точно какви да си търся.
Цитирай
#24

В китайските сайтове слушалките струват 4$ и са неразличими по качество и визия от оригиналните.

Xiaomi Redmi Note 5 4/64
Цитирай
#25

Пак съм аз .. съжалявам за тъпия въпрос, но актуализацията на приложения през wi-fi безплатна ли е ? (Питам за да не си навъртя сметка на интернета на компа)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)