Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ново андроид устройство вече и в България

mitkoandroid написа:Аз съм с това и ми е добре за нуждите да ти кажа. Сменяш рома, както винаги ;-) и си ти.
Твоя преруутнат ли дойде или ти си го руутна сам? Рома защо го смени?

Samsung Galaxy S7 Edge Dark Blue 6.0.1 Never Updated - Never Rooted
Цитирай
Аксесоари

Мисля че не беше руутнат. А за смяната на рома... Как да ти кажа, на всяко устройство което имам е със смесен ром ;-). А иначе сериозно, има човек който "прави" ромчета за по добра приизводителност и той си е руутнат
Цитирай

Здравейте колеги.

Тъй като не намирам инфо за подобно устройство във форума, мисля да драсна тук.
Купих наскоро 3D Android Media player - на Diva. Той също е с андройд.

[Изображение: 1341566704_middle.jpg]

Обаче е адски не удобно, знаете ли нещо за него, как да го оптимизирам или нещо подобно Smile
Или да му сменя фърмуеара?

Има ли някой нещо подобно?
Цитирай

Здравейте ,

Има ли начин за рутване на "TV SMART плейър X-TREMER STV-200STB" ?

Търсих някакъв сайт за поддръжка на тази джаджа и нищо не намерих...
Ако нещо го омажа , има ли начин за преинсталация на операционнта система ?
Мерси , предварително

SG S2-> SG S6-> SG S7 ->SG S10+
Цитирай

mitkoandroid написа:Мисля че не беше руутнат. А за смяната на рома... Как да ти кажа, на всяко устройство което имам е със смесен ром ;-). А иначе сериозно, има човек който "прави" ромчета за по добра приизводителност и той си е руутнат

Да отбележа само тук за някои, които можеби си решат за в бъдеще да си купуват такава джаджа - устройството при мен пристигна преруутнат. За сега не съм правил никви промени по него, но е предварително руутнат МК808 модела

Samsung Galaxy S7 Edge Dark Blue 6.0.1 Never Updated - Never Rooted
Цитирай

Взех си minix x5 и имам 1 проблем.(Извинявам се ако мястото не е тук) Като пусна HBO GO и стартирам филм устроиството или се рестартира или забива на първия кадър.
Има ли някои да се е сблъсквал с подобен проблем?

Asus MEMO Pad HD7 Minix X5
Samsung Galaxy S III mini
Цитирай

От ITX.bg вече предлагат X7, но за сега само за preorder. ( http://www.itx.bg/bg/minixtm-neo-x7-andr...v-box.html ). Гледам също се е появила и мини версия на X5 ( http://www.itx.bg/bg/android-pc/minixtm-...v-box.html ). X7 изглежда доста интересен и с мощен хардуер.

Samsung Galaxy Spica > Sony Ericsson Xperia Ray > SONY XPERIA SP > iPhone 5S Space Grey
Цитирай

Някой сдобил ли се е вече с такова мини http://www.itx.bg/bg/android-pc/minixtm-...v-box.html Да сподели впечатления работели добре, че съм поръчал педи 15 дена още не е дошло, и ако не е добро да отменя доставката.
вече месец чакам и не съм сигурен дали ще дойде, дойде ми съобщение на следващия ден след поръчката (когато вашата поръчка бъде оформена ще ви уведомим) то от китай да бях го поръчал досега щеше да дойде :angry:
Цитирай

Малко да съживя темата Smile
Днеска случайно попаднах на тази: http://www.ebay.com/itm/Dual-core-mini-A...3a849bbf5c обява в ebay.
Пише, че струва 25.99 долара с безплатна доставка до България.
В комплекта има някаква мини клавиатура.
Автентична ли е обявата и възможно ли е на толкова ниска цена да получа толкова добро устройство заедно с клавиатура?

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай

според мен си е автентична обявата, но за да се застраховаш, обади се на продавача и му кажи да ти г изпрати с Tracking номер. Ще ти струва 2 или 2,5 долара отгоре.
Питай го и дали клавиатурката е включена в комплекта защото е написал:
Package Included:
1 x MINI TV Dongle MK808 Dual Core Android 4.1
1 x HDMI cable
1 x 5V 2A Power Adapter (US Plug)
1 x USB Cable
1 x User Manual

Не виждам клавиатурата в списъка.
Има оферти за подобни пари, така че цената не е чак уникална, а продавачът е нов и гледа да трупа позитивни оценки

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай

Здравейте, купих си МК808 и на него исталирах dungeon hunter 4 за да играя на телевизора.При пускане на играта ми показва некъв gamepad с който да играя аз нямам такъв.Пуснал съм към устройството само мишка и клавиетура но с тях мога да движа само героя със стрелките и нищо повече.Има ли някъкъв начин да пусна играта да я играя пълноценно със мишка и клавиетура или трябва да закупя някакъв така наречен gamepad.Също така да вметна имам и HTC ONE.С някаква програмка може ли тои да стане въпросния gamepad и да се свърже със MK808 или пък самия телефон може ли да прехвърли самата игра по някъв начин на телевизира за да я играя от него директно.Забравих да кажа ако е от значение, телевизира е LG 47LM 669S.Благодаря ви предварително.
Цитирай

Здравей колега , има си апликация за устройството с която телефона ти се превръща в контролер .Ето я и нея http://minixforums.com/threads/the-new-a...-0-3.1719/ , за целта обаче , устройството то трябва да е с последния официален фирмуер . Слагаш апликацийката на телефона и си ти .
Цитирай

Миних х5 когато гледам вбох с флаш ми изрязва прозореца. Има ли оправия.
Цитирай

SOLO_7777777 написа:Миних х5 когато гледам вбох с флаш ми изрязва прозореца. Има ли оправия.

Изтегли от маркета vbox7 handler, MX player и Google Chrome. Зареди vbox7.com през Google Chrome. И цъкни на някое клипче. Ще ти излезе прозорец, с кои програми да го пуснеш. Натисни vbox7 handler, и сега ще те пита с кой плеър да го отвориш. Натисни MX player и готово!
УСПЕХ!

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай

bgbore_96 написа:
SOLO_7777777 написа:Миних х5 когато гледам вбох с флаш ми изрязва прозореца. Има ли оправия.

Изтегли от маркета vbox7 handler, MX player и Google Chrome. Зареди vbox7.com през Google Chrome. И цъкни на някое клипче. Ще ти излезе прозорец, с кои програми да го пуснеш. Натисни vbox7 handler, и сега ще те пита с кой плеър да го отвориш. Натисни MX player и готово!
УСПЕХ!
това е ясно за мх плеър, искам да гледам вбох с флаш плеър без да ми изрязва на 1080п. ако някой намери решение да сподели, може дори и да препоръчате някой ром в момента съм с трансформър пад ром 1080п.
Цитирай

Здравейте, извинявам се, ако е писано вече по темата, но ми стана много информацията.
За първи път се сблъсквам с Android устройство...
Rockchip Rk31sdk това ми изписва за модел на таблета, но това е мултимедиен плеар без монитор... Хардуера е според мен повече от достатъчен за гледане на филми - 4х1,9 Cortex A9 , mali400 видео процесор(4х400 или 500 беше) , 2GB DDR3 RAM, flash - 8GB
Имам изградена мрежа и 3 телевизора самсунг, заради които имам инсталиран home media server на компютъра. Това устройство го взех за стаята на малкия, че вече взе да пораства и иска да си гледа филмчета там...
Даден филм, качен на външен HDD върви прекрасно на въпросното устройство. Опитах през DLNA(има някакъв клиент инсталиран на устройството) , но тогава същите филми не искат да вървят - интересното е, че тези с малък битрейт точно не искат?!!? Странно защо. Опитах връзка до рутера чрез WiFi и чрез LAN кабел....
Опитах и директен достъп като шервах папки на компютъра, но тогава резултата е същия, филмите насичат...
Не вярвам проблема да е в скоростта на мрежата, защото филм с 11 600 кбит/с върви, а такъв с 3 300 кбит/с не върви.
Пак подчертавам, че същия филм, пускан от външен HDD на същото устройство върви безупречно, но не искам да имам допълнителен HDD и да мисля къде какви филмчета съм му записал на малкия.... искам цялата база да е на компютъра ( може и на андроида, но не знам как да реша тогава проблема - DLNA сървър, торенти и т.н.)
Благодаря предварително за дадените мнения по въпроса.
Поздрави
Цитирай

Писах на itx.bg и ми казаха, че minix neo x7 вече е наличен в София и днес трябва да са освободени от митницата и да започнат доставките. Ще пиша като дойде моят.
Едит: Взех го днес заедно с minix neo a2 remote, страхотия, даже безжичния дисплей работи от таблета към него. Уникално устройство, това мога да кажа
Цитирай

Здравейте
Подариха ми подобно устройство Jesurun s MK809III qCore
Имам два проблема
Единия е свързан с качеството на плейваните филми,
Пробвах с всички известни ми плеъри, проблема е един и същ
Не върви мазно, а сякаш на орязани кадри
не виждам застъпване на кадри, а липсата на такива, леко отсечени моменти - същия релийз пуснат на лаптоп си е идеален. Пускам филми от флашка, за сега не съм взел външен хард диск
Оправя ли се проблеми са с video addon истории или друго
и втория проблем, който явно го имат всички - слабия wi fi сигнал
Цитирай

Здравейте. Мисля да си купя TV SMART плейър X-TREMER STV-200STB. Имам отдавна желание да си притежавам подобна джаджа и времето по празниците е най-подходящо за това. Smile Наясно съм с основните му функции, но бих искал да попитам как се използва скайп. Дали, ако се включи PC камера и микрофон към него ще ги разпознае и ще може да се използва и за видео разговори. Или тези устройства стават само за писане там.
Цитирай

С какъв външен плеър мога да гледам hbo go :wall:
Цитирай

От www.itx.bg гледам са пуснали Х5мини с 33% остъпка до петък :unknw:

Samsung Galaxy Spica > Sony Ericsson Xperia Ray > SONY XPERIA SP > iPhone 5S Space Grey
Цитирай

здр имам андроид тв x-tremer stv-100d до скоро работеше супер после почна да забива а сега вобще не показва картина на телевизора свети самото устроиство но картина няма как може да се преисталира или обнови ако може някои да ми помогне ще сам много благодарен на всички
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)