Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ново андроид устройство вече и в България
#76

Гледам, че отивате на заяждане и ще помоля да се придържате към темите. Им аи лични съобщения за разгорещени дискусии.
Иначе щом устройството се продава, значи има смисъл, иначе никой няма да го купи и ще си отмре с времето.
Реално защо да плащаш 300-400 лева отгоре за смарт телевизор, като за $60 можеш да направиш всеки един смарт и то много по-смарт от който и да е смарт.
Смърф.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
Аксесоари
#77

jorrddan написа:...
Реално защо да плащаш 300-400 лева отгоре за смарт телевизор, като за $60 можеш да направиш всеки един смарт и то много по-смарт от който и да е смарт...
Според мен, точно в тази ниша се наместват подобните устройства и то много успешно. Предпочитам тези в + пари да ги дам за по-високо качество на TV, вместо за орязаните им смарт функции. Повече ме интересува, как се държи устройството като стабилност и температури.

Wildfire S •  iPhone 4 S • Nexus 4 KitKat
•  Wildfire S UtilityMod RecoveryMS Utility  •
Цитирай
#78

Работи стабилно.Според мен температурата не е висока.Ако трябва да сравнявам е колкото зарядно на лаптоп ,но ако трябва ще я измеря.На клавиатурата има опция да се гаси.В тази стенд бай функция е абсолютно студено.
Що се касае за смисъла му аз имам противоположната на вашата логика.Аз го купувам с цел да го използвам за плейър а всички останали функции са добре дошли.За съжаление наистина взе да се появява на нашия пазар с цената на таблет.
Цитирай
#79

Някой дали го е пробвал как работи това-http://handybg.com/view_product.php?id=2998

Huawei P30
Цитирай
#80

Някой пробвал ли е дали може да се инсталира на този android tv box 4.0/4.1 Allshare чрез който да може да се плейват филми от PC през wi-fi router но на различен от Samsung TV (Примерно Sony Smile ) ???
Цитирай
#81

Mirzov написа:Някой пробвал ли е дали може да се инсталира на този android tv box 4.0/4.1 Allshare чрез който да може да се плейват филми от PC през wi-fi router но на различен от Samsung TV (Примерно Sony Smile ) ???
Защо да ползваш Allshare?Просто качваш някой друг Dlna server и си готов.Аз лично ползвам Plex и трябва да ти кажа че съм доволен.

OnePlus 2 64Gb
Цитирай
#82

И сигурно е платена апликация? Sad
Цитирай
#83

Mirzov написа:И сигурно е платена апликация? Sad
Да платена е,но пък върши работа.Все пак мисля че си заслужава да дадеш 4-5 лв. еднократно и да си решиш проблема завинаги.

OnePlus 2 64Gb
Цитирай
#84

Един проблем виждам с това устройство.Имам full hd камера която снима 1080p с 28 mbit във ts формат.Телефона ми е Lg optimus 3d max.С ti omap 4430 на 1,2 ghz двуядрен който е по специално ориентиран към мултимедийни възможности и power vr 540 клокната.Full hd 3d video 1080 p,което ще рече все едно 2 пъти по 1080p плейва без проблеми но клиповете ми от камерата с който и да е плеър секат ужасно.Та като се има предвид че въпросното устройство е по слабо вероятно няма да може да ги плейва.Другото е как се справяте с четенето на ntfs носители.
Цитирай
#85

http://blog.geekbuying.com/index.php/201...rmwarebuy/
Това не e много слабо... Wink
Цитирай
#86

@688757 проблема едва ли е в стика, колкото в USB-то и по-специално скоростта му на пренос. Клиповете ти от телефона са най-вероятно по-компресирани и с по-малък битрейт и скоростта на трансфер от стика през USB-то явно е достатъчна, но може и тея 28 мегабита от камерата да идват множко на USB контролера на стика.

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай
#87

glamav написа:Мен повече ме интересува може ли да се включи USB хъб и да се включи едновременно външно ХДД и мишка.
За блутът мишки не си ли чувал? Работи идеално с тях. Както и клавиатури. Така че откъм интерфейси е ОК, но ако държиш на хъб, мисля че няма да имаш проблем.

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай
#88

chochev написа:Искам да взема отношение! Не се занимавайте с глупости. Аз си купих МК 802,но това не е нищо повече от един обикновен таблет, само че не можеш да използваш всички екстри на таблета.Купуваш си МНL адаптер и всичко е на ТВ екрана! Можеш да ползваш и обикновен андроид телефон.
Глупости казваш? И кво е глупавото един по-стар ТВ да го превърнеш в смарт за 70лв? И за да ползваш МХЛ адаптер, има една малка подробност, която пропускаш - у-вото трябва да го поддържа така че не заблуждавай хората -не става със всеки ” обикновен андроид телефон”. Да не говорим,че читав таблет с подобни характеристики е на цена поне 250-300+ лв. Така че за всеки влак си има пътници. М/у другото, аз съм със СГН и го ползвам точно така - с НХЛ адаптер и блутът мишка на 37” ТВ.

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай
#89

Forsi написа:@688757 проблема едва ли е в стика, колкото в USB-то и по-специално скоростта му на пренос. Клиповете ти от телефона са най-вероятно по-компресирани и с по-малък битрейт и скоростта на трансфер от стика през USB-то явно е достатъчна, но може и тея 28 мегабита от камерата да идват множко на USB контролера на стика.

USB контролера на стика трябва да е 1.1 за да прави такива мизерии, тъй като при него имаме 12 Mbit/s максимално, но ако е USB 2.0 (480 Mbit/s) или USB 3.0 (4 Gbit/s) то проблема е другаде, защото на фона на поне 280 реални мегабита при 2.0, 28 не трябва да са проблем все пак са около 3,5 МБ/с.
Цитирай
#90

Аз съм имал и едни китайски флашки, които уж са 2.0, а реално повече от 20 мегабита трансфер не можеха да вдигнат посмъртно, тъй, че китайците са способни на какво ли не. А между другото тези клипове от камерата от вътрешната памет на стика ли са били четени, или от някой външен хард/четец/ флаш карта или каквото и да е било, закачено на USB шината ? Има вероятност ако е било от някоя евтина бавна флашкарта от нисък клас 4 или 6, да речем, и в нея да е проблема. Ако прави тая мизерия и на хубава флашкарта от клас 10 или когато стика чете от вътрешната памет (която по принцип би трябвало да е с по-голяма скорост даже и от клас 10), значи може наистина хардуера да се задъхва, или софтуерния плеър да не е оптимизиран за чипсета на флашката. Ако не се лъжа, чипсетите на тея стикчета може би са нещо от рода на Allwinner A10 или някой MTK6575, ама не съм сигурен.

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай
#91

Аз, вече '' изгорях''с такава''джаджа'' 140лв.Скопена ''придобивка' '!
Цитирай
#92

kyosev написа:
glamav написа:Мен повече ме интересува може ли да се включи USB хъб и да се включи едновременно външно ХДД и мишка.
За блутът мишки не си ли чувал? Работи идеално с тях. Както и клавиатури. Така че откъм интерфейси е ОК, но ако държиш на хъб, мисля че няма да имаш проблем.
Елементарен въпрос зададох, получих слабоумен отговор. За пореден път. Айде да се перефразирам.
Може ли да се включи USB хъб с цел да се включат повече USB устройства отколкото USB дупки има на устройството.
Цитирай
#93

glamav написа:
kyosev написа:
glamav написа:Мен повече ме интересува може ли да се включи USB хъб и да се включи едновременно външно ХДД и мишка.
За блутът мишки не си ли чувал? Работи идеално с тях. Както и клавиатури. Така че откъм интерфейси е ОК, но ако държиш на хъб, мисля че няма да имаш проблем.
Елементарен въпрос зададох, получих слабоумен отговор. За пореден път. Айде да се перефразирам.
Може ли да се включи USB хъб с цел да се включат повече USB устройства отколкото USB дупки има на устройството.


Може да се включи хъб и ще имаш възможност да използваш повече USB-та. При мен е така и всичко си работи перфектно.
Цитирай
#94

Благодаря !
Цитирай
#95

glamav написа:
kyosev написа:
glamav написа:Мен повече ме интересува може ли да се включи USB хъб и да се включи едновременно външно ХДД и мишка.
За блутът мишки не си ли чувал? Работи идеално с тях. Както и клавиатури. Така че откъм интерфейси е ОК, но ако държиш на хъб, мисля че няма да имаш проблем.
Елементарен въпрос зададох, получих слабоумен отговор. За пореден път. Айде да се перефразирам.
Може ли да се включи USB хъб с цел да се включат повече USB устройства отколкото USB дупки има на устройството.
Епитетите бързо ги слагаме, а да прочетем до края не можем?
В слабоумния отговор ясно си пише ако държиш на хъб, мисля че няма да имаш проблем.. Или държиш да ти се отговори с да и не или може/не може? Забележи и думичката "мисля" която е застраховка т.е. може и да има проблеми в зависимост от устройството и използвания хъб. Та много си е умно "слабоумното" мнение. Три пъти чети един път пиши.
Цитирай
#96

bodonance написа:
glamav написа:
kyosev написа:За блутът мишки не си ли чувал? Работи идеално с тях. Както и клавиатури. Така че откъм интерфейси е ОК, но ако държиш на хъб, мисля че няма да имаш проблем.
Елементарен въпрос зададох, получих слабоумен отговор. За пореден път. Айде да се перефразирам.
Може ли да се включи USB хъб с цел да се включат повече USB устройства отколкото USB дупки има на устройството.
Епитетите бързо ги слагаме, а да прочетем до края не можем?
В слабоумния отговор ясно си пише ако държиш на хъб, мисля че няма да имаш проблем.. Или държиш да ти се отговори с да и не или може/не може? Забележи и думичката "мисля" която е застраховка т.е. може и да има проблеми в зависимост от устройството и използвания хъб. Та много си е умно "слабоумното" мнение. Три пъти чети един път пиши.
Писах... и се отказах. Жив и здрав да си.
Цитирай
#97

Купих едно такова mk802+ което излезе 74лв с митницата.
Смея да твърдя че за парите си е направо подарък!
С MX player китайските субове ги няма.
С една безжична мишка и 32gb карта памет просто стана върховно.

Сравнение с китайските таблети,дето са доста по скъпи и доста по тромави,бъгави и проблеми,наличието на такова устройство с TV просто е задължително(ако нямате друго устройство).
Цитирай
#98

ако е Rikomagic е нормално да е добро,с това новото гледам 20 гб филм и няма грам насичане,а отделно върви почти като лаптопа ми
Цитирай
#99

Не си прави скрита реклама на стоката.
Реално няма никаква разлика в ползваемостта.
Тъй-като двуядрения процесор ще помогне само за игрите,които изискват тъчскрийн,сензори за ориентация,мултитъч и други такива неща,които няма как да станат с подобно устройство.
Цитирай

ами аз имам и мк802+ и смея да твърдя че е два пъти по бавен най-малкото в браузването
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)