Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ново андроид устройство вече и в България

slaveyko68 написа:
bse07 написа:
slaveyko68 написа:Пичове подкарах камера на МК808 тя е на Logitech C170 Уеб камера включваш и тръгва в скайпа с видео и музика Dance Dance
Интересува ме микрофона на камерата може ли да се ползва самостоятелно, не само чрез Skype. Например при гласово търсене в google search.
да може за запис, с тая камера не съм го пробвал но с камерата на PS3-то стана, но не мога да подкарам камерата

Пробвах прави запис и видео без проблем. Dance Dance
Цитирай
Аксесоари

Здравейте ,
Тези устройства поддържат ли DTS Audio ?
Цитирай

До колкото знам има разработени няколко клонинга на андроид за това устройство и май е добавена поддръжка ама трябва ровене в нета.
Цитирай

petkop написа:Скоростта навсякъде се коментира, че е много ниска, заради малките антени.
Някой пробвал ли да сложи мрежов адаптер през USB и да каже как е връзката?
[Изображение: rj45-to-micro-usb-lan-adapter.jpg]

Някои подобни плеъри ги продават с комплект с такъв конвертор, но дали работи по-добре от WiFi-то не успях да намеря някакви отзиви.
Аз пробвах върви без проблемно много по добре от колкото през безжичната мрежа, няма никакво насичане на видеото. По принцип безжичната карта е с малък обхват и не е от най добрите.
Цитирай

Някой има ли представа, защо устройството не може да отвори шернатите ми папки на лап топа.Излиза прозорец ''try new username/password''
Цитирай

преди седмица си закупих MINIX NEO X5. рутера ми е на втория етаж устройството на първия и нямам проблем с безжичната връзка.не съм го тествал с всичко но концерти на iron maiden и на ac dc през YouTube вървят чудесно.като за първи впечатления ,доволен съм.
Цитирай

kmeta1973 написа:преди седмица си закупих MINIX NEO X5. рутера ми е на втория етаж устройството на първия и нямам проблем с безжичната връзка.не съм го тествал с всичко но концерти на iron maiden и на ac dc през YouTube вървят чудесно.като за първи впечатления ,доволен съм.

Устройствата на MINIX са невероятни. Имат по две антени за безжичната мрежа, което гарантира силен сигнал. Аз ползвам G4 и мога да кажа, че е идеално във всяко отношение.
Цитирай

някой да предложи камера за MINIX NEO X5.тествана и отзивите му
Цитирай

С последния ъпгрейд за G4 Minix препоръчват използването на Logitech C-series камери. Предполагам, че и за X5 ще е същото, тъй като са с еднакъв хардуер.
Цитирай

Изчетох всичките страници и не видях нещо конкретно за някой, който е сложил XBMC и плейва от там тв канали или ползва домашен шеринг през програмата. Някой може ли да сподели нещо за конкретната програма?
Цитирай

Споделянето на папки от домашния компютър и преглеждането им после през xbmc работи без проблем. За гледане на телевизия мисля, че се отнася само за спортни програми, иначе новини и предавания има на запис колкото искаш.
Цитирай

Какво ползваш за гледане на телевизия, нали пак XBMC? Кой плъгин?
Цитирай

Привет имам доста сериозен проблем с UG802 купих го от саит , всичко работеше ок , но реших да го рутна и да му кача нов ром Finless 1.8BETA , флашнах го обаче не както трабва и wi fi работеше само като сложа сд карта с update.img и затоша реших да го рефлашна с стоков ром като боотна от сд картата и по време на флаша се ресна само 2 пъти и на 2риа вече неискаше пак да рефлашна и си остана само на началното лого . Сега нито компа го засича нито боотва от сд карта ниакаква идеа може и на skype: cullo_grande
Цитирай

sisinio написа:Някой има ли представа, защо устройството не може да отвори шернатите ми папки на лап топа.Излиза прозорец ''try new username/password''

Оправи си пермишъните Smile

Десен бутон на желаната за споделяне папка :

Properties / tab Sharing / Advanced Sharing / Permissions / ADD пишеш Everyone - check names - OK / Даваш Full Control - Apply - ОК - ОК

Готов си !
Цитирай

Гледам има раздвижване из темата. Някой да сподели интересна програмка, която ползва?
Цитирай

kmeta1973 написа:преди седмица си закупих MINIX NEO X5. рутера ми е на втория етаж устройството на първия и нямам проблем с безжичната връзка.не съм го тествал с всичко но концерти на iron maiden и на ac dc през YouTube вървят чудесно.като за първи впечатления ,доволен съм.

Привет, откъде го купи? Има ли бг език?
Цитирай

abv86 написа:А някой ползвал ли е такава джиджавка? Че нещо не мога да и схвана смисъла като какво да я ползвам евентуално? Tooth какво като му вържа монитор и става компютър ли? Tooth
Това има HDMI изход и се закача за телевизора, който в последствие вече може да бъде наречен Smart TV. Dance А сега сериозно, можеш да гледаш всякаква медиа на телевизора си, YouTube и дори да браузваш нета. МОжеш да ползваш Скайп и още хиляди безсмислени неща.

LG P500 Optimu One - Android: 2.3.3 - Stock ROM
Добра навигация за андроид
Цитирай

cafe написа:
kmeta1973 написа:преди седмица си закупих MINIX NEO X5. рутера ми е на втория етаж устройството на първия и нямам проблем с безжичната връзка.не съм го тествал с всичко но концерти на iron maiden и на ac dc през YouTube вървят чудесно.като за първи впечатления ,доволен съм.

Привет, откъде го купи? Има ли бг език?

http://www.itx.bg/bg/catalogsearch/result/?q=minix

или

http://www.jmt.bg/search.php?main_search...1085&y=-73
Цитирай

Като цяло не радва най много XBMC и споделянето на папки от домашния компютър. Да не забравяме и 1080p в YouTube
Цитирай

А какво става, ако нямам усб вход на телевизора, а само hdmi ? Как изобщо се захранва тоя малък стик MK802 III?

П.П. Ако има нещо по- добро дори и от MK802 III, моля за съвети! Смятам да си поръчвам нещичко, но не съм решил точно кое да е...

Редакция... Тоя Миникс май ми решава проблема с усб-то, но разликата в цената доста скача :/

Samsung Galaxy S7 Edge Dark Blue 6.0.1 Never Updated - Never Rooted
Цитирай

Най обикновено MK808 се захранва от адаптер (зарядно) което също е важно да е 2А. Старите бяха от усб, сега вече си имат собствено зарядно.
Цитирай

http://zora.bg/x-tremer/stv-200stb/21741
Това е добро и с гаранция. 4 usb, мишка и hdmi кабел в комплекта.
Имаше и дистанционно подарък, ако не се лъжа.
Цитирай

Търси има и по добро на по добра цена.
Цитирай

Ами вече просто не се сдържах и си поръчах нещо! Незнам дали е най- добро, но за моите нужди MK808 ми се видя най- разумна покупка + air mouse rc11. Единствено тая клавиятурка малко ме обърка. Чудя се дали нямаше да ми хареса повече с тъчпад да е, а именно rc12... но както и да е. Поръчах си ги от in4dealz за има няма 70 долара и платих с PayPal. Щеше да е по- лесно от иБей, но като че ли не намерих това, което искам за по малко от 80 евро...

Samsung Galaxy S7 Edge Dark Blue 6.0.1 Never Updated - Never Rooted
Цитирай

Аз съм с това и ми е добре за нуждите да ти кажа. Сменяш рома, както винаги ;-) и си ти.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)