Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Blackmart - алтернатива на applanet
#1

Blackmart 0.30

Черен маркет, алтернатива на applanet. Това е тестова версия.
Цитирай
Аксесоари
#2

Изглежда добре Smile

SGS3 SB
Цитирай
#3

А по принцип по какъв метод се заплащат платените приложения в другите маркети

HTC One
Цитирай
#4

Интересува ме дали приложението иска разрешение за достъп до гугъл акаунта, както прави applanet?

Orange San Francisco със CM7
Цитирай
#5

Blackmart Aplha 0.49 build 76
Цитирай
#6

След инсталирането на в.0,49, ми изписа, че има нов ъпдейт. Кликнах да го инсталира - след инсталирането му, приложението тотално запецна. Деинсталирах, сложих си пак в.0,49 и отказах всякакви ъпдейти. Сега си работи нормално.
Още едно наблюдение - когато свалям някаква програма, в нотификейшън бара ми остава иконка-стрелкичка, която си остава там докато не рестартирам телефона или не спра процеса на Blackmart...

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#7

А в бара нямаш ли бутон clear за тази цел?

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#8

karloson написа:След инсталирането на в.0,49, ми изписа, че има нов ъпдейт. Кликнах да го инсталира - след инсталирането му, приложението тотално запецна. Деинсталирах, сложих си пак в.0,49 и отказах всякакви ъпдейти. Сега си работи нормално.
Още едно наблюдение - когато свалям някаква програма, в нотификейшън бара ми остава иконка-стрелкичка, която си остава там докато не рестартирам телефона или не спра процеса на Blackmart...
При старта ми дава моментално Форс клоус...
със CyanogenMod 7 for Buzz :: V7.0.0-RC4 (30 March 2011) съм
опитах и с black market но нeще не се дърпа все ми дава грешка при дърпането на програми
някой да ми предложи подобна програма ? Smile благодаря предварително !
Цитирай
#9

А тази програма може ли да тегли от маркета платени програми безплатно ?


Цитирай
#10

niki205 написа:
karloson написа:След инсталирането на в.0,49, ми изписа, че има нов ъпдейт. Кликнах да го инсталира - след инсталирането му, приложението тотално запецна. Деинсталирах, сложих си пак в.0,49 и отказах всякакви ъпдейти. Сега си работи нормално.
Още едно наблюдение - когато свалям някаква програма, в нотификейшън бара ми остава иконка-стрелкичка, която си остава там докато не рестартирам телефона или не спра процеса на Blackmart...
При старта ми дава моментално Форс клоус...
със CyanogenMod 7 for Buzz :: V7.0.0-RC4 (30 March 2011) съм
опитах и с black market но нeще не се дърпа все ми дава грешка при дърпането на програми
някой да ми предложи подобна програма ? Smile благодаря предварително !
Имах същият проблем,ето ти решението Smile

SGS 1,2,3,iPhone 5s,Note 4,SGS 6
Цитирай
#11

Blackmart _0.49.92_r51
Цитирай
#12

st34 написа:Blackmart _0.49.92_r51
Съобщение: "Приложението не е инсталирано!"
Каквото съобщение ми дава и на всички ъпдейти на приложения, които ми показва, че имам...
Между другото - и applanet не ми работи от 2-3 дена...

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#13

Не работи от седмица...

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#14

При мен днес си работи. Преди да инсталирате новата версия, махнете старата.
Цитирай
#15

Аз за Applanet говорих. Smile

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#16

Applanet ми дава Network error... Деинсталирах, теглих от сайта, инсталирах - все тая...

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#17

Май не бачкат сървърите. При мен е така от седмица.

HTC One Black
Цитирай
#18

Ми не бачкат, то в сайта им си пише. Дано ги вдигнат скоро.

Asus Transformer TF101
Цитирай
#19

сървърите им не бачкат както казаха и други колеги Smile
Цитирай
#20

При мен повечето са : Application not installed " :unknw:

LG Optimus 2X Official 2.3.4
HTC Tatoo
Цитирай
#21

още не са оправили сървърите на applanet Sad
направо полудявам !
Цитирай
#22

Май и Blackmart стана почти неизползваем, поне при мен. Почти всичко, което свалям, дава "Грешка при разчитане на пакета"...

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#23

Днес програма нещо се сбъгяса и не мога да търся нищо, всичко ми дава без резултат и т.н. При някой друг да е станало така?

nexus 6P
Цитирай
#24

И при мен е така.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#25

При мен е така от 2-3 дни май но днес е най-зле.
Applanet няма, ся и черното пазарче ако ни спрът ...
3.14

ReTiReD->SAMSUNG GALAXY S-2.3.5 +INVISIBLE SHIELD+KRUSELL ORBIT FLEX, SAMSUNG GALAXY EXCOVER 2 and SAMSUNG GALAXY S5 Charcoal Black Android 5, SGS 6 EDGE Saphire Black +Samsung Gear Live and NEXUS 7 3G (1st Gen) running stock, Stock SG NOTE 9<- 
NOW ... SG NOTE 20 ULTRA Mystic Black 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)