Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Недостатъчно място в хранилището
#1

Здравейте, въпросът ми е следния :
Когато се опитам да актуализирам нещо то се изтегля и когато започне да се инсталира, но ми изписва, че няма достатъчно място в хранилището. Ако някои има подобен проблем моля да ми пише и също така очаквам съвети от какво е това.
Благодаря предварително! Smile

Sony Ericsson Xperia Neo 2.3.4
Цитирай
Аксесоари
#2

А имаш ли място в хранилището?

При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона " Докладвай " !
Цитирай
#3

siankatabg написа:А имаш ли място в хранилището?
А къде е това хранилище?
Къде да търся?
П.с. нов съм

Sony Ericsson Xperia Neo 2.3.4
Цитирай
#4

niikos написа:
siankatabg написа:А имаш ли място в хранилището?
А къде е това хранилище?
Къде да търся?
П.с. нов съм
Влизаш в "настройки->приложения" и гледаш в "изтеглени" най-отдолу пише вътрешна памет.Ако нямаш свободна вътрешна памет може да опиташ app2sd или едно по едно да цъкаш приложенията и които могат да ги преместиш в картата памет.

При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона " Докладвай " !
Цитирай
#5

A когато няма какво да се мести, какво правим ? Big Grin
Цитирай
#6

an7u написа:A когато няма какво да се мести, какво правим ? Big Grin
Link2SD

При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона " Докладвай " !
Цитирай
#7

Да обаче това приложение иска партишъни на картата, ако сега тръгна да ги правя, ще ми се загубят ли данните от нея? И каквъ е начинът за разделяне Smile
Цитирай
#8

Не ми е била нужна и незнам как се използва.Предполагам има теми как става. Търси тук и в xda.

При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона " Докладвай " !
Цитирай
#9

На мен също ми се е появявал този проблем,въпреки че имам над 80МВ свободно пространство.А приложенията които искам да актуализирам са не повече от 5МВ.

HUAWEI NOVA
Цитирай
#10

Някой намерил ли е решение на този проблем? Защото имам вече около 7 приложения или игри които не ми се обновяват заради това, а в нета не мога да намеря полезна информация за да го оправя.
Цитирай
#11

Проблемът с недостатъчното място го реших като изчистих кеш паметта на приложенията и след това ги ъпдейтнах.
Друг вариант е да се деинсталират и свалят наново..

HUAWEI NOVA
Цитирай
#12

Здравейте и аз имам същия проблем имам таблетки самсунг с 8 гб памет и отделно взех карта с памет 32 гигабайта и пак ми изписва че не е достатъчно паметта премахнала съм всичките игри и снимки и пак изписва недостатъчно памет . Помогнете ми незнам какво да направя
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)