Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Оригинални игри.
#1

Стана ми интересно колко от форум потребителите притежават оригинални игри, било то за телефони или за компютър или за конзола. Ще помоля, ако не ви затруднява, да напишете какви игри притежавате, и за каква платформа са те (ако е мултиплатформена). Снимки също не са излишни Smile

Та ето я моята скромна колекция:
Други игри на дискове:
Battlefield 1942
Battlefield 3: Limited Edition
The Orange Box

Origin игри:
Burnout Paradise
Battlefield 1942

[highlight=white]Android игри:[/highlight]
Asphalt 7
DrawSomething
SongPop
О!Думи
N.O.V.A. 3


Ще помоля да не пишете никакъв офтопик в тази тема. Само игрите които притежавате, всичко останало го препращайте към офтопик темата.

This user is property of the Umbrella Corporation.        YouTube
Umbrella Corporation™ - our business is life itself.        Twitch
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз скромничко имам само Minecraft - PC Angel Angel Angel Blush :whistle:


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#3

Аз имам само Medal of Honor за PS3

Samsung Galaxy S2 4.4.2 NeatROM
Цитирай
#4

Аз от по известните за PC имам BF Bad Company 2, GTA 4 EFLC и CoD Black Ops.
Цитирай
#5

Аз имам само за телефон:
Asphalt 7
Backstab
Dungeon Hunter 2
Modern Combat 3
The Dark Knight Rises
Цитирай
#6

Еми аз за Playstation 2 имах 6 игри, но играех някъде през 2003-а и вече не ги помня много (а и тогава бях на 3-4 години Big Grin ). Помня, че имах FIFA 2003, Formula 1 2003, SHOX и някои други, за които не се сещам.

За PSP игрите ми бяха: (бяха, защото ги продадох)

Midnight Club 3: DUB Edition
Smackdown vs Raw 2006
Smackdown vs Raw 2007 (бях им голям фен на времето :д)
The Sims 2
Marvel Nemesis (или нещо подобно)
Имах и още една, но не се сещам.

За Playstation 3 си бях взел 3 игри когато излезе, но после спрях да играя. Игрите са:

FIFA 2008
Smackdown vs Raw 2008
Smackdown vs Raw 2009 Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

Чак сега преди около седмица си намерих ПС3-то и реших да видя дали има нещо ново (няма почти нищо Big Grin ) и си купих Grand Theft Auto: Episodes From Liberty City. Сега мисля да си купя GTA IV, Test Drive Unlimited 2 (една от любимите ми игри за PC Big Grin ), FIFA 13, може би Gran Turismo 5 и още някоя, ако ми хареса.

За Андроид съм си купил:

Asphalt 6
Asphalt 7: Heat (преди промоцията :facepalm: )
Modern Combat 3: Fallen Nation (точно 2 часа преди да пуснат промоция :хх.. купих си я за £5 някъде)
N.O.V.A. 3
Real Racing 2
Shadowgun THD
Virtua Tennis Challenge

Поздрави Smile

Edit: И +1 за темата. Може би трябва да се направи една тема за гейминг, където да споделяме разни новини и съвети, както има спортна тема и офтопик тема Big Grin .

Intel Core i5-4690K | Asus Maximus VII Hero Z97 | EVGA GTX 780 SC ACX 3GB | Corsair Vengeance Pro 8GB
WD 1TB | Crucial MX100 256GB SSD | Corsair RM750 | NZXT H440 | Windows 8.1 Pro
Цитирай
#7

Мързи ме да ги пиша всичките - в Steam имам 55 игри от сорта на Metro 2033, Doom 3, Dead Space 1&2, Crysis, Portal, Mirror's Edge и т.н., като почвам все по-често да купувам такива които съм изпиратствал преди време и са ми харесали (един вид признание към създателите им). В бройката не влизат безплатни игри, тъй като не виждам смисъл да казвам че притежавам нещо, което така или иначе е безплатно.
Чакам да излезе Left 4 Dead 1 & 2 и т.н. Source-базирани игри за Линукс за да си ги купя една по една (тъй като съм Линукс потребител доста от игрите ги играя под Линукс, а както може и да сте чували, другия месец се очаква L4D за Линукс)
В GOG.com имам MDK2, The Chronicles of Riddick и няколко безплатни, които не се броят. На физически носител нямам нищо.
Цитирай
#8

[Изображение: 20120926_193030_d71a6_29997441.jpg]
[Изображение: 20120926_195616_ddd14_29997442.jpg]

This user is property of the Umbrella Corporation.        YouTube
Umbrella Corporation™ - our business is life itself.        Twitch
Цитирай
#9

Аз май се прецаках с GTA 3 за ПС3.. Графиката е по-гадна от на Теграта и е с малка резолюция Big Grin . Също и лагва ..

Едит: И честито за това от снимките! Не съм фен и си нямам представа какво точно е Big Grin .

Intel Core i5-4690K | Asus Maximus VII Hero Z97 | EVGA GTX 780 SC ACX 3GB | Corsair Vengeance Pro 8GB
WD 1TB | Crucial MX100 256GB SSD | Corsair RM750 | NZXT H440 | Windows 8.1 Pro
Цитирай
#10

DesireHD-_-Pain написа:Аз май се прецаках с GTA 3 за ПС3.. Графиката е по-гадна от на Теграта и е с малка резолюция Big Grin . Също и лагва ..

Едит: И честито за това от снимките! Не съм фен и си нямам представа какво точно е Big Grin .
Как какво бе Big Grin
[Изображение: 20120926_195226_916be_29998086.jpg]

This user is property of the Umbrella Corporation.        YouTube
Umbrella Corporation™ - our business is life itself.        Twitch
Цитирай
#11

Ето и моята колекция за gsm-a:
Eternal Legacy + Order Chaos = 2.5лв на промоция от сайта на gameloft Smile
За ПС-то бях си купил GTA IV да играя multiplayer, но ми омразна и я подарих на един приятел. И сега просто не играя почти никакви игри....само League of Legends играя, но тя е безплатна.
За Хбокса, така и не успях да си купя нито една игра, за сметка на това имам 50 пиратски диска, но и той горкия събира прах от 2години.
Sega Mega Drive 2 - xaxaха ето за нея си бях купил много, ама и тях съм ги затрил помня Соник и Мортал Комбат...много яки фаталити правих.
А преди това...Контра се разцъкваше на Терминатора.


П.П. АААА засилих се да си кипя хасфалт 7, като прочетох по-горе, че е на промоция. Ама нали е края на месеца и 90-то ст. в картата явно са малко или не знам точно ама ми изкарва това
Google Play написа:Кредитната ви карта бе отхвърлена. Моля, изберете друг начин на плащане или се свържете с издателя й, за да оторизира тази покупка.

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#12

Dirt 3-pc

Samsung Galaxy Nexus---->4.3
Цитирай
#13

Аз имам Need for speed:Carbon classic edition и скоро ще си купувам minecraft.. Може ли някой да ми каже колко е ? 25лв

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай
#14

Ми от последните години за PC си взимам всяка година - Battlefield , FIFA , NFS , PES
Тази година Diablo III ама след 1 седмица игра събира само прахта.
Цитирай
#15

за тела dungeon hunter 2
за компа assasinscreed
за PS3 GodOfWar3
Smile
Цитирай
#16

Да добавя още две игри. Вчера си купих Asphalt 7: Heat, а днес World of Goo.

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#17

[Изображение: 5329090t.png]

Verizon Samsung Galaxy S4 SGH-I545 with Eclipse TW 4.4.2
Цитирай
#18

[Изображение: a1639f7c9a41e6be.jpg]
...И след това си хакнах PSP-то. Big Grin

SGS II
Цитирай
#19

Има промоция на CS:GO (Counter-Strike: Global Offensive)
Цена: 10,99 €
Промо Цена: 7,34 €
Отстъпка: -33%

В момента я имам в STEAM-a 2 дена безплатно разцъкване и мога да кажа, че е уникална. ЕВАЛА, този път са се постарали. Много ми харесаха различните gameplay-и и всичко като цяло.

Verizon Samsung Galaxy S4 SGH-I545 with Eclipse TW 4.4.2
Цитирай
#20

B-Ready написа:Има промоция на CS:GO (Counter-Strike: Global Offensive)
Цена: 10,99 €
Промо Цена: 7,34 €
Отстъпка: -33%

В момента я имам в STEAM-a 2 дена безплатно разцъкване и мога да кажа, че е уникална. ЕВАЛА, този път са се постарали. Много ми харесаха различните gameplay-и и всичко като цяло.
Аз си го купих за €5 когато още беше на pre-purchase

This user is property of the Umbrella Corporation.        YouTube
Umbrella Corporation™ - our business is life itself.        Twitch
Цитирай
#21

Една нова придобивка Big Grin
[Изображение: imag03711.jpg]

Intel Core i5-4690K | Asus Maximus VII Hero Z97 | EVGA GTX 780 SC ACX 3GB | Corsair Vengeance Pro 8GB
WD 1TB | Crucial MX100 256GB SSD | Corsair RM750 | NZXT H440 | Windows 8.1 Pro
Цитирай
#22

фифа13 на ПЦ Smile

P.S Абе и нея нямаше да купя но нямаше дълго крек и не се сдържах но не съжалявам.

Prestigio 5504 Duo Наща система 4.4.2
Цитирай
#23

Още от малък имам всякакви игри, но най-големите който съм си купувал са GTA IV за PC и GT5 за ps3...

Samsung Galaxy S8 - Orchid Gray | Samsung Galaxy S6 Edge - Sapphire Black |Samsung Galaxy S III - Sapphire Black | Sony Xperia X8 - Android 4.1.2  
Цитирай
#24

Знам,че не е по темата но, Roshav^ да знаеш някое читаво копие на BF 1942 из нета !?
Цитирай
#25

iliq91 написа:Знам,че не е по темата но, Roshav^ да знаеш някое читаво копие на BF 1942 из нета !?
Мнение №21 в https://www.androidbg.com/forum/topic276...ferti.html Smile

This user is property of the Umbrella Corporation.        YouTube
Umbrella Corporation™ - our business is life itself.        Twitch
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)