Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy Beam GT-i8530
#1

Здравейте колеги !

Наскоро си закупих въпросния модел и съм много доволен може ли да се отдели и за него темичка в отдела със телефони на форума. Естествено ако има достатъчно съфорумци които го ползват Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей,

На този етап май си първия с такъв телефон. Кажи как се държи, какво ти харесва (защо си го взе) и какво не ти харесва. Ако има по-голям интерес в даден момент - ще обмислим и за раздел. Засега все още е рано.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#3

Взех си го ГЛАВНО заради вградения проектор наистина това е уникален телефон имаш си проектор в джоба и винаги когато си с приятели някаде навън можете да се посмеете наволя на забавни проложения,филми,youtube абе тва проектира всичко на дисплея. Второто е че е двуядрен със много добро GPU тръгват яки игри и е телефон който за момента не забива и се държи много добре при зор макар че е със 2.3.6 Smile е и 4.1 се чака по нататък..
Цитирай
#4

Супер - мерси за ъпдейта. Добавих една тема за root, ако те интересува.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#5

Колеги и аз имам въпросния телефон от 10 дена,но при мен има голям проблем.Когато не ползвам телефона през нощта дълго време,телефона губи обхвата си,Рестартирам го и се оправя.И аз съм с версия 2.3.6,моля кажете какво да направя,че не ми се дава на ремонт.Понеже отиде ли веднъж там,и вече не е същия.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#6

Ако си на 3G, оставяй го нощно време на 2G. Може да има профилактики някакви.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#7

Не не ползвам 3Г,понеже не ползвам и интернет,и за мене е излишно и то 3Г-то.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#8

Пробвай да върнеш Фабрични настройки (направи си backup).

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#9

Пробвах и това но вече е късно,телефона замина на ремонт.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#10

Спокойно брато скоро ще имаме Jelly beam update вярвам че всичко ще е ок там Smile я кажи някой трик научи ли защото аз съм в търсене на забавни приложения за повече от 1 човек Smile
Цитирай
#11

Еми то реално го ползвах 10 дена,намерих някой интересни работи но от всички тях най интересен е проектора.Като си го взема някой ден ще видим какво ще правя с него относно персонализиране и такива работи,за сега чакам с мъка. :wall:

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#12

Надявам се скоро някой по-разбиращ се захване със модела и да направи няколко добри приложения специялно за проектора ЗАЩОТО ИМА ГОЛЯМ ПОТЕНЦИАЛ Smile
Цитирай
#13

Имам въпросния телефон от-20 дни,но напоследък имам проблем с яркоста на дисплея
когато е на автоматично дисплеят е доста тъмен-все eдно че е на 5-10% от ръчен режим.
Това го прави само на автоматичен режим и по-някога си светва нормално за 5-6 сек и после пак затъмнее-
но на ръчно си е идеално.Тел-е взет от виваком и е в гаранция-но не ми се дава за ремонт,няколко пъти го рестартирам,нулиране и връщане на фабрични настроики,смяна на карти-М-Тел,Глобал и без промена.
Телефона иначе работи за сега идеално няма рестарт,забиване,батерията кара по 3-дни със яко ръчкане-просто съм доволен на този етап-освен горепосочения проблем.Засега ще карам така-пък като излезе по-новата версия се надявам да се оправи,ако евентоално е някъкъв бък :wall:
Цитирай
#14

И на мен ми прави така,затова го оставям винаги на 100.Все пак има много яка батерия и една резервна и не се притеснявам,че може да ми свърши тока,просто сменям и продължавам.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#15

Най накрая ми върнаха телефона с преинсталиран софтуер,остава да видя дали е от това.Поздрави.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#16

Тел,колко памет има 8 или 4gb че на мен ми исписва USB памет- общо пространство 3,91gb
налично пространство-2,57gb
Системна памет за съхранение-1,64gb
А и да се похваля че проблема където го имах със автоматични настроики на диспле се оправи от-вчера
нямам никъкъв проблем със светлината на екрана.Случаино влязох в настроики на браузера,контракс и го-
включих на автоматично- и да чукна на дърво-нол проблем Tooth
Цитирай
#17

И при мене е така с паметта,колкото и да съм зле по математика 2гб. не ми излизат.4гб. има за ползване,2гб. има за инсталирани файлове,и другите два къде са,ако някой знае,моля.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#18

Не-знам защо лъжат хората че е 8gb като е 4gb но аз си свалих Drobox и си направих регистрация
но лошото е че трябва да имаш постояно интернет връска и е 2 gb.В нета гледах някаква българска
от 10gb-но засега не съм сигорен в нея за да я сваля.
Цитирай
#19

Аз искам да попитам относно проектора,понеже прочетох на един проектор неговите характеристики и там видях,че има часове живот.Та някой знае ли този телефон колко часа живот има,че аз не намирам никъде.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#20

Относно протектора тук пише-20000h-което е супер Dance
http://www.expertreviews.co.uk/smartphon...-phone-han
Цитирай
#21

На мен лично ми излгежда малко тъмна картината когато е разпъната на около 45-50" вие как мислите ?
Цитирай
#22

И на мене ми се струваше така докато не пробвах на бяла лъщяща дъска,такава като фаянсова мивка.Там картината си е супер,но трябва да е леко под ъгъл иначе свети малко гадничко.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#23

Някой може ли да ми помогне да си преинсталирам телефона с по стара версия на софта,или със същата.В момента съм с версия 2.3.6,и е много бъгава даже и след като е ходил на ремонт.Е сега е малко по добре от преди но пак прави същия проблем но по рядко,затова ако е възможно искам да го пробвам с постара версия.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#24

Ще напиша една статия за работа с Odin тези дни и ще се оправиш.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#25

Не знам как да ти се отблагодаря,но благодаря МНОГО.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)