Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Предложения за сайта и за форума

k0brA написа:Добре ще е ако се добави възможност за изпращане на ЛС от мобилното приложение. .
И нa мен ми се искa същотото.


[Изображение: ?banner=17991][/url]
Цитирай
Аксесоари

[justify]Възможно ли е раздел за този телефон познат ни в Европа като ZOPO ZP998 и в Китай като ZOPO 9520. Понеже не виждам раздел за този телефон, ще бъде ли възможно да се направи раздел за него.[/justify]


Благодаря Wink

SmartPhone: ZOPO 9520 (ZP998) + 64GB ADATA microSDHC Class 10
ROM: Komu K8 1.03 (Android 4.4.2/KitKat/Root Access)








Цитирай

Пиша тук, и то за последно в този форум, с една единствена цел- ако наистина тия, които ръководят тоя форум, ги вълнува мнението на потребителите да се вслушат вече. Защото без потребители и форумът няма да съществува. Освен това и лошата слава се разнася доста бързо из интернет...

Не че ме вълнува много, но тия минуси, които се раздават са абсолютно неадекватни в повечето случаи.
Това са някакви комплекси, които се избиват от потребители, които съм сигурен, че в повечето случаи са доста по- малко запознати с нещата, които някой пише в дадено мнение.
Убеждавам се, че повечето потребители в този форум са малолетни, които вместо да четат и да се учат от по- възрастните, цъкат минуси без да знаят и те защо. Може би е по- добре да цъкат минуси все пак, отколкото да пишат неграмотни мнения. Не желая да обиждам никой, но то е видно.
Модераторите могат съвсем спокойно да ме банват както намерят за добре. Аз не смятам повече да пиша, нито дори да посещавам тоя форум, в който се толерира подобно поведение. Доста често се е дискутирало "неравното отношение" към потребителите, няма да се повтарям.
Посещавам доста форуми - и технологични и всякакви други, но такова нещо като в този няма никъде!
Просто наистина ми е писнало, вместо да се обсъжда нещо полезно, да гледам минуси на всяко мнение, и то главно на смислените и обективните. Тук открито се толерират субективните и пристрастни позиции.
Извинявам се, че поставям всички потребители под един знаменател, със сигурност има и такива, които не са в тази рамка.
Поздрави
Цитирай

Потребителите, изказваме несъгласие или съгласие с ръчичките, вместо ненужни мнения. Не разбрах точно предложението ти, предполагам е "Модераторите могат съвсем спокойно да ме банват както намерят за добре" защото друго предложение не видях. Другия вариант за поста ти е, да ни уведомиш за своето напускане. Huh Което в една или друга степен си е пак офф топик...
Също така ще те помоля да се въздържаш от тънки обиди спрямо останалите участници във форума. Това че са на определен брой години, не ги прави автоматично някакви персони, нямащи право на мнение! :angry:
Цитирай

Има ОБЕКТИВНИ и СУБЕКТИВНИ мнения. Повечето минуси в тоя форум се слагат на обективните.
Несъгласие е нормално да изразиш към субективно мнение. Ако не си разбрал какво се опитвах да кажа или, ако аз не съм се изразил разбираемо.
Цитирай

newabv написа:Пиша тук, и то за последно в този форум,
Мислех че горното мнение ти беше последно? Спри с офф топика!
Цитирай

Да се изкоренят "-"те?.. :coffee:
И покрай тях и "+"те!.. :whistle:

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Работи се по въпроса, alexbg67.
Цитирай

Не на мен не ми пречат минусите и плюсовете. Много слабо ме вълнува кой какво ще натисне. Предложението ми е да започнете да взимате нашите предложения под внимание.
Ето и 2 мои:
Предложение 1: Да се оптимизира WEB сайта за мобилни браузъри. Прекалено много преуразмерявания има и нищо не може да се уцели. Натискам вход, то влиза другаде. Ако може да се оправи това ще е добре.
Предложение 2: Да се въведе възможност за изпращане на лични съобщения от мобилното приложение. Кофти е когато получа съобщение и да се налага да влизам в WEB сайта (който пък не е оптимизиран за мобилни устройства) за да мога да отговоря.

Ако тези две неща се оправят много хора ще останат доволни.

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай

Я кажи точно на кои страници има преоразмеряване в момента, защото аз не виждам вече да има подобни. Имаше проблем, който е отстранен преди няколко дни.
Цитирай

Не ми се е налагало да ползвам WEB сайта защото ползвам мобилното предложение. Сега проверих и видях че сте го оправили за което ви поздравявам. Остава точка 2.

[note=vladdark]Темата е почистена. Надявам се да няма повече отклонения от идеята и.[/note]

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай

Не е предложение за никъде, но просто не знаех къде да го напиша и реших, че тук ще е уместно.

Браво за труда за първоаприлската шега (: Повечето се осъзнаха веднага, но гледам напоследък че по-малко и по-малко сайтове си правят труда да направят нещо подобно, а реално е нещо, което внася малко свежест, така да се каже, във форума и е хубаво като се види някаква мисъл (:

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

Offtopic Това е темата която ти трябва Smile Wink https://www.androidbg.com/forum/topic936...rnost.html

Samsung Galaxy Gio ---> Galaxy Nexus 4.3 ---> HTC One m8 (6.0)
Цитирай

Направете една сметка към paypal за дарения, така след време при събирането на достатъчно форума да може да премине на друга по-добра платформа.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай

Предлагам, ако платформата на форума позволява, да се добави бутон ИГНОРИРАЙ за даден член, което да ми позволява да НЕ виждам мненията му в темите. Бих го ползвал с удоволствие и доста често.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

За съжаление няма създаден такъв плъгин. (т.е. платформата не позволява)


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай

Не знам дали има такова предложение, но все пак мисля че е добре да се спомене.
Защо не се добави нотификация, когато някой е отговорил на тема в която сте писали? Виждам го по много форуми, но тук не присъства(поне аз не го виждам)

Device - Huawei G6
Цитирай

Това си го има вече, горе в дясно има "абонирай се" и ти изпраща нотификация на мейла според мен е достатъчно.


[Изображение: ?banner=17991][/url]
Цитирай

Има такава нотификация, която се явява e-mail към пощата която си дал при регистрация.
Удобна функция която можеш да активираш "ръчно" като кликнеш на "Абонирай се" в горния десен ъгъл на темата, както и да се активира автоматична нотификация, когато пишеш в дадена тема от
Профил ... » Настройки и с отметка на Абониране за теми в които публикувате по подразбиране. .
Дано съм помогнал!

ReTiReD->SAMSUNG GALAXY S-2.3.5 +INVISIBLE SHIELD+KRUSELL ORBIT FLEX, SAMSUNG GALAXY EXCOVER 2 and SAMSUNG GALAXY S5 Charcoal Black Android 5, SGS 6 EDGE Saphire Black +Samsung Gear Live and NEXUS 7 3G (1st Gen) running stock, Stock SG NOTE 9<- 
NOW ... SG NOTE 20 ULTRA Mystic Black 
Цитирай

Предлагам, когато някой е блокиран да може да чете, но без да пише. Какъв е смисъла на от това да не може да чете. Така ще се избягват много двойни акаунти.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай

И това го има, зависи от нарушенията. Не всеки си прави втори акаунт, защото това трупа още наказание на първия му акаунт.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Ако може да се намалят ЗАКЛЮЧВАНИЯТА на темите.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Ако може да се ползва търсачката повече ще се намали и заключването на темите!
Цитирай

Добър вечер и от мен!
Като човек, получил 2 наказания в рамките на няколко месеца искам да дам едно предложение, което ще е от полза поне на разумните хора.
Когато модераторите и админите наказват някой (говоря като предупреждения) ще е добре, ако намерят начин да съобщят това на наказания.
Иначе се получава като в моя случай: модератор (примерно) вижда нарушение, слага ми предупреждение (което се вижда само от модераторите) и продължава нататък.
Е, на третия път се сещаме, че провинилия се изяжда наказание за месец.

В крайна сметка разумните хора (за какъвто се имам и аз, ако позволите) като не знаят къде са сбъркали няма как да вземат мерки да не се повтори.
Чак след наказанието като си писах с админа и ми прати на мейла маркираните нарушения, разбрах за какво става дума.

Аз мисля, че ще е добре за всички - и за администрацията и за членовете на форума.

А вие как мислите?

Едит: сега виждам, че в профила мога да си следя предупрежденията, но въпреки това си мисля, че ще е по-добре това с уведомяването.


Поздрави!
Цитирай

Изключително неоснователно , подмрънкване бих казал. При всяко едно официално предупреждение, потребителя получава точната причина за него, под формата на ЛС, освен че се отбелязва и в профила. Друг е въпроса, че това официално предупреждение бива подминато и доста бързо забравено. Както в случая.
Та така.

ПС: МАй спести подробността, че не са 2 за няколко месеца, а 4 за няколко месеца.
ПС2: Въпросът е приключен. Локумите по нататък ще бъдат премахвани.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)