Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Предложения за сайта и за форума

Внимателно разгледах ЛС-тата си и наистина - всяко едно предупреждение е отбелязано и с ЛС.

Не знам по каква причина не съм им обърнал внимание, но няма да се повтори.


Поднасям искрените си извинения на модераторите и на екипа!!!
Глупостта и недоглеждането ми не са извинение, но няма да продължавам така от тук нататък.

Извинете ме, моля!!!

vladdark, извинения на теб лично!
Съжалявам.
Цитирай
Аксесоари

Здравейте Smile , Има ли вероятност да се качват снимки или скрийншотове тук от форум приложението, лично зе мен би било много удобно Smile

Поздрави !

Life is good
Цитирай

Няма такава вероятност! Smile

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай

[15 написа:Peshew]Няма такава вероятност! Smile
Благодаря все пак за бързия отговор Smile

Life is good
Цитирай

[15]Peshew написа:Няма такава вероятност! Smile

За сега... Wink
Цитирай

Има теми от над 50 страници (например тези в раздел "GPS"). Когато търся нещо в даден раздел, в търсачката ми излиза цялата тема (при избрано "Покажи по теми"), където се среща думата или фразата и се налага да я чета страница по страница, за да намеря необходимата ми фраза. Предложението ми е да има възможност за преглед на цялата тема на една цяла страница, независимо колко голяма ще се получи тя, за да може след извеждането й на екрана да се пусне търсене на необходимата фраза. Така търсенето ще става по-лесно и бързо, вместо да се отварят една по една всички страници от темата и да се търси във всяка от тях. Същото може да се приложи и за варианта "Покажи по мнения" в търсачката. Благодаря.
Цитирай

Търсачката има опция да търси по мнение в раздел.
Цитирай

Въпросът е да се визуализират всички мнения, защото не знаеш къде точно трябва да се намира интересуващата те фраза. Примерно думата "картти" може да се срещне в 100 мнения в цялата тема от 50 страници. Същото се получава и в резултатите от търсенето по мнения - множество страници, които трябва да преглеждаш една по една. Няма как да знае човек точно на коя страница е необходимото. Затова ако всички мнения са на една страница, може да се пусне търсачката на браузъра и да се открие търсеното.
Цитирай

Мисля, че от профила можеш да си настроиш колко мнения да ти показва на страница

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай

Аз ли не мога да обясня добре или има нещо друго? Говоря за възможност за показване на ВСИЧКИ резултати или мнения на ЕДНА страница, а не само 75 (на толкова максимално ми се настрои профилът). Например, една тема има 4 000 мнения и всички да ми излизат на една страница, независимо колко голяма ще е тя. Как да го обясня по друг начин не знам. Нищо, както и да е. Това е просто предложение.
Цитирай

Разбрах те, но не мога да помогна.
Предлагам да ползваш гугълската търсачкам, тя намира и постовете

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай

Има ли възможност за друг начин за настройки на кои подфоруми да се показват/скриват, както е в Андроид приложението.
В момента, ако съм избрал да ми се показват 4-5 форума, 2/3 от началната страница ми е заета от "редовете" на скритите от мен форуми.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

Няма такава настройка.
Цитирай

Ще има ли раздел за Samsung Galaxy Note III Neo?
Цитирай

Когато се съберат достатъчно хора с този телефон и има определен брой теми за него, може и да се отвори нов раздел.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Само мен ли ме кара да сваля някакво видео, като отворя сайта ви?
Цитирай

climb написа:Само мен ли ме кара да сваля някакво видео, като отворя сайта ви?
Аз нямам такъв проблем с и без AdBlocker добавката, така че явно има нещо при тебе.

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай

Предлагам системата с кармата да бъде премахната, тъй като в последно време се злоупотребява с нея в offtopic темата.

This user is property of the Umbrella Corporation.        YouTube
Umbrella Corporation™ - our business is life itself.        Twitch
Цитирай

climb написа:Само мен ли ме кара да сваля някакво видео, като отворя сайта ви?
Май е само при теб.

Roshav^ написа:Предлагам системата с кармата да бъде премахната, тъй като в последно време се злоупотребява с нея в offtopic темата.

Предлагам системата да си остане, както досега, още повече, че няма реално значение, а в офтопик темата абсолютно никакво.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай

От едно известно време насам системата с кармата е преобразувана и работи като оценка на конкретен пост. Ако потребителтие са доволни и харесват поста ви то той има много плюсове, ако пишете глупусти и/или дразните някого то имате много минуси (на отделни постове). Обсъждано е многократно и от много дълго време. Ако някой смята, че получава неправомерни минуси с цел заяждане и омраза, може да се свърже с член на екипа (мен например) и ако реално е така ще се предприемат мерки.

Работи се по подобрена версия на "кармата" и се надяваме в скоро време да се приведе в действие.


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай

Не знам дали има начин, затова ще предложа да има някаква опция да се изтриват предупреждения, че ето току що се обърках(заради което се извинявам), пратих едно предупреждение, което няма никаква стойност, и не мога да го изтрия :wall: Confusedtupid:

ZTE BLADE with CyanogenMod 11.0(4.4.2)
Цитирай

Това, което си направил, не е предупреждение, а доклад за нередност. Не, няма възможност за изтриването му.
Цитирай

От къде да си сваля мобилната версия на форума :capitulation:
Цитирай

https://www.androidbg.com/forum/topic207...m-app.html

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Аз искам да попитам дали и кога може да се очаква подобрена версия на мобилното приложение?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 21 гост(и)