Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Предложения за сайта и за форума

https://www.androidbg.com/forum/post1248...l#p1248433

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
Аксесоари

Този тема я знам колега! Но исках да разбера да ли няма нещо ново което да очакваме с интерес.
Цитирай

Явно има нещо, което да очакваме с интерес, а новините ще бъдат отразени в онази тема.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай

Новините ще са отрязени доста по осезателно. Просто чакаме Дядо Мраз да дойде с чувала Christmas
[Изображение: android-robot-santa-s-hat-shopping-bag-w...628018.jpg]
Цитирай

Предлагам при следващото разглеждане на разделите във форума, да се обособи самостоятелен такъв за LG Bello. Собствениците на този комфортен смартфон от среден клас непрекъснато нарастват, отделно вече има и доста теми за него, които е добре да се обособят в самостоятелен раздел!

Весели празници на екипа на форума и на всички колеги! Christmas


Цитирай

Подобно предложение вече се дискутира Въпрос на дни е да се вземе решение.
Цитирай

Няма ли да направите така, че форума да го има в Tapatalk?

Nokia Lumia 925 + Sony Xperia Tablet Z = Неочаквано добра комбинация!!!
Цитирай

Платформата на форума не поддържа тапаталк.
Цитирай

За сега...
Цитирай

Rafa3l0 написа:Няма ли да направите така, че форума да го има в Tapatalk?
И аз това искам! Надявам се в бъдеще да го направят.
Цитирай

Новия Форум хич не ми харесва!
Да бяхте увеличиил аватара (120х120 беше преди 100 години)
[Нови Мнения] изчезна, сега трябда се сколва като шошав...
Защо не го направите за запълва FHD, защото всичките ми лаптопи са с FHD резолюция, а виждам две големи бели ленити от двете страни, празно място!.
Малко по голям фрифт, зор за четете, трябда да се пули човек...
Туй за сега, за 2 мин ползване Smile

Няма минуси вече Smile

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

Вече форума го има за Тапатолк, Ураааааа!!!!!!
Цитирай

Браво, колеги.Новия форум е супер.Много ви благодаря за това, че направихте форума да подържа Tapatalk.Страхотен ъпгрейд.Браво!

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Честито! Добре изглежда, но няма ли да има избор теми, това синьо нещо хич не ми допада? И защо броят на мненията ми е редуциран почти на половина?

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай

Здравеите, ползвам мобилното приложение за сайта, но вече не може да се логна от там. Това за постоянно ли ще е?

Samsung Galaxy S6 edge, Samsung Galaxy S7 edge
"Само идиот може да си помисли че пътува,когато се вози на въртележка"-Е.Д.
Cam
Цитирай

Използвай Tapatalk.

Eдит: аз като го добавих в Tapatalk започна да ми крашва приложението, това на вниманието на администраторите!

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай

(2015-01-03, 08:09:28)dessyteneva написа:  Честито! Добре изглежда, но няма ли да има избор теми, това синьо нещо хич не ми допада? И защо броят на мненията ми е редуциран почти на половина?

Наистина ли няма да има поне една тъмна тема ? Това е наказание за зрението, на голям монитор това вади очите.
Доста бяхме свикнали с полето (нови мнения) - има ли вариант да се появи отново?

Samsung Galaxy Xcover 2 ASUS FonePad 7 ME175CG
Само глупаците могат да бъдат абсолютно сигурни в нещо. Абсолютно съм сигурен в това.
Цитирай

Стрелката преди заглавието те праща на първото непрочетено мнение. За темите - малко търпение?
Цитирай

Страхотен е новия форум, поздравления и честита нова година на всички!
И разбира се малко въпросчета-звездите на всеки юзер, как се определят?Старите плюсове и съответно минуси, ще се индексират ли по някакъв начин към новите репутации?Мисля че се губят мнения, но предполагам че форума още не е индексирал цялата база данни!?Тези титли под всеки юзер...С една дума ако може малко обяснение за новите неща от някой администратор, мисля че ще е полезно за всички.
Още един път браво за форума.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

Колеги, форумът тепърва ще се оптимизира за новата платформа, така че, имайте малко търпение, както е отбелязал vladdark . 

Ако срещнете проблеми, споделяйте!

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

Има ли вероятност с новия форум да заработи отново spoiler tag-а или има ли някоя негова алтернатива, която работи в момента с този форум?

Edit: Принципно намерих plugin: http://community.mybb.com/mods.php?action=view&pid=143

Samsung S21 Android 12 | Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE Wear OS 3.5

Цитирай

Не че имам проблем, тъй като имам регистрация и си пазарувам, но при мен например в "Как да регистрираме кредитна/дебитна карта и да пазаруваме в Google Play и др. " като кликна на съответния линк, ме праща на началната страница на форума, а не надолу към самото описание.По същия начин става и като в някоя тема има препратка към друга тема с посочен линк, като кликна на линка ме препраща към началната страница на форума.Дали е само при мен така ?Просто си разцъквах обновения форум и ми направи впечатление това.И друго забелязах - не можеш да си изтриеш мнението веднага след като си го написал,но вече си го побликувал.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Здравейте,
Докладвам за проблем с логването в Tapatalk. Да не би да е заради кепча верификацията?
[Изображение: 5098155ac282ee45da2a1178161a7fcf.jpg]

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай

И репутацията не работи...

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай

Работи, презареди страницата.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)