Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Предложения за сайта и за форума

(2015-01-28, 13:08:26)fuckinggood написа:  Хора наистина това зелено което сте сложили е много гадно .В смисъл такъв ти взима очите с една дума, взираш се много и са малки буквичките .

Можеш да си смениш темата, като не ти харесва зеленото.
Цитирай
Аксесоари

Мисля, че правилото да се редактира един коментар само в рамките на 23 часа е тъпо. Веднага и ще дам причина:
Направил съм тема за едно приложение. Качил съм апк-то, но разбрах, че някои хора имат проблеми та реших да им дам сайта. Естествено, че всяка допълнителна информация трябва да стои в първия пост. Уви "23 часово ограничение" ме спря. За радост темата няма и 10 коментара, но мисля че в по големи ще е проблем да търсиш новият линк из между 1000 мнения. Същата ще е ситуацията ако един линк се "счупи" или е изтекъл и искаш да го подновиш.

Xperia X8 ->Samsung s4 -> S7 Edge 
Web developer
Цитирай

(2015-01-28, 14:05:30)d3 написа:  Мисля, че правилото да се редактира един коментар само в рамките на 23 часа е тъпо. Веднага и ще дам причина:
Направил съм тема за едно приложение. Качил съм апк-то, но разбрах, че някои хора имат проблеми та реших да им дам сайта. Естествено, че всяка допълнителна информация трябва да стои в първия пост. Уви "23 часово ограничение" ме спря. За радост темата няма и 10 коментара, но мисля че в по големи ще е проблем да търсиш новият линк из между 1000 мнения. Същата ще е ситуацията ако един линк се "счупи" или е изтекъл и искаш да го подновиш.

Tова беше така и в стария форум ,потребителите които имат много такива теми и си ги поддържат редовно със съгласуването на целия екип получават права (евентуално) да си ги редактират.Ако е много важна темата ти и приложението просто можеш да помолиш някой модератор да качи/замени линка в първи пост.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

Да се обадя и аз,ако може да се върне мобилното приложение ще е супер.Аз и доста други тук ползваме моб. приложение от таблети и телефони и беше супер,сега буквите са ми доста малки.Благодаря Smile

Samsung A21S ,  Samsung A6 
Цитирай

Ползвай Tapatalk, като заместител на мобилното приложение

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай

Той явно си иска старото приложение, което няма как да стане освен ако не се върнем на старата платформа.
Цитирай

(2015-01-29, 14:46:14)degman написа:  Той явно си иска старото приложение, което няма как да стане освен ако не се върнем на старата платформа.

А ново приложение за новата платформа не може ли да се направи? Ясно ми е,че трябва време и труд, но аз бих направил ако мога,но не мога.Иска се доста време да се научи човек да програмира и т.н.,а аз го нямам,но всички такива като мен ще са доста благодарни за едно такова приложение,разбира се ако не е голям играчка. Еми с Тапаталк не е същото. Bu

@stiebel това ми е мисълта,половината искат Тапаталк,а другите искат мобилно приложение. Има и такива разбира се,които четат през браузъра на телефона или таблета,но сигурно са доста по-малко.

Samsung A21S ,  Samsung A6 
Цитирай

Съмнявам се някой да се навие да си съкращава живота с труда и нервите за направата на ново приложение(при това без пари), при положение, че има вече работещо почти без грешка решение(тапата). Колко хора мрънкаха преди, че искат да има интеграция в Тапаталк, сега всеки мрънка за старата платформа. Е няма угодия, явно...

Mi 11 Lite 5G
Цитирай

И аз съм за приложението, повече си ми харесваше.
Но се свиква все пак и с тапата, и тя си има плюсове разбира се.
Цитирай

Има се в предвид интегрирането на мобилна тема на форума. Така ще е удобно да се работи от мобилно устройство без нуждата от каквито и да е приложения.
Цитирай

Отдавна се каня да питам за вашето мнение относно оценъчната система. Не мислите ли, че:
- би било по-добре, когато някой дава оценка то тя да бъде обоснована за да може оценения да се поправи ако е сгрешил или да продължи в същия дух, т.е. когато аз пиша оценка на някой, да дам мнение защо му давам тази оценка тъй като по мое мнение има хора, които пишат оценки само защото не му харесвам на някой потребителското име или защото е фен на LG, Samsung, iPhone и т.н., които оценки сами по себе си не са реални. Произхождайки от това, не е лошо, когато някой ми е написал ниска оценка, аз да мога да се обърна/оплача на модератор, който да прецени дали тази оценка е реална или не, тъй като по сегашния модел отиваме на отмъщения - аз съм писал негативна оценка на потребител Хикс, ама той се почувствал засегнат и решава да ми отмъщава като намира всяко мое мнение в профила ми и започва да слага отрицателна оценка;
- оценките, които даваме, не е ли по-добре да са на мнения, които сме публикували, а Репутацията, която се изгражда, да бъде някакъв коефициент на базата на положителните и отрицателни мнения, например: 10 мнения, означени с +1, да са равни на 1 деление/звездичка репутация.
Цитирай

Тоно така ми нацъка снощи минуси колегата ianiovski


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай

Спокойно, на всеки се случва. Даже на мен доста често Smile


Иначе по темата - ще дойде време и на този рейтинг да се оправи или промени като цяло. За момента не му обръщайте внимание толкова много.
Цитирай

Да, забелязах Smile и нямам нищо против всеки да си изказва мнението, стига да е основателно.


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай

Искам да наблегна на един момент, който повечето хора пропускат. Когато някой пише в тема за даден проблем/не разбрал нещо/пропуснал да прочете/недообмислил написаното, Моля не му слагайте минуси, а се опитайте да помогнете, все пак сме сайт за взаимопомощ, а не за изтъкване кой, колко знае. Повечето хора си мислят, че те като знаят дадено нещо трябва всички да го знаят или разберат веднага. Всички си имаме лични проблеми и мисли и не винаги човек е склонен да разбере веднага за какво се отнася дискусията или какво се обяснява. Когато се пропусне този момент , никой никога няма да сложи минус на друг потребител, защото ще разбере, че човека иска наистина да помогне.
Говоря за държание, само-по себе си предизвикващо уважение от останалите и единственото, което може човек да постигне е собствено удоволствие, че е направил нещо както трябва.
Чувството си заслужава, опитайте  Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Съгласен съм с теб rado__8 и смятам, че точно това е основната идея на форум; да обедини хората в една цел - да си помагат, но преките обиди не са подходящи в тази идея. Преди няколко седмици сложих минус на колега от форума поради простата причина, че пряко обижда хората, ползващи определена марка устройства. Той явно се е засегнал от това и ми пляснал няколко минуса. Нямам нищо против оценките, просто не харесвам безцелната им употреба. Аз ако съм заядливец, да започна да му пляскам и аз минуси ли? Какво ще постигна с това? В училище педагозите не пишат оценки защото не харесват марката обувки, които съм обул. Поради тази причина засягам темата, че трябва да оценяваме кой какво показва тук. Може някой да не е дал адекватно решение на проблем, важното е,че е опитал. Нужно ли е ние да омаловажим и да се подиграем с труда му? Аз смятам, че трябва да го насърчим.
Цитирай

В търся/предлагам, защо да няма нов раздел, само за смарт часовници? Тепърва ще се разпространяват все повече и пазара ще нарасне.

LG G3
Цитирай

https://www.dropbox.com/s/xm3w866vowa4p6...5.png?dl=0 Няма ли?

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай

Прави ми впечатление че минуси на модератор не може да се дава,трият се и съответния подател(простосмъртен потребител) се заплашва с предупреждение,особено го умее vladdark Smile новата състема кърти Smile
Цитирай

Въпросния потребител (ТИ), е предупреден за регистриране на повече от един профил във форума. Крайно време е да прочетеш правилата тук и да започнеш да ги спазваш. Никой не ти е крив, че ти сам го караш през просото.
Цитирай

Какво общо има втория профил заради който ме изключи и го изтри преди 5-6 месеца
Цитирай

Предишния ти бан, от 30 Oct 2014,беше за нарушена т.3 - обиди на потребители. Престани да оспамваш темата с твоите глупости и лъжи. Ако ще рониш сълзи - има си начини за това. За целта прочети важните теми във форума.
Цитирай

Можете ли да сложите една опция да се скрива {телефон} - Спецификации. Пример: влизам в раздела Nexus 5 понеже го имам апарата, и не ми е нужно да ги гледам спецификациите понеже ги знам какви са, а като ги няма имам повече място за показване на теми.
Цитирай

искам да изкажа мнение за една новост. тея категории (подфоруми) не ми харесват. вярвам, че има доста хора, които пък са доволни, но лично аз смятам, че се усложнява нещо, което иначе трябва да е сравнително просто. тенденциите навсякъде са да се опрсти работата с различните неща. примерно по телефоните, всяка функция трябва да е с възможно по малко кликове. а тук имам чуството, че все повече и повече трябва да ровя, за да намеря и стигна до нещо. моето мнение е, че е доста омазващо това с подфорумите и искам да помоля да пуснете някъде анкета или нещо подобно, която да покаже всъщност хората искат ли го това или не. защото това като се случи с форума на Nexus Tab, не ми хареса, сега се случва и с раздела програми и като си представя всички раздели да станат така и направо незнам какво ровене ще пада за да се намери нещо. Да не говорим, че половината теми във форума, ще са в грешен раздел. Моля за някакво гласуване, поне да видим, ако има много хора на моето мнение, да може да се измисли друго решение Smile
Цитирай

И на мен не ми допада... много сложно след като трябва да е просто Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)