Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Предложения за сайта и за форума

Става потресаващо направо. И аз обичам нещата да са ми подредени, но тук вече се залита в крайности.
Може така да е по-удобно на екипа да си разпределят теми/форуми или нещо друго, но все пак форума едва ли е направен за екипа, а за потребителите.
Лично мнение на обикновен потребител.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
Аксесоари

(2015-02-12, 13:40:15)bobyn написа:  Става потресаващо направо. И аз обичам нещата да са ми подредени, но тук вече се залита в крайности.
Може така да е по-удобно на екипа да си разпределят теми/форуми или нещо друго, но все пак форума едва ли е направен за екипа, а за потребителите.
Лично мнение на обикновен потребител.

Предложение не виждам в това, което си написал. Ако се чудете какво да кажете - има тема за лафче. 
Ако искате да предложите нещо - го направете, така че да се разбере.

Когато нещата се правят във под-форуми, това ги прави определено още по-подредени. А това, което не ви харесва е предполагам навика да са по един по-различен начин от досега. Ако не съм прав, още една причина - да се обосновете подробно.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Това ,че на никой не му харесва не е ли достатъчно ??
Цитирай

Ми на мен ми харесва

Mi 11 Lite 5G
Цитирай

(2015-02-12, 16:48:36)simeonivanov22 написа:  Това ,че на никой не му харесва не е ли достатъчно ??

Ти да не говориш от името на 85000+ потребители че не ми стана ясно нещо? Като цяло решението за подфоруми е направено за да е по - подредено. Това че 5 потребителя мислят че не е правилно не означава че не е по - добре! Както и оплакванията след минаването на новата платформа и смяната на приложението на форума с тапаталк - нито някаква реална причина да не се прави, нито нищо - просто някой си решил че не го кефи. Ама има други включително екипа на форума които им харесва и затова се прави. Колегата горе е написал да се обосновете защо не ви харесва и не трябва да е така - това не ме кефи не върви, и си е чисто мрънкане т.е. спам и офтопик!
Цитирай

Обосновахме се , трябва да цъкна 20 пъти за да намеря нещо ли ? Май на някой не му изнася ,че има и други мнения освен тия на екипа на сайта Wink

Аман , вече не може и да даваме мнение ...
Цитирай

offtopic
На мен пък ми харесва така. По-подредено е за новите потребители. А за останалите има абонамент за нова тема, мнение и т.н. Разбира се, модераторите трябва да се намесват навреме, когато дадено нещо не е там където му е раздела - (повече работа за тях?! И по-нервни?! Big Grin), защото много юзъри, рядко използват търсачката. Wink

И да предложа, тая гадна линия да се махне или да се измисли някак:


Не знам за вас, но аз бъркам всеки път, че след нея следва подписът на потребителя...
Цитирай

На мен много не ми допада Нов Потребител при положение че си регистриран например 2010?
Цитирай

(2015-02-15, 16:53:09)yoankking написа:  На мен много не ми допада Нов Потребител при положение че си регистриран например 2010?

Темата е за предложения, не виждам да предлагаш нещо. 
Титлата е според мненията които имате. Ако пишете само в Общи Приказки разделите, няма да ви се увеличат мненията!

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Здравейте колеги,
Имам предложение и въпрос. Първо, поздравления за чудесния форум. Особено ме радва факта, че вече имам достъп през Tapatalk, а не ми се налага да инсталирам на телефона отделно приложение. Първо да започна с въпроса. Как се слага SPOILER? Тъй като не открих бутон, опитах по традиционния метод:

[Изображение: c54679e2781d.jpg]

Тогава, обаче се получи доста грозно:

[Изображение: 2cea3f51b0d1.jpg]

Ето и предложението. Възможно ли е да се направи така, че при търсене, да може да се избере, дали да се търси "в тази тема" или "в целия форум"? Това го има във форума на 4PDA и е страшно удобно, особено при разглеждане на големи теми.

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай

Че то най - отдолу дори и на твоята снимка се вижда как се търси в темата.


[Изображение: 8f87278d09e02532.png]
Цитирай

(2015-02-16, 18:24:20)degman написа:  Че то най - отдолу дори и на твоята снимка се вижда как се търси в темата.

Ами кьорав съм! Crazy

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай

След като се премахна отрицателния рейтинг, може ли да се прибави/върне опцията в темите да се вижда, кои постове имат плюсове и кои не. На старата платформа имаше плюсове и минуси на постове. Сега има само плюсове към потребител в следствие на някой коментар, но ако не се разгледат подробностите в "Репутация" на потребителя не може да се разбере кои постове са били полезни и т.н.

На кратко, мисля че ще е много полезно в темите, полезните постове визуално да се открояват с плюсове, а да не се разчита единствено на репутацията на автора. За пример давам форума на XDA, където се вижда кои потребители са дали плюс на еди кой си пост, а автора на коментара също има "репутация". Надявам се, че ме разбрахте.
Цитирай

Работи се по въпроса за предоставяне на възможност за оценка на пост.
Цитирай

Предлагам:

В един друг форум забелязвам един много готин фийчър, който при "Двоен Пост" автоматично се сливат двете мнения (говоря за hwbg форума). Има ли начин това да се интегрира и тук?

This user is property of the Umbrella Corporation.        YouTube
Umbrella Corporation™ - our business is life itself.        Twitch
Цитирай

То си го има и тук.
Цитирай

Я пробвай с две последователни мнения Wink

Примерно Smile

@GH0STFACE ами то не е известно много, навик от старата платформа може би Smile
Цитирай

А не може ли да изписва "Автоматично слети мнения" за да се знае примерно

Или нещо от сорта...

This user is property of the Umbrella Corporation.        YouTube
Umbrella Corporation™ - our business is life itself.        Twitch
Цитирай

Не знам доколко ми е основателно предложението, но напоследък забелязвам че за всеки въпрос се пуска нова тема и то основно от новопостъпили във форума. Предлагам ако е възможно до определен брой мнения след регистрацията това да се ограничи.


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай

Да разбирам ли, че след 200-300 мнения след регистрацията си, юзерът няма да има право да пуска нова тема?

 
Цитирай

Говоря за 10-20, не повече.


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай

(2015-02-24, 22:28:03)dido123 написа:  Не знам доколко ми е основателно предложението, но напоследък забелязвам че за всеки въпрос се пуска нова тема и то основно от новопостъпили във форума. Предлагам ако е възможно до определен брой мнения след регистрацията това да се ограничи.

На мен лично не ми харесва това ограничение, защото съм си патил. Веднъж имах нужда от помощ в един от авто форумите(мисля че беше оффроуд България), но когато се регистрирах, нямаше как да пусна тема, та трябваше да пиша лични съобщения или да пускам безсмислени коментари, докато натрупам необходимия брой. Според мен, просто трябва да се следят по-строго новите потребители.  Cool

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай

И така става, но тук правилата са доста либерални.


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай

Имам едно питане:
Защо създавате раздели, на които голяма част от него носи безполезна информация?
[Изображение: snapshot16.png]

След това има още толкова връзки към други раздели "програми, игри, визуални модификации и т.н." което заема още толкова от екрана. Та въпроса ми е защо усложнявате достъпа до полезната информация със такава(темите в самия раздел), която не е полезна. Питането е за раздел Нексус 5 понеже там влизам да гледам има ли нещо за устройството, което притежавам.
Цитирай

За теб е така защото влизаш често и пропускаш всичко за да си намериш темата. Но повечето , също и най-вече новите потребители се нуждаят точно от тази информация. Знаеш, че трябва да се грижим за новите потребители да намират по-лесно каквото търсят Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)