Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Предложения за сайта и за форума

Кога ще има раздел за Xperia M4 Aqua ?

[b]Sony Xperia М4 Aqua | ALL STOCK | Android 5.0 Lolipop[/b]
Sony Xperia М2 | ALL STOCK | Android 4.4.4 Jelly Bean [b]| Old[/b]
Цитирай
Аксесоари

Подкрепям!
Цитирай

(2015-06-21, 12:37:27)lolibi написа:  Кога ще има раздел за Xperia M4 Aqua ?

Когато и какъвто е реда за пускане на нови раздели, тогава ще има.
Т.е. повече хора да имат телефона и съответно да има поне няколко активни теми. С две думи, да се вижда, че има интерес към телефона и да расте обема информация за него.
Цитирай

В предният формат на форума можеше да се пише на кирилица от автоматичен кирилизатор от форума, но все още чакаме и в този формат тази функция.

Говоря за нещо подобно както е в друг форум.

[Изображение: 035617329-big.jpg?r=0]

LG Optimus L9 II (4.4.2)Lenovo VIBE P1 Pro (P1a42) > Xiaomi Redmi 5+ 4GB/64GB
Цитирай

(2015-06-22, 09:28:28)GH0STFACE написа:  
(2015-06-21, 12:37:27)lolibi написа:  Кога ще има раздел за Xperia M4 Aqua ?

Когато и какъвто е реда за пускане на нови раздели, тогава ще има.
Т.е. повече хора да имат телефона и съответно да има поне няколко активни теми. С две думи, да се вижда, че има интерес към телефона и да расте обема информация за него.

Не е лошо обаче и хората, които вече го имат да споделят мнения за тези които се чудят.

[b]Sony Xperia М4 Aqua | ALL STOCK | Android 5.0 Lolipop[/b]
Sony Xperia М2 | ALL STOCK | Android 4.4.4 Jelly Bean [b]| Old[/b]
Цитирай

lolibi, те могат да си споделят колкото искат. Има си тема за това. Има и анкета.
Това е форум и никой не ги ограничава Wink
Цитирай

Гледам на всички модели има тема за преброяване на собствениците или клуб на собствениците.Ще е интересно ако се съберат в една класация да се види кои са най харесваните смартффони.
Цитирай

Хубаво предложение, може да се заемеш да направиш класацията ако имаш желание.
Цитирай

Малко да обновя темата. Не сме я сложили в отделен форум, за да не се вижда, а всички неща за Форума ни, да са на едно място.

Сигурен съм, че има какво да подобрим с общи усилия, така че ако се сещате нещо, нека да видим дали може да се реализира.

Ако търсите plugin за форума, да знаете, че сега сме с MyBB 1.8.6 и съответният плъгин трябва да е съвместим с тази версия.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Аз имам предложение. Ако е възможно, при публикуване на тема в КОЙ ТЕЛЕФОН ДА ИЗБЕРА да се направи шаблон, както при продажба на устройство. И да е задължително да има анкета (видях една такава тема с анкета напоследък и ми се видя доста полезно - на питащия ще му е доста по-лесно).

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

(2015-06-22, 18:08:28)зенит-е написа:  В предният формат на форума можеше да се пише на кирилица от автоматичен кирилизатор от форума, но все още чакаме и в този формат тази функция.

Говоря за нещо подобно както е в друг форум.

[Изображение: 035617329-big.jpg?r=0]

???

LG Optimus L9 II (4.4.2)Lenovo VIBE P1 Pro (P1a42) > Xiaomi Redmi 5+ 4GB/64GB
Цитирай

@bobyn, обмисля се отново този въпрос. Ако има някакво развитие ще уведомим.

@зенит-е, не ни е възможно да го реализираме в тази платформа.
Цитирай

Извинявам се, че като новобранец във форума предлагам нещо, но точно като такъв се натъкнах на нещо което очаквах, но липсва, става въпрос за една елементарна сортировка на темите по име на телефон, така лаици като мен по-лесно ще намерят това което търсят.
Цитирай

Форума е подреден именно по марки телефони, ако това имаш в предвид.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

NikMar където и да се намираш в момента натисни най-горе логото

[Изображение: 929d1e9598b411fa.PNG]


и скролни надолу и ще ти се отворят всички които търсиш  Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Наистина са подредени, но говоря за азбучен ред, по-лесно ще се намират.
Цитирай

Подреждането на форумите е обмисляно, преди да бъде направено. Достатъчно лесно се намират моделите. За сега няма да бъдат подреждани по азбучен ред.
Цитирай

Предлагам, да се направи раздел/под форум за Xiaomi Redmi Note 2. Вече има доста потребители от форума с телефона, както и доста извън форума. Надявам се, да станат бъдещи след като направите раздела. Smile

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай

Работи се по въпроса, soon Big Grin

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

Новата търсачка не ми допада.
Цитирай

Търсачката е достъпна на: https://forum.androidbg.com/search.php

А в момента разследваме къде е изчезнал бутона Smile
Цитирай

За тази говоря просто не ми е удобна на мене преди това мисля , че Google  търсене го нямаше.


Прикачени файлове
.png Заснемане.PNG Размер: 4.7 KB  Сваляния: 27
Цитирай

Да, нямаше го, но какво ти пречи да ползваш другата търсачка?
Цитирай

Казвам , че не е удобвна като другата.
Цитирай

Да, определено другата търсачка е по-удобна, по-подробна и едно от най-полезните неща в нея е, че може да се акцентира върху конкретно условие, раздел, мнение и т.н, според което да се изведат резултатите.
Именно за това колегата GH0STFACE е публикувал линк за достъп до нея.
И отново:
https://forum.androidbg.com/search.php

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)