Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Предложения за сайта и за форума

(2016-02-11, 18:20:45)vladdark написа:  Колега, има си причина, темата да не е в кофата. Така съм преценил - оставил съм я. Не виждам причина

Какво неясно има???
Що се отнася за всички останали заключени теми, има кой да преценява дали да я остави и за колко време, или да е скрие от потребителите.
Цитирай
Аксесоари

Мисълта ми е ако може темата да бъде премествана/изтрита в точният раздел и лицето което я написал да бъде оповестявано с E-Mail къде и за какво му е била изтрита темата.
От личен опит по деянията на @vladdark по начина по който се държи(агресивен) в форума ме изкарва извън контрол Smile и мен .
Ако го намираш това съфорумнико това за спам или за каквато и нарушение пак можеш да ме банеш .
Явно нямаме общ език, начин на общуване и каквото и да било с теб
Съвсем човешки те моля да престанеш с агресивното си държание срещу мен !!

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

(2016-02-13, 09:56:40)Compare написа:  Мисълта ми е ...

Разбрахме ти мисълта. Така че наистина... случаят е приключен.  Undecided
Обърни внимание на т.11 от правилата на форума, които със сигурност много добре познаваш. Спазвай нея и всички останали, както правим всички ние. Така няма да бъдеш потърпевш от нечии "деяния" Smile .
Приятен ден!
Цитирай

Не знам по каква причина всяко мнение трябва да бъде одобрено,но това е доста тегава работа и не виждам смисъл да го има това.Мисля,че ще бъде по добре ако се премахне.
Цитирай

Причини има и за това е въведено. Не искам да влизам в подробности, защото за вас обикновените потребители това може да ви се струва напълно излишно, но за Екипа на форума това е изключително важно за правилното функциониране и спазване на реда и правилата във форума.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

(2016-02-28, 14:30:55)smurfavr написа:  Не знам по каква причина всяко мнение трябва да бъде одобрено,но това е доста  тегава работа и не виждам смисъл  да го има това.Мисля,че ще бъде по добре ако се премахне.

И да допълня колегата, за да не остане някаква заблуда в потребителите. Само новите потребители минават през процедура на одобрение на мненията, докато не достигнат определена квота.
Цитирай

Бих предложил на админите да преразгледат начина, по който са дефинирани филтрите за неприлични думи, понеже редовно срещам думи (в обявите), които са цензурирани, поради причината че в думата се съдържа неприлична дума. Примерно - втора употрeба излиза като втора употрe*а, което е смешно някак си... Big Grin
Цитирай

Доста често го засичам това и аз. Мислех,че е бъг на тапата?
Цитирай

Знаете коя дума е цензурирана и няма как да я оставим без цензура.
За щастие, когато цензурират другите думи съдържащи тази сричка, се разбира много ясно какво се иска да се каже.
Цитирай

Няма ли настройка да не се цензурира, когато е част от по-дълга дума, например? На мен започна да ми прави впечатление напоследък думата УПОТРЕБА, възможно ли е да е станало нещо наскоро, а преди да не е било така?

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

Не е чак такава драма цензурирането на тази дума. Не разбирам какъв проблем е.Думата е вкарана заради някаква причина. Не се губи смисъла на думата употреба на пример. хайде вече стига с такива дреболии да си "дърпаме космите". Няма ли нещо градивно та се занимавате с глупости?
Цитирай

А аз си помисих че е някаква нова мода Big Grin
Сега по темата - чудех се дали не може да се направи във всеки подраздел "категория" ромове. Нещо като в XDA, само че да са след важните теми

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай

Предлагам да се направят раздели за новите галактики на Самми. Вече доста хора са си ги поръчали и няколко ги имат...

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай

Работи се по въпроса.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Предлагам да се измисли нов облик на форума, защото на мен този ми е "дървен", нещо по - така "разчупено" като например този стил. -http://imgur.com/T3naJ2U , оправя се CSS -  a на зелено и е перфе. Big Grin
Цитирай

Пробвай с някоя от другите "теми" на форума. (или скинове) Visslar
Цитирай

Разгледал съм ги, но нито една не ми допада. Не случайно съм писал.
Цитирай

Предложението ти ще се разгледа. Повече спам не е нужен.
ПС: Няма да угодим на 20к-30к човека със скин.
Цитирай

Ако може да се махне това

Звучи тъпо с невалиден форум, а тъкмо исках да напиша, че вяече има Xposed


Прикачени файлове Миниатюри
   

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай

(2016-04-02, 14:49:38)jorrddan написа:  Звучи тъпо с невалиден форум

Много е интересно даже Wink
Цитирай

Има ли възможност първото мнение, с което е създадена темата да може винаги да бъде редактирано от автора на темата, както е в много други форуми.
Така винаги може да се осъвременява и допълва информацията. Да знам, че през tapatalk може, но за мен е доста по-удобно да мога да правя това през компютъра.
За форуми Lenovo има ли определен модератор и ако не към кой да се обръщам ако се наложи примерно да се закачи тема или за нещо друго?


Цитирай

Прави го с бутон Докладвай в съответния пост и опиши какво искаш да се направи. Първия свободен модератор ще вземе под внимание въпроса.

Sent from my Leo toy using Tapatalk.
Цитирай

Има ли вариант, в текста на предупреждението да се вмъква линк към процесния пост, защото без да знаеш за какво си предупреден, няма как да се поправиш.
Губи се превантивния ефект, дето се вика

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай

По принцип, ако не е изтрит може, но ако самия пост е изтрит няма как да стане, тоест няма да го видиш.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

Все пак не е лошо да се посочва какъв е проблемът, но се сетих кой е поста. Само един беше изтрит наскоро. Този, в който изразих неодобрение за новия дизайн на НТС Нексуса с една дума.
Е тая фенщина е прекалена.

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 5 гост(и)