Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Предложения за сайта и за форума

mooncalf написа:@TopGun не е редно да се трият, просто в определен момент когато станат повече от определен брой се архивира някъде и се почва темата на ново, като в нея има линк към старата със всички постове.
А това, че темите не се чистят като цяло, си е вярно. Според мен написано с шльокавица веднага трябва да бъде моднато така, че да не се чете изобщо нищо от написаното, с послание от модератора, че той го е направил и не се толерира това т.н. а галфона като иска ще си оправи поста. А не модераторите да им превеждат какво са искали да кажат.

П.П.
Примерно има една тема в раздела за Wilidfire - Upgrade до Android 2.2 Froyo, ами тя си е мини тема на - Общи приказки, 7 страници.

За какво ти е да архивираш 7 страници СПАМ?
Цитирай
Аксесоари

suffer написа:
mooncalf написа:@TopGun не е редно да се трият, просто в определен момент когато станат повече от определен брой се архивира някъде и се почва темата на ново, като в нея има линк към старата със всички постове.
А това, че темите не се чистят като цяло, си е вярно. Според мен написано с шльокавица веднага трябва да бъде моднато така, че да не се чете изобщо нищо от написаното, с послание от модератора, че той го е направил и не се толерира това т.н. а галфона като иска ще си оправи поста. А не модераторите да им превеждат какво са искали да кажат.

П.П.
Примерно има една тема в раздела за Wilidfire - Upgrade до Android 2.2 Froyo, ами тя си е мини тема на - Общи приказки, 7 страници.

За какво ти е да архивираш 7 страници СПАМ?
защото можеш и за да не се изгубят Big Grin Един ден да се връщаме към спомените за славния спам Big Grin

Mi 10 Lite 5G
Цитирай

suffer написа:Taка си е, ама от някои телефони разбираш повече отколкото от други. Затова е по-добре тесен специалист да разчиства важните теми от съответния раздел, понеже за теб някое мнение може да е маловажно, но за него - не.


Напълно съм съгласен с това.
Аз съм модератор в друг форум и сме се разделили на секции. Не е възможно един човек да следи и чете навсякъде. Когато намерих форума преди време изчетох всичко, но сега следя новите мнения само 3 секции - тези, които ме интересуват, и които са свързани с моят телефон.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

И при мен е така. Чета си форума за моя телефон + 1-2 спамаджийски теми Smile
Само понякога ако видя някой новопостъпил, за който отговора е от голямо значение, следвам примера на Be6i4: Гледам да не ги наливам веднага, че не са ползвали търсачката и ако мога да помогна, чак в края на поста ги упътвам към задължителната тема за начинаещи
Цитирай

pikpik написа:p.s.Не можеш ме убеди, че четете всички нови теми и постове Wink
Да аз поне чета всяко едно ново мнение във форума, независимо в кой раздел е. Но е вярно че форума се разрасна и е по-трудно се чете всичко.
А относно спама голяма вина имат точно редовните посетители (това се отнася за всички, които пишете тук, че няма контрол), защото веднага след като някой пусне някоя ненужна тема всички веднага в хор му се нахвърлят и се почва едно здраво спамене, а през това време някой все пак отговаря на човека.
Затова когато няма какво да кажете, не пишете нищо в темата.
А относно затягането на дисциплината, това много лесно ще стане, когато някой новопостъпил не ползва търсачката и пуска теми не където трябва ще ги изтрием веднага, само че той повече няма да стъпи във форума (в 50% от случаите)
Трябва да разберете че винаги са се задавали и ще се задават едни и също въпроси и не можем да спрем това, а само да се опитаме да го ограничим малко.

LG NEXUS 4 & Asus Transformer TF101
Цитирай

При наличието на ясни заглавия на темите в определения раздел мисля, че новопостъпилия доста бързо ще се ориентира, защото за да пусне нова тема малко от малко спазва раздела, в който да я пусне Smile
И като види нещо, което би спомогнало за решаването на проблемите му... ще си спестим създаването на ненужни теми (Може би)
Цитирай

reaper22 написа:...А относно спама голяма вина имат точно редовните посетители (това се отнася за всички, които пишете тук, че няма контрол), защото веднага след като някой пусне някоя ненужна тема всички веднага в хор му се нахвърлят и се почва едно здраво спамене, а през това време някой все пак отговаря на човека...
Я разгледай мненията на този потребител и ми обясни каква му е вината!?

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай

pikpik написа:Я разгледай мненията на този потребител и ми обясни каква му е вината!?
Просто не исках да използвам конкретни имена за да няма обидени, но не ми се получи. Добре признавам си този потребител няма вина.

П.П. Много се кефя, когато някой говори за себе си в трето лице.

LG NEXUS 4 & Asus Transformer TF101
Цитирай

Извинението се приема Wink Видя ли че не четеш всичко, щом написа горното прибързано Big Grin

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай

pikpik написа:Извинението се приема Wink Видя ли че не четеш всичко, щом написа горното прибързано Big Grin

Той може и да чете, но едва ли може да запомни кой точно какво е казал Smile
Цитирай

@reaper22 може и да чете всичко, ама нали все пак някои от нас сме си малко или много спамери, затова съм сложил такава озъбена иконка(демек написаното е шегувка), оспамихме и таз тема неусетно Big Grin Ама все пак се съобразяваме, че темата е в "Общи приказки" Lol
Както някои бе казал:
pikpik написа:Друг факт е обаче, че толкова обяснения и дискусии за Андроид, няма в нито един БГ форум,освен тук Cool
Дано форумът остане така полезен и интересен, както досега Cool
Пожелавам Весело изкарване на Празниците на всички и четете всичко, че сега се задават почивни дни и ще има много спам, много нещо Big Grin

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай

Да разбирам, че няма да се разчиства форума за GT540?
Цитирай

И все пак, ако мога да дам една идея, относно това за модератор (или друг ранк) за отделните секции, например, може да има по 1 човек отговарящ за няколко секции подобни (приблизително подобни) телефони, като следните:

HTCD,HTCDHD
X10i,X10mini,x10miniPro
Samsung- раздела
Motorola- раздела
LG540
за другите HTC не мога да дам мнение

От останалите раздели, мисля че могат да се комплектоват Програми и Игри към 1 модератор.
Останалите раздели се следят от Модератори/Администратори.

П.С. Мога да дам примери(конкретни имена) за някои от разделите, но незнам дали е позволено.

SIV
Цитирай

Предлагам темата "Заявки за платени програми " да бъде превърната във важна .

[colour=darkgreen]SAMSUNG GALAXY S4[/colour]
Цитирай

@hacker_didko10 и от какъв зор ??
Това тук би трябвало да е най-вече информационен форум, от който да се научиш на нещо, но не мисля, че пиратството е част от това !!

П.П.
Който иска да си пиратства да го прави на воля никой не го спира.

HTC Sensation S-OFF - ROM █ ViperS v5.0.0 █
Цитирай

Защо не се направи 1 форум за Андроид таблетли Smile

Huawei Mate 20 PRO LYA-L29 Twilight EMUI 9.0.0.153
Mini M8S II 4K
Amlogic S905X Android 6.0.1 Marshmallow
Цитирай

Според мен, форумът трябва да има нови правила, като те да бъдат добре обмислени и съгласувани от ръководният екип.

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай

Наско, ако имаш предложения за правила то можеш да ги споделиш с нас... няма да ти се разсърдим Wink

Powered by PLCNeT DM
The power of dreams...
Цитирай

Пример:
...........................................................


Могат да се добавят и още точки, в зависимост от изискванията, които биха обхванали.



мод:pikpik

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай

А аз искам да попитам дали не може да се ограничи по някакъв начин пускането на безброй теми,примерно да има някакъв период от време между създаването на темите-поводът е ясен-Дидко и днешните му геройства с темите,пък било то и в "общи приказки"?

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай

dessyteneva написа:А аз искам да попитам дали не може да се ограничи по някакъв начин пускането на безброй теми,примерно да има някакъв период от време между създаването на темите-поводът е ясен-Дидко и днешните му геройства с темите,пък било то и в "общи приказки"?
++++++++

По 5 теми максимум на ден от акаунт!

SIV
Цитирай

е, те бяха точно 5. Не му давай идеи за утре Tongue
Цитирай

Абе и 5 са много за някои потребители,та ако може и да се ограничи по акаунт ще е още по-добре,ама дали има такава опция...защото пък други потребители пускат полезни неща и заради такива като Дидко ще трябва да чакат.

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай

И аз подкрепям мнението на Деси.Обаче на ден,ако излизат по 30 нови игри и приложения, а не са много активните, които ги качват тук :/

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай

Дидко - под наблюдение? Rolleyes

Mi 10 Lite 5G
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)