Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Ръководство] Програма "Всичко в Едно" "Toolkit "All In One" by hasoon2000
#1

Това е една програма, създадена от hasoon2000 и съдържа в себе си почти всичко, което ви трябва.

Предимства:

1. Отключва буутлоудър
2. Инсталира рекавъри
3. Инсталира кернел
4. APK Installer/ Data backup
5. Команди:
- Reboot into Bootloader
- Reboot into Recovery
- Reboot Phone
- Re-LOCK Bootloader
6. Инсталира htc drivers


Започвам стъпка по стъпка, и ще го обясня малко по-подробно от hasoon2000.

1. Теглите програмата оттук - http://d-h.st/users/hasoon2000/?fld_id=2808 (теглите съответно фаила Desire C)
2. Разархивирате си я в някоя папка
3. Стартирате Desire C.exe
Отваря се следния прозорец:
[Изображение: zn0akm.png]
4. Отключване на буутлоадер:
4а. Започвате с първия прозорец с опции:
[Изображение: 2ic2jkk.png]
4b. Натискате Install HTC Drivers, след това Go.
4c. След като са инсталирани, избирате втората опция, и отново натискате Go. Ще ви препрати към сайта htcdev.com, където ако нямате регистрация, ще трябва да си направите такава. Ако имате, използвайте нея.
4d. Връщате се към програмата, и натискате 3тата опция- Get Token ID. Отваря ви се cmd прозорец, който трябва да ви изпише дълъг код. Копирате го, и се връщате към сайта htcdev.com и го поставяте на съответното поле.
4е. Ще ви бъде пратен фаил на имейл-а с име Unlock_Code.bin. Вътре се съдържа кода, които програмата ще използва, за да отключи буутлоадера.
4f. Преди да изпълните тази стъпка, запомнете, че ако изпълните тази стъпка, телефона се връща към фабрични настройки! Така че обмислете стъпката добре, направете си бекъп и т.н.
4g. Следвате инструкциите в командния прозорец, и буутлоадера ви е отключен.


5. Инсталиране на рекавъри.
Използвате опцията от следния прозорец:
[Изображение: 3492v61.png]
5a. Натискате върху CWM 5.5.0.4 и натискате Flash recovery
5b. Следвате инструкциите, изчаквате, и вече имате рекавъри.


Засега от мен толкова, ще допълня и за другите функции и ще добавя снимки в най-скоро време, понеже в момента нямам такова.

Автор: hasoon2000
Оригинална тема: http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2004198

Credits by hasoon2000
- The guys at the AutoIT help forum that helped me learn how to make the script!
- Mods of the forum!
- Devs for making us ROMS!
- The community for being awesome!
- HTC for making us the phone so we can be a community!
- To everyone else I may have forgotten!

SIV
Цитирай
Аксесоари
#2

Запазен.

SIV
Цитирай
#3

Запазен.

SIV
Цитирай
#4

Пробвано ли е ?

Iphone
Цитирай
#5

Аз я пробвах преди да я преведа. Сега се оттървах от ненужните приложения, с отключен буутлоадер съм, с рекавъри и с руут.

SIV
Цитирай
#6

И ръководството ми помогна и помощта на deffecto Много благодарности към него

Iphone
Цитирай
#7

Здравейте,

Имам следния проблем: Когато стигна до 3-та стъпка "Get Token ID" и ми излезе cmd прозорчето ми дава error: device not found

някакви предложения?

Nothing makes a person more productive than the last minute.
Цитирай
#8

Трябва да си свързал телефона в буутлоудър менюто ама забравих как беше комбинацията ...

Iphone
Цитирай
#9

НА всички HTC устройства командата е една и съща. При изключен телефон, задържаш VOl. Down + Power бутона.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#10

Desire_C_All-In-One_Kit_v2.0.rar Моля за работещ линк,на един приятел телефона просто умря и няма пускане.Дано с този инструмент да го съжевим.Ако някой има идей да пише.Благодаря :cheers:
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)