Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"Cinexio - Кино Резервации" с нов ъпдейт (1.6.2 v.Ashton Kutcher)
#51

Claping Monkey написа:При мен след новите версии се получи някакъв бъг. Квадратите в които са филмите не са подравнени, а преди бяха. Ето 2-ва скрийншота.

https://www.box.com/s/v0az8yu2ys6luuzudzp7
https://www.box.com/s/0kbmifrah3dgx2gnbe3l

Нарочно е така. Целта ни беше да нещо подобно на дизайна на http://pinterest.com/ , а не на поравнени прозорци, които напомнят за Windows Phone (нe че имам нещо против него, даже напротив, аз съм с Lumia 800 Big Grin)

Другата причина за това е, че като въведем опциите с Watchlist-a и интегрирането на Facebook, ще може да виждате малки снимки на своите приятели, които вече са гледали даден филм или биха искали да го гледат Smile

Постерите са с една и съща големина, като два филма изглеждат равни, ако заглавието им се изписва на еднакъв брой редове. Ако два филма от ляво са с по 2 реда, а 2 филма от дясно са с по 1 ред, тези от ляво се избутват по-надолу. Ако пък и от ляво и от дясно са с по 1 ред заглавие - тогава са равни Smile

Умешлено избрахме малко по-нестардатното Smile
Цитирай
Аксесоари
#52

Доста добро, особено за любители на киното. С новите екстри със сигурност ще е още по-функционално.
На Galaxy s Duos работи без проблеми и забележки :tease:
Препоръка са повечето градове, но разбира се това зависи и от самите кино-салони. УСПЕХ,момче ;Р :cheers: Tongue

note[II]
Цитирай
#53

@Melchiah Аха, просто видях, че има промяна в подредбата, но пък тя била търсена. Smile Гледам сте махнали и цитатите най-долу накрая. Не бяха лоши, даже придаваха една свежест на приложението, защо ги махнахте?

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#54

iline написа:Привет.
Сложих ъпдейта и програмат заспа.

Сега за видеото - тръгна на определени филми - тествах с филма кратка история на социалистическия реализъм като кликнах на видеото ме попита дали с HTC Flash Player-а или Youtube. С вградения флаш плеър видеото тръгна, но с youtube даде Unsupported video format - не го мисля за проблем с апп-а(cinematic) а по - скоро с телефона(софт и youtube app-a).

Разбрах как се дава оценка за даден филм, но не ми помни избора - може да се експлоатира неправилно.
Ще има ли малко тийзър какво да очакваме?

Апп-а така както гледам ще остане на телефона Smile

Невъзможно е да приспособим трейлърите за всеки player, винаги ще има някакви разминавания. Затова вградихме наш, през който пускаме трейлърите. За него гарантирам, че работи. Има някакви minor issues за които може да помислим, но за момента гледаме да завършим работата по големите екстри Smile

Относно рейтингите - помни ги, просто минуса за момента е, че като отворите да дадете нова оценка, не ви показва колко звездички точно сте дали миналия път. Но ако дадете нова оценка, то тя ще замести тази, която сте дали миналия път.

Това ви го гарантирам, защото знам кода. А, ако искате да се убедите лично - намерете филми, за който не сте гласували, дайте му оценка и ще видите как броя на оценилите филма ще се покачи с 1. При всеки нов рейтинг обаче, този брой остава същия Smile

Извинявам се за неудобството, но можете да сте сигурни, че то е само козметично. За момента искарваме малки ъпдейти за неочаквани и сериозни проблеми - като тези с показването на грешната държава, crash-a при даване на Back от трейлърите и фонта. Тези неща ги оправихме по възможно най-бързия начин.

Малките ще дойдат с големия ъпдейт за нова година Smile
Цитирай
#55

Claping Monkey написа:@Melchiah Аха, просто видях, че има промяна в подредбата, но пък тя била търсена. Smile Гледам сте махнали и цитатите най-долу накрая. Не бяха лоши, даже придаваха една свежест на приложението, защо ги махнахте?

Цитатите не са махнати - те се показват само когато на екрана за даден регион има нечетен брой филми Smile Всичко зависи от това колко филми има за седмицата.
Цитирай
#56

Off написа:Доста добре се е получило... при мен си всичко си работи (ZTE Blade)
Чакаме да видим опцията за резервации как ще е! Успех :thumbup:

За тези от вас, които искат да видят как ще работи резервацията и закупуването на билети - ето видео за една от старите ни бета версии Big Grin

Енджинът работи, но докато не подпишем договор с дадено кино, което ще ни даде правото да използваме кода, издаването му е нелегално. Въпреки това, за нашите лични нужди - ние си купуваме билети през него. Миналата седмица си резервирахме 20 билета за Хобит Big Grin

Въпросът е, че докато не натрупаме брой потребители, кината не се интересуват от това което им предлагаме. А дефакто имаме всички екстри и то разработени... Cry В момента само преработваме някои от тях и ги приспособяваме към новия дизайн.

Можете да видите видеото тук [video]http://www.youtube.com/watch?v=r58T3nWIraI[/video]

Тепърва ще направя ново за новата ни визия Smile
Цитирай
#57

Само да доуточня - кода нямаме право да го ползваме засега вътре в саманта апликация.

До нова година ще направим така, че да може да си избирате всичко в приложението и само потвърждението за резервацията да става през уеб браузъра на телефона ви. Това е легалния loophole, който може да използваме, за да предоставим тази екстра.

В момента, в който имаме някакво разбирателство с кината в България, всичко ще става през телефона ви, с не повече от 3-4 тапа по екрана Cool
Цитирай
#58

Здравейте! Поздравления за прекрасната работа! Много приятен дизайн и бързодействие. С възможностите за резервации ще е върхът!
Сега малко на въпроса с проблемите. Телефонът е сонито от подписа WT19i. На мене не ми се затваря програмата, трейлърите вървят идеално. Само като отворя филм за преглед, ако заглавието е повече от два реда, другите не се виждат. Също мисля, че и на мен не ми се записват оценките.
Само напред и успех!

Nokia 2310 -> Sony Ericsson W910i -> Nokia 6303i classic -> Sony Ericsson WT19i Live with Walkman с руутнат Android 4.0.4 -> HTC Desire 500 със стоков Android 4.1.2
Цитирай
#59

donjo написа:Здравейте! Поздравления за прекрасната работа! Много приятен дизайн и бързодействие. С възможностите за резервации ще е върхът!
Сега малко на въпроса с проблемите. Телефонът е сонито от подписа WT19i. На мене не ми се затваря програмата, трейлърите вървят идеално. Само като отворя филм за преглед, ако заглавието е повече от два реда, другите не се виждат. Също мисля, че и на мен не ми се записват оценките.
Само напред и успех!

Благодаря за комплиментите от името на целия ни екип :cheers:

Относно заглавията - за момента се получава само ако заглавието е доста дълго и с цел да не се развалим дизайна. Ще решим проблема.

А за рейтингите, всичко работи - пак казвам, ако искате да проверите лично - дайте рейтинг на филм, който не сте оценявали и ще видите как броя на оценилите ще се повиши с 1. При задаване на нова оценка вие само променяте старата си.

Относно рейтинга на филма като цяло - ако са гласували по-малко от 5 човека, се показва този от IMDb. Ако са 5 или повече - тогава се показва потребителският рейтинг Smile
Цитирай
#60

Вчера получих някакво ъпдейтче. Мисля,че сега работи по-стабилно, макар че имах само 1 крашче. Днес доста се мотах из апп-а и няма никакви проблеми на работата му. Поздравления!! Предвиждам голям успех на приложението, не само у нас, но и на вън Smile Confusedatisfied: :thumbup: Rock Dance Angel

note[II]
Цитирай
#61

Здравейте! Да спомена, че след последния ъпдейт плакатите се зареждат доста бавно. А и да помоля да включите Арената в България мол, София. :-)

Nokia 2310 -> Sony Ericsson W910i -> Nokia 6303i classic -> Sony Ericsson WT19i Live with Walkman с руутнат Android 4.0.4 -> HTC Desire 500 със стоков Android 4.1.2
Цитирай
#62

Работи стабилно на htc desire X .

ONE PLUS 3T
Цитирай
#63

donjo написа:Здравейте! Да спомена, че след последния ъпдейт плакатите се зареждат доста бавно. А и да помоля да включите Арената в България мол, София. :-)

Всички арени в страната са въведени от самото начало Smile

artpop написа:Вчера получих някакво ъпдейтче. Мисля,че сега работи по-стабилно, макар че имах само 1 крашче. Днес доста се мотах из апп-а и няма никакви проблеми на работата му. Поздравления!! Предвиждам голям успех на приложението, не само у нас, но и на вън Smile Confusedatisfied: :thumbup: Rock Dance Angel

Благодаря. Извинявам се за неактивноста, но работим върху резервациите + Словения и Австрия.

Очаквайте подробности скоро Christmas
Цитирай
#64

Melchiah написа:
donjo написа:Здравейте! Да спомена, че след последния ъпдейт плакатите се зареждат доста бавно. А и да помоля да включите Арената в България мол, София. :-)

Всички арени в страната са въведени от самото начало Smile

Това кино е доста ново, на сайта им излиза като Арена Deluxe Bulgaria Mall, но забелязах, че и аз малко избързах... На сайта на арената излиза, че няма програма за това кино все още. Та молбата ми е по-скоро за бъдещ момент. Smile

Nokia 2310 -> Sony Ericsson W910i -> Nokia 6303i classic -> Sony Ericsson WT19i Live with Walkman с руутнат Android 4.0.4 -> HTC Desire 500 със стоков Android 4.1.2
Цитирай
#65

Аха, за това кино ли става въпрос. Имаме го, но в момента сме го disable-нали. Затова не се показва между кината в София. Май няма да го отворят до Януари, но не съм сигурен. Когато се отоври ще го активираме Smile
Цитирай
#66

На мене лично не ми допада! Нищо лично, но според мен е тъпо и безмислено! Тествах го и не ми хареса!
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!!! Christmas

LG G Pro Lite Dual d686 Smile Smile Smile
Цитирай
#67

Може ли да добавите киното в Сливен?
Цитирай
#68

vesko5515 написа:На мене лично не ми допада! Нищо лично, но според мен е тъпо и безмислено! Тествах го и не ми хареса!
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!!! Christmas

Повече такива мнения ни трябват, за да се развиваме! Най-полезно обаче ще е ако ни кажете какво ви липсва и какво не ви харесва Smile


@ Inspire - в ъпдейта след нова година ще го вкараме. Вече обещах на един от другите потребители, които писаха в темата Smile
Цитирай
#69

Програмката върви доста плавно и красиво. Информацията е предостатъчна, а самия дизайн с който ни я поднасята е невероятно удобен и красив!

Януари месец трябва да бъде открито и киното в Пазарджик. Надявам се да имат сайт от който да може да добавите информация и за него Smile

OnePlus Nord
T-Mobile HTC HD2; SE Neo; Galaxy S2; Moto G ; Nexus 4, Xiaomi Mi4; Huawei P9 lite (dual), Xiaomi Mi6
Цитирай
#70

Би било добре според мен, ако се добави бутон чрез който директно да репортваме за "бъгове" или да даваме предложения.
Цитирай
#71

vesko5515 написа:На мене лично не ми допада! Нищо лично, но според мен е тъпо и безмислено! Тествах го и не ми хареса!
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!!! Christmas
Ако не се купуват билети през програмата - тя наистина е безполезна. Иначе, че е красива - красива е, че върви плавно - така е, но какво от това ..., има и други такива програми!

Samsung Galaxy Nexus Android 4.3 Jelly Bean
Asus Memo Pad HD7 Android 4.2.1 Jelly Bean
Цитирай
#72

bummer2000 написа:Програмката върви доста плавно и красиво. Информацията е предостатъчна, а самия дизайн с който ни я поднасята е невероятно удобен и красив!

Януари месец трябва да бъде открито и киното в Пазарджик. Надявам се да имат сайт от който да може да добавите информация и за него Smile

Aко има сайт, който се обновява редовно с актуална програма - не виждам защо да не го направим част от приложението ни. Както казах, за момента имаме пълен списък на кината в България, но малко от тях имат сайтове, които показват актуалната им програма. Затова и се въздържахме при включването им.

След ъпдейта, който ще пуснем в началото на Януари, с който ще могат да се резервират билети за големите вериги, ще презентираме приложението на повечето кина в България. Надяваме се те да ни снабдяват с актуална информация, за да може приложението да показва реалните прожекции Smile


Inspire написа:Би било добре според мен, ако се добави бутон чрез който директно да репортваме за "бъгове" или да даваме предложения.

Вече е в to-do list-a ни Smile

Saxon написа:
vesko5515 написа:На мене лично не ми допада! Нищо лично, но според мен е тъпо и безмислено! Тествах го и не ми хареса!
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!!! Christmas
Ако не се купуват билети през програмата - тя наистина е безполезна. Иначе, че е красива - красива е, че върви плавно - така е, но какво от това ..., има и други такива програми!

За да си купувате (не резервирате) билети - ние трябва да имаме достъп до актуална информация за това колко свободни места има за всяка прожекция във всяко кино в странта. Това е най-ценната информация за кината по цял свят. Никой няма да ни даде достъп до нея само така.

Това, че сме им показали работещ engine за резервации и покупки + красив дизайн за тях не значи нищо. Докато не натрупаме 10 000 потребителя не предоставяме нищо по-различно и от останалите подобни приложения на пазара в момента. Пак казвам - кода го имаме - трябва ни договор само Smile

От янури ще сме единственото приложение, през което ще могат да се резервират билети. Други такива програми в БГ няма Smile
Цитирай
#73

Мен си ми харесва.Сега да близо до сф съм и софийските кина ме устойват,но ми харесва.
Макар ,че тук от последните дни нещо дори и през wi-fi нещо бавно ми зарежда постерите.
Като цъкна на трейлър си тръгва перфе.

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай
#74

nastykb написа:Мен си ми харесва.Сега да близо до сф съм и софийските кина ме устойват,но ми харесва.
Макар ,че тук от последните дни нещо дори и през wi-fi нещо бавно ми зарежда постерите.
Като цъкна на трейлър си тръгва перфе.

Приложението поддържа и offline mode. В смисъл - след първото включване на приложението, инфомрацията за прожекциите и постерите е вече в телефона ти и имаш достъп до тях дори без наличието на какъвто и да е data traffic.

Така че постерите се зареждат през WiFi само първия път и при евентуална промяна (на филм, постер или прожекция). При всяко останало включване на приложението, зареждането си го прави телефона Smile

Естествено - единствено трейлърите няма да може да се гледат ако няма WiFI.
Цитирай
#75

Melchiah написа:За да си купувате (не резервирате) билети - ние трябва да имаме достъп до актуална информация за това колко свободни места има за всяка прожекция във всяко кино в странта. Това е най-ценната информация за кината по цял свят. Никой няма да ни даде достъп до нея само така.

Това, че сме им показали работещ engine за резервации и покупки + красив дизайн за тях не значи нищо. Докато не натрупаме 10 000 потребителя не предоставяме нищо по-различно и от останалите подобни приложения на пазара в момента. Пак казвам - кода го имаме - трябва ни договор само Smile

От янури ще сме единственото приложение, през което ще могат да се резервират билети. Други такива програми в БГ няма Smile

Каква е разликата дали ще се резервират или купуват? Аз така и така, за да резевирам, трябва да видя кои места са свободни и да си избера. Smile

Sony Xperia Z2 - 23.0.1.А.0.167 @ 4.4.4 + SWR10
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)