Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кратко ревю на таблет Privileg MID-7M.

rdragor написа:Напълно съм съгласен че сервиза им е под всякаква критика ,преди около два месеца си изстървах таблета и тъча му отказа,в сервиза ми обясниха че това било найй скъпата част от таблета и ще ми излезе 75лв без разсходи за куриер.
отказах се, разбира се поръчах от ибей за 18долара за фреландър който е същият но по качествен, старият имаше едни черти през сантиметър виждаха се много ясно когато си на светло а също така старият не отчиташе много точно къде докосвам дисплея и ми се налагаше по няколко пъти да натискам примерно да затворя браузъра, при новия който дойде с комплект отвертки подарък при него нямам забележки няма черти отлично калибриран е .
Извода е не купувайте от техномаркети и подобни ,по добре като е китайска пръчка да си я поръчам от китай ,не да им пълня гушите и като отида до сервиза да ме гледат все едно съм им длъжник нещо.

това си е мое мнение ако съм обидил някой фен на марката извинявам се.
Koлега според мен некомпетентността на служителите им е само в техен минус макар аз да съм доволен като почти нищо не остана от Privilega oсвен дъното и екрана -тъч , батерия и панели и всичко друго е закупувано отделно ,но стана перфектен.Та извода както каза колегата като е китаец да е китаец не някаква имитация на китайче.
Цитирай
Аксесоари

hercules16 написа:Koлега 2-рия таблет оргинален ли е смисъл не някво менте от продавалник и ако е автентичен продукта това не е софтуерен дефект а хардуерен и не ,не може да си инсталираш приложение за контрол на честота.
Ами и двата са купени от едно и също място , абсолютно еднакви са - модел , версия Андроид Android . . . ? Как да разбера със сигурност има ли го този трансмитер хардуерно или не ?
Цитирай

Колеги, споделете точно за какъв мoдел таблет си поръчвате части от eBay за да стават частите за Privileg MID-7M?
Цитирай

kaizzersozze написа:
hercules16 написа:Koлега 2-рия таблет оргинален ли е смисъл не някво менте от продавалник и ако е автентичен продукта това не е софтуерен дефект а хардуерен и не ,не може да си инсталираш приложение за контрол на честота.
Ами и двата са купени от едно и също място , абсолютно еднакви са - модел , версия Андроид Android . . . ? Как да разбера със сигурност има ли го този трансмитер хардуерно или не ?
Всъщност не можеш защото е закрепено за антената по добре го дай там където си го закупил да си оправят проблемите ,ако е в гаранция няма да те одрусат пари за софтуерна прейнсталация
Цитирай

Абе рутнах си таблетчето, ама нещо не мога да разбера тази точка:

10. Чрез Настройки > Приложения премахнете другия superuser като за да ги различите знайте че трябва да премахнете superuserа със супергерой

Инсталирах си Superuser 3.0.7.apk, в папката освен .apk имаше и един "su" файл, ама не знам къде трябва да го поставя или заместя.
Като стартирам Root Check Pro 1.2.8, ми показва че е рутнат ама нямам Super user права.
Congratulations! You have root access!
SuperSU application - is NOT installed!
Цитирай

schizm - Superuser и SuperSU са различни приложения.

Да попитам някой успя ли да подкара Igo Primo 2.4 във Fullsreen режим?

MOTO G GPe 16GB Android 5.1 Lollipop  PRIVILEG MID-7M Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich
Цитирай

Гаранцията за подута батерия дали важи? Че в началото притискаше дисплея и целият беше в черти, а сега направо е избил задният капак и не може да затвори.
Цитирай

schizm написа:Абе рутнах си таблетчето, ама нещо не мога да разбера тази точка:

10. Чрез Настройки > Приложения премахнете другия superuser като за да ги различите знайте че трябва да премахнете superuserа със супергерой

Инсталирах си Superuser 3.0.7.apk, в папката освен .apk имаше и един "su" файл, ама не знам къде трябва да го поставя или заместя.
Като стартирам Root Check Pro 1.2.8, ми показва че е рутнат ама нямам Super user права.
Congratulations! You have root access!
SuperSU application - is NOT installed!
Koлега su файл-а не се изтрива нищо не трябва да триеш а просто да вземеш да инсталираш superuser с каква програма си го руут-вал из 4pda.ru бяха постнали Unlockroot 2.3 пускаш програмата ако нямаш адб-драйвъри (пиши ми на лс ще ти ги изпратя) натискаш копчето руут и чакаш докато не се рестартне таблета след това си с руут права .





За гаранцията при опит за руут гаранцията на таблета ти е невалидна по добре не я давай в този случай иначе '"ДА''
издута батерия се смята за фабричен дефект би трябвало безплатно да ти я сменят иначе е 20-30 лева май .
Цитирай

hercules16 написа:Koлега su файл-а не се изтрива нищо не трябва да триеш а просто да вземеш да инсталираш superuser с каква програма си го руут-вал из 4pda.ru бяха постнали Unlockroot 2.3 пускаш програмата ако нямаш адб-драйвъри (пиши ми на лс ще ти ги изпратя) натискаш копчето руут и чакаш докато не се рестартне таблета след това си с руут права.

За гаранцията при опит за руут гаранцията на таблета ти е невалидна по добре не я давай в този случай иначе '"ДА''
издута батерия се смята за фабричен дефект би трябвало безплатно да ти я сменят иначе е 20-30 лева май .
Аз съм го руутнал с UnLock Root 2.3.1, заради програмите "Lucky Patcher" и "full!screen+" заради постоянната черна лента отдолу, и си работят добре. Но бях чел че като се руутне, ще може да се деинсталират ненужни поне за мен вградени приложения като "Angry Birds", "Fruit Ninja" и други, но май ще трябва да се инсталира и друга програма за това. За батерията сега като е изкъртила задният капак, се вижда че е увита и запечатана в нещо като алуминиево фолио, сигурно за да не изтича в таблета. И това фолио се е надуло цялото като балон. Та ме съмнява да не би в сервиза, само да го продупчат с една игла и да ми го върнат със същата батерия. Колкото за гаранцията за мен дефектът е хардуерен а не софтуерен, и ме съмнява да го проверяват дали е руутнат или пък да го преинсталират таблета.
Цитирай

Свързвам таблета чрез HDMI кабел с телевизора,но нищо не се получава няма връзка,правят ли се някакави настройки или като го свържа трябва веднага телевизора да реагира автоматично,или ми е пре*бан изхода на таблета?
Цитирай

juspar написа:Свързвам таблета чрез HDMI кабел с телевизора,но нищо не се получава няма връзка,правят ли се някакави настройки или като го свържа трябва веднага телевизора да реагира автоматично,или ми е пре*бан изхода на таблета?
Да всеки път от настройки Дисплей, трябва да се променя от LCD на HDMI. После и резолюцията на Auto, 720p или 1080p.
Цитирай

Благодарим. :bow: :thumbup: :cheers:
Цитирай

Някой знае ли на таблетчето може да у се върже външна антена,четох в характеристиките на една *дива*,че може чрез преходник който се намира в пакета с таблета,та си викам може пък и нашия да стане чрез някакъв преходник закачен незнайно в кой вход или изход?
Цитирай

Колеги имам проблем с влизането във фейсбук,като опитам да се логна ми изскача прозорец на английски,че има нова версия и от долу на бг пише "затваряне" и "надграждане". Вкарва ме в гугъл плей,а аз нямам профил там и не искам да си правя. Въпроса е има ли начин да си работя със старата версия без да ми изкачат разни прозорци и да ми искат нови версии,профили и други глупости? Мерси предварително
Цитирай

След 18 дена "ремонт" ми смениха подутата батерия с нова. Даже им го занесах руутнат, но гледам нищо не са барали по софтуера. Да видим колко ще изкара новата батерия.
Цитирай

Koлега сподели новата колко издържа.
Цитирай

hercules16 написа:Koлега сподели новата колко издържа.
Ми колкото и старата 2:35h на БНТ1 HD. На БНТ1 SD изкарва до 3 часа.
Цитирай

E значи пак не е както трябва моята издържа 5 часа на бтв с звук на макс.
Цитирай

Здравейте, от скоро имам такъв таблет. Изчетох цялата тема потърсих из форума, но не можах да си отговоря на въпроса възможно ли е по някакъв начин да се свали ром-а на таблета ,за да се използва за бекъп или гледам на някой например му позатрябва.Ако може, опищете моля как става,.
Цитирай

hercules16 написа:E значи пак не е както трябва моята издържа 5 часа на бтв с звук на макс.
На новата батерия е още по зле. При изключено Wi-Fi и GPS, само на телевизия Btv при макс на звук и яркост, изкарах само 2:34. Да не би при теб да е била намалена яркоста че си изкарал двойно повече време? Някой друг ако го е тествал, нека сподели колко му държи батерията.
Цитирай

gopi написа:Колеги имам проблем с влизането във фейсбук,като опитам да се логна ми изскача прозорец на английски,че има нова версия и от долу на бг пише "затваряне" и "надграждане". Вкарва ме в гугъл плей,а аз нямам профил там и не искам да си правя. Въпроса е има ли начин да си работя със старата версия без да ми изкачат разни прозорци и да ми искат нови версии,профили и други глупости? Мерси предварително

колеги никой ли няма решение на моя проблем? моля ако някой може да помага.
Цитирай

AND_USER написа:Здравейте, от скоро имам такъв таблет. Изчетох цялата тема потърсих из форума, но не можах да си отговоря на въпроса възможно ли е по някакъв начин да се свали ром-а на таблета ,за да се използва за бекъп или гледам на някой например му позатрябва.Ако може, опищете моля как става,.


бекъп се прави с "cwm"рекавъри дори не се рутва таблета.
Цитирай

Така колеги таблета се казва Unknown A777 (след обстойно гледане в build.prop има приложение Chinа Updater което е забранено с пермисионс от привилег при опит за активиране от адб изисква парола досега не бях виждал такава глупост а сега на другия ми отговор Таблета взе да ми издържа повече от едно изпускане ако щете вярвайте ,но след това 5 часа на full brightness и wi-fi но за сметка на това Wi-fi не ми показва чертичките иначе хваща повече от HTC -то и Лг-то ми.
Сега на моя въпрос как сложихте CWM на този китаец .
Цитирай

hercules16 написа:Така колеги таблета се казва Unknown A777 (след обстойно гледане в build.prop има приложение Chinа Updater което е забранено с пермисионс от привилег при опит за активиране от адб изисква парола досега не бях виждал такава глупост а сега на другия ми отговор Таблета взе да ми издържа повече от едно изпускане ако щете вярвайте ,но след това 5 часа на full brightness и wi-fi но за сметка на това Wi-fi не ми показва чертичките иначе хваща повече от HTC -то и Лг-то ми.
Сега на моя въпрос как сложихте CWM на този китаец .



здравей аз изстеглих едно зип файлче , "cwm m805 892x" та файла е зип формат и се копира на сд картата около 2 мб ,Таблета се стартира в рекавъри избира се, update from zip или нещо такова беше и воала стартира CWM.нататък вече знаете избира се бекъп или ресторе и така.
фаила го намерих с гугъла ,"cwm for tcc8923"
Цитирай

Koлега може ли да качиш бакъп-а на таблета ти че на моя му оплесках системата с едни тунингации от freelander-a и сега не мога да ползвам wi-fi както трябва иначе батерията държи повече скоро ще направя 1 вият къстъм ром за таблет-а
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)