Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

GBill - сметка, фактури, лимити, потребление за абонати на Глобул
#1

Привет,
поради доста запитвания за Глобулска версия на MBill widget-а , реших да направя отделно приложение :

[Изображение: 0PnurhgiQopI2MLIz3mgCHYXqZNIO2n3xWUFJxjh...UvHzA=w705]


Напълно безплатно е и без никакви реклами
Има още неща за доизкусуряване...Надявам се на конструктивен фийдбек от ваша страна Smile

[Изображение: LufOzNFP6i0SNT5lJHfg-nplp8Q_7lZENPe3IDbm...hC9HbLwVvQ] [Изображение: 46dvlrAJfQgYKU6QK1N-rgRgDHHAxTuoi8UWRZ7W...XjjjYrpjri]
[Изображение: fiPWAer5uGvPNI6o60n6P4KHY7pyHgxXD8U-GHC5...FgfF5giC30] [Изображение: E1HKNk6DCkfj2I4G4H9qCFP5BeHV84LBTEW0rTQ-...Tjd5iSsDeb]

Моите Андроид устройства: Samsung S21Ultra, Samsung Galaxy Tab S7+

TicWatch Pro3, Fossil GEN5
Цитирай
Аксесоари
#2

Попрегледах я на бързо, много добре изглежда. Много ми хареса как си структурирал подробните данни. Може би добра идея ще е да има widget-и с по-голям размер, на които сам да избираш какво инфо да има. Просто идея :thumbup:
Цитирай
#3

6ца от мен имаш и + в гоогле

HTC Desire X White => LG Nexus 4 16gb black/ Sony MDR-1R(black & red)
Цитирай
#4

Да не нахалствам, ама за Виваком ще има ли Вбил..?
Цитирай
#5

Един уиджет 4х2 ще е идеален :thumbup:
Цитирай
#6

дам хубаво ще е да има и 4х2 widget, не ми допадна само цвета на надписите на самия widget трудно се чете и особено датата и часа на последното обновяване, ако може да е някакъв по- открояващ се цвят. Направи ми впечатление че като добавя някой widget не си взима настройките автоматично, а трябва на ново да му ги задам и така на всеки от 3-те по отделно и вътре в основното меню ако е малко по- едър шрифта ....
други забележки за сега нямам, програмата е супер Smile

Максимално допустимия размер е 400 символа, разположени на максимум 2 реда
Цитирай
#7

+ за Виваком
Цитирай
#8

колеги защо не ми я намира в маркета , от къде да си я дръпна ?

оправих се , страхотно е имаш 6 и от мен Smile

Samsung Galaxy Note ★★★Аryamod v6 with Kalagas theme★★★ yes yes yes !
Цитирай
#9

friziora69 написа:...не ми я намира в маркета....

За тези които не намират програмата:

GBill

[box]сам да избираш какво инфо да има[/box]
[box]като добавя някой widget не си взима настройките автоматично, а трябва на ново да му ги задам[/box]

Ако се оправят горните проблеми, програмата става (почти) идеална. :thumbup:

Siemens ME45->Siemens M75->HTC Desire->HTC One X->Samsung Mini ->HTC One X->HTC 10>HTC 12+->SONY Xperia 1 II->Samsung S23 Ultra
Цитирай
#10

Хубава програма.
Би било чудесно скоро има опция за промяна на шрифта, че на Нота е мaлко дребен, но не е болка за умиране :-). Страхотна работа.

OnePlus 3T
Цитирай
#11

Колега, много често крашва програмата. Не знам на колко време, защото не съм бъзикал телефона по продължително, но като си включа дисплея ми изписва, че е крашнала :unknw:
Цитирай
#12

revention написа:Колега, много често крашва програмата. Не знам на колко време, защото не съм бъзикал телефона по продължително, но като си включа дисплея ми изписва, че е крашнала :unknw:

дай повече инфо - с какво устройство си, андроид версия, лаунчър.
изпрати ли краш репорта?
повторно стартиране на програмата успява ли? ако да ,моля те прати ми и майл през самата програма в Инфо менюто

що се отнася до другите предложения - уиджетите са замислени да са с различна конфигурация, за да може да се поставят няколко едновременно за различни телефони/акаунти.Мога да направя по подразбиране автоматично да се попълва конфигурацията от основния акаунт

4х2 също не е проблем да се направи, макар че при Мтелския уиджет имаше оплаквания че е прекалено голям

за дребния шрифт - дайте инфо за устройствата и с каква Андроид версия са , та шрифта е дребен. принципно програмата ползва "medium" размер на шрифта, който изглежда е различен при отделните устройства, резолюции. ще гледам да направя по-натам опция за коригиране на размера

Моите Андроид устройства: Samsung S21Ultra, Samsung Galaxy Tab S7+

TicWatch Pro3, Fossil GEN5
Цитирай
#13

нямах предвид шрифта в настройките а във инфото което вади Smile
[Изображение: fiPWAer5uGvPNI6o60n6P4KHY7pyHgxXD8U-GHC5...FgfF5giC30]

Максимално допустимия размер е 400 символа, разположени на максимум 2 реда
Цитирай
#14

С Ноут 1 съм, Ultimate 5.1 кастъм ром - лека модификация на най-новият адроид 4.1.2 за това устройство.

OnePlus 3T
Цитирай
#15

Ще може ли някой да го качи някъде, не е съвместимо с 4.2.1 и не го вижда в маркета.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#16

съвместимо е - тествано на Nexus 10 с 4.2.1
може би маркета не го е индексирал още и за това не го намираш при search

пробвай с директния линк :
https://play.google.com/store/apps/detai....bob.gbill

Моите Андроид устройства: Samsung S21Ultra, Samsung Galaxy Tab S7+

TicWatch Pro3, Fossil GEN5
Цитирай
#17

GBill 1.0.2
Оправен проблем с принудително спиране
Автоматично попълване на потребител/парола от основния акаунт при поставяне на уиджет
Козметични промени по шрифта

ще бъде достъпно от Маркета до няколко часа

Моите Андроид устройства: Samsung S21Ultra, Samsung Galaxy Tab S7+

TicWatch Pro3, Fossil GEN5
Цитирай
#18

+1 Поздравления, много добро приложение!
Цитирай
#19

10x надявам се че върши работа

А за Виваком - нямам акаунт там и не знам дали предоставят такава информация на сайта. Чувал съм че имало специално меню в Сим-картите

Моите Андроид устройства: Samsung S21Ultra, Samsung Galaxy Tab S7+

TicWatch Pro3, Fossil GEN5
Цитирай
#20

В пеиложението има проблем/бъг. всичко се показва във скролвю, до тук добре, ама в него има и едно листвю (или там каквото се използва) но и то е със скрол в което е и приблема. скрол във скрол е сбъркана идея дори още в разработване на приложението андроид сдк-ро и лита го предупреждава.
Цитирай
#21

Gbill визуализира по-добре от Mbill, пък и мисля че е по-добре да са с идентични интерфейси. Ако може да по оправиш малко програмата за Мтела ще е супер.

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#22

Чакаме с нетърпение за Вива
Цитирай
#23

+ за Вива... Не се обиждай, но не прилича на разработчик да каже "сори, нямам акаунт" и няма да правя... :cheers:
Цитирай
#24

vetag не се обиждай, ама човеко го прави безплатно и дава от времето си. Ако разсъждавам като теб, бих казал - смени си оператора.
Цитирай
#25

Ами "утре" някой като направи приложение само за iOS ти ще смениш ли системата или ще сметнеш разработчика за недостатъчно потрудил се?

И не съм казал, че не уважавам труда на разработчика, направил mbill и gbill Rock
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)