Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какво мислите за Car radio + USB вход?
#1

Незнам дали сте чували или попадали на подобен продукт ( аз лично не бях, до преди два дни ).Изглеждат доста добре,като визия,но за качество едва ли може да се каже същото ( явно са си китайски по произход,незнам ).Цената им беше от 30 до 35 лева.Та се чудя, аз дали някой има преки наблюдения върху въпросните устройства Big Grin Питам просто от любопитство,естествено Big Grin Иначе в колата си ползвам едно "пионерче",което винаги си ме слуша Smile Ето го и него:

В темата всеки съфорумник може да се похвали какъв auto cd player ползва и съответно какви са преките му впечатления от конкретната марка и модел Big Grin Надявам се да се заформи една доста пламенна и успешна дискусия. Дерзайте... Tongue

[note=Модератор]Колега, избягвай двойните постове (според т.8 от правилата не е разрешено). Използвай бутона "Редактиране". Такъв има както във форума, така и в мобилното приложение.[/note]

Samsung Galaxy S7 Edge | 32GB | Black Onyx
Цитирай
Аксесоари
#2

Предполагам имаш предвид тунер без механика, със SD и USB примерно. От 3 години вече съм с такова устройство, понеже ми омръзна да се занимавам с дискове, сложил съм му една SD карта вътре, отделно съм извел USB-то на таблото, точния модел е Blaupunkt Brisbane SD48.
[Изображение: p023BBANE48-f_mt.jpeg]
Модела е опростен, но с всички необходими функции, добър набор от входове и изходи, сложих дистанционно за волана и едно малко басче в багажника. Най-големия плюс е 0.8-1А ток от USB-то, което ми е напълно достатъчно за телефона в режим на навигация.
Конкретно за тези от по 30 лева нищо не мога да кажа, моето струва към 110, дистанционното го хванах на някаква промоция 15 леваSmile

RevoPhone K850
Vonino SpeedStar S
Цитирай
#3

DundyTheCroc.чувал съм наистина доста добри мнения, конкретно за точно този тунер,но от както съм с "пионера" от снимката,която съм постнал, мога смело да кажа,че качеството, което получаваш многократно надхвърля парите, които влагаш Big Grin Все пак благодаря за мнението,колега Smile

Samsung Galaxy S7 Edge | 32GB | Black Onyx
Цитирай
#4

Здравейте , един приятел си купи от въпросните ЦД-та за 30лв , които всъщност не са CD , които имат само USB и SD , без дискове и такива неща ! Та какво да споделя , плеъра няма почти никакви настройки , звука е леко Ужасен като качество , но той си е доволен ,че не се занимава с дискове а е с флашка ! Единственото предимство е това , USB входа ! Който обича музиката да не си купува такова !

Не препоръчвам да се купуват ! Big Grin

i5 32GB | SONY P | S3 NEO
Цитирай
#5

Тези неща вършат идеална работа. Вижте този модел Blaupunkt Moelbourn 120 или още по-добрия вариант PIONEER MVH-1400UB. Втория по ревютата го хвалят много, много и разнообразни настройки, добър звук, най-доброто е, че е около 110-120 лв.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#6

emski_vas,това което си дал,като предложение е един доста добър вариант.Даже "пионера" по външност много прилича на моя,което определено ми допада Big Grin Ще се замисля сериозно,защото наистина ми харесва,пък и е на доста примамлива цена,което още повече ме радва. Tongue Дано,наистина излезе толкова читав,колкото го хвалят,че не ми се дават пак едни 250 лв за CD.Пък и то ако за всяка кола трябва да вземам по един, накрая ще взема да фалирам Big Grin

Samsung Galaxy S7 Edge | 32GB | Black Onyx
Цитирай
#7

Аз доста съм се замисли на Пионер, но изтървах промоцията в Техномаркет по празниците (беше 95 лв.). Гледах едни руски видеоревюта на модела и ме учуди колко много и разнообразни опции, и настройки има моделчето. От едно известно време ми писна да пъжа CDта, а и после ми омръзва музиката и се започва отново. От SD Card или флашка си е най-удобно. Единствения недостатък е, че не чете лозлес формати, но пък има преден жак и може да си пускаш музика от телефона, а PowerAmp върти flac :thumbup:

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#8

Най-читавата работа е CD с USB вход и AUX. Преди време, когато си купих колата вървеше с едно JVC - никак лошо, но само със CD. Впоследствие от игра на работа спечелих долупосоченото у-во и честно казано още с пускането се усети разлика в звука, а флашката си е благинка, както и да се погледне. Dance
[Изображение: LG-LCF600URU.jpg]


Цитирай
#9

DundyTheCroc написа:Предполагам имаш предвид тунер без механика, със SD и USB примерно. От 3 години вече съм с такова устройство, понеже ми омръзна да се занимавам с дискове, сложил съм му една SD карта вътре, отделно съм извел USB-то на таблото, точния модел е Blaupunkt Brisbane SD48.
И аз съм така, само тунер, USB, AUX, друго не ми трябва, марката е Sony... доволен съм като звук и качество на панелчето.

Notebook: HP G6, CPU: Intel Core i5 @ 2.6-3.2Ghz, RAM: 6GB DDR3, HDD: 750GB SATA II, Video: ATI HD7670 2GB
Phone: Sony Xperia M2 Black @ Android 4.4.4 @ 16GB SanDisk MicroSDHC Class 10
Цитирай
#10

Какво мислите, колеги за нещо подобно.: https://www.technomarket.bg/products/091...1515-white

Като параметри е ОК. Гледам, че го водят и Top Seller, което ме радва още повече, защото явно и други хора ги купуват Smile Естествено няма да се ползва по професионален начин, а съвсем аматьорски, като замести оригиналното радио на колата Smile Защото ми омръзна вече от новини по радиото Sad Взех си един трансмитер, който за парите си 10лв, ввърши отлична работа, ама не ми се занимава все да го ръгам и да го вадя от запалката Big Grin

Та как мислите, подобно Нео ще вади ли по quality sound от original car radio ???

Samsung Galaxy S7 Edge | 32GB | Black Onyx
Цитирай
#11

Бягай далеч от тия плеъри, от опит го казвам.

Galaxy Note 3
Цитирай
#12

По-добре дай още някой лев за нещо по което са се постарали и да функционира, а не да бъде просто сглобено. Това има вероятно двойно повече изходяща мощност за говорителите, би вадило и по-добър звук, а дори дизайна е доста по-приятен.

Samsung galaxy S Advance I9070- CM 12.1 ROM; LG G3 16Gb stock
Цитирай
#13

Това как е ?

https://www.technomarket.bg/products/091...-tokyo-110

P10

Цитирай
#14

Нали знаете, че този BLAUPUNKT няма нищо общо с онзи, за който го мислите? Само името е същото. Тази ширпотреба не се различава по качество от NEO и останалите боклуци.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#15

Значи, съвета ви е да не давам пари на вятъра Smile И аз съм крайно скептичен към подобни оферти, но бях примамен от ниската цена и от многото екстри Smile Ама те хората не напразно са го казали : "Хубавите и евтините неща в магазина не са на един и същи рафт" Smile
Edit: Някой с мнение за говорителите на "Hertz"? Става въпрос за тези от по-ниския ценови клас към 50лв комплекта Smile

Samsung Galaxy S7 Edge | 32GB | Black Onyx
Цитирай
#16

Добре са. В сравнение с конкуренти имат по-твърда мембрана(по високочестотни), но имат гумено покритие на магнита против смущения.

Samsung galaxy S Advance I9070- CM 12.1 ROM; LG G3 16Gb stock
Цитирай
#17

Някой да ми каже кое от всичките тези размери е най важно да се съобрази при покупката на говорителите, защото има страшно много цифри, а по сайтовете дават само "дълбочината на монтаж" и размера 5х7 ; 6х9 итн Smile

5x7 и за предните и за задните врати

Woofer size (cm) ( размер на бас ) 16,3 x 21,7 cm

Tweeter size (mm) ( размер на пищялка ) 10,0 mm

Midrange size (mm) (среден размер) 36,0 mm


Размер:  външен  - 221 / 139mm
               на отвора - 182 / 126mm
               дълбочина на монтаж - 65mm
               пълна височина - 76mm

Това са параметрите, които отговарят точно на моят автомобил, но не знам като отида да ги купувам какво да гледам Big Grin

Samsung Galaxy S7 Edge | 32GB | Black Onyx
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)