Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Купуване на приложения от един акаунт за два телефона
#1

Възможно ли е да си купя приложение с моя акаунт и да го ползвам, и да добавя моя акаунт, като втори акаунт на телефона на брат ми и той да си инсталира същото приложение без да го плаща отново? Става въпрос за Power Amp - писна ми от кракове, все бъгва или се заключва, а 6 лева не са толкова много.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
Аксесоари
#2

Да.
Цитирай
#3

Да. Даже някъде бях мярнал в характеристиките на дадено приложение, че е съвместимо с всички мои устройства (всички апарати, които маркета ми е засичал). Т.е., логично е да можеш да ползваш един акаунт на повече от едно устройство.
Цитирай
#4

Да, възможно е. Едно платено приложение може да се ползва на всички устройства, свързани с един Google акаунт (ползвам си повечето и на ZTE-то, и на Nexus-a).
Под въпрос остава обаче поверителността - на другото устройство ще са достъпни и Gmail, Google Drive, контактите, календара и всякаква друга информация, свързана със същия Google акаунт.

Запознайте се с Правилата на форума. | Устройства: ZTE Blade III, Sony Xperia Z (dead)
Предишни: Nexus 7 2012, ZTE Blade, Samsung Galaxy SII NFC | Други: Toshiba Encore, Nokia Lumia 630, Apple iPad mini
Цитирай
#5

@shadee, просто изключваш синхронизациите и го оставящ действащ само в Маркета. Разбира се всеки може да си ги включи, за това акаунт не се дава на всеки. Моят се ползва от 10-тина човека от родата и един много близък приятел.

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#6

Когато се закупи приложение как стои въпроса със лиценза му. Имам в предвид - ако се наложи да се прави рисет на телефона къде се запазва информация за закупения лиценз за да може да се възстанови въпросното приложение без да подканя отново да бъде закупувано?
Цитирай
#7

В маркета, разбира се. Там се паза лиценза и няма нищо общо с ресет на телефона.

Choosing...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)