Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Real Racing 3
#26

С големи мъки - премествания, изтривания най накрая я подкарах . Играта върви сравнително добре, но на места има лаг. Не знам дали е заради отражението, но колите ми се струват някак си, не знам как да го кажа "назъбени ", иначе по време на състезанията нямам някакви графични проблеми. Когато съм в менюто сградите са розово лилави.
Неприятното за мен е, че в играта стават доста големи мелета, а после ти трябват пари за да си оправиш колата. Big Grin
Цитирай
Аксесоари
#27

тази версия в първия пост е 1.0.30

Real Racing 3 v1.0.9
APK: Download
Mali Data: Download
Power Vr Data: Download
data: sdcard/Android/data

Update:
Tegra: Download
Adreno: Download

°  LG NEXUS 5x  •  Oreo 8.1.0  •  stock  •  32GB  °
Цитирай
#28

Мале, мале ми тва и на мен ми търси 4гб памет.Откъде толкова Tooth

SONY XPERIA U WHITE >>> SAMSUNG GALAXY S IV BLACK
Цитирай
#29

Update: след кратка игра мога да кажа, че това ми се очертава като рали №1 - за разлика от всички останали ралита, това вече е наистина реално - от чупенето на колите, през чакането за доставки за ъпгрейдите, до смяна на масло, амортисьори... играта е уникална!

*** 1.0.90 не ми тръгна, оставам си с първата версия.
*** Така като я гледам, ми се струва, че играта ще е Free to play - има 2 вида валута.
Цитирай
#30

Това приложение не е съвместимо с вашето устройство Vivacom HTC HTC Sensation Z710e. WHAT THE FFFFFF :rofl: Няма да стане от гугъл плей сега ще пробваме апк-тата

hTC Sensation ViperS | LENOVO P70
Цитирай
#31

Real Racing 3 излезе вечe в GooglePlay

°  LG NEXUS 5x  •  Oreo 8.1.0  •  stock  •  32GB  °
Цитирай
#32

Сега пък пише,че е съвместимо от google play, обаче аз вече сложих апкто от първия пост и си я цъкам :rofl: няма сеч,няма лаг :thumbup:

hTC Sensation ViperS | LENOVO P70
Цитирай
#33

При мен ввсичко е наред и върви много добре... Smile Изтеглих от магазина.
1.62ГБ е играта след като се инсталира и изтегли каквото трябва.
Цитирай
#34

От днес има нова версия Smile Всичко върви идеално на HTC One X :thumbup:
Цитирай
#35

Тази, която е безплатна в маркета да не би нещо после да те карат да плащаш?

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай
#36

Върви ми перфектно,но очаквах по-добра графика :|
Как да си сменя името?В момента съм Guest.

[Xperia S][Unlocked BL][FXP CM10]
Цитирай
#37

Логни се с ФБ акаунта.
Цитирай
#38

Официалната версия от Google Play върви в пъти по-гладко от APK-то. Изчистени са доста бъгове.

Samsung Galaxy Nexus - The end of an era!
Цитирай
#39

Официалната игра от Плей стор се сваля невероятно бързо. На Галакси Нексус се играе супер. На Нексус 7 обаче е върха. Маса добра игра. Управлението с клатене е по- ефективно дори от NFS MW. Играта щеше да е перфектна, ако я бяха пуснали за десет, дори и за двадесет лева, но да не е по тоя модел, в който плащаш за да си купиш пари или кредити и т.н. Иначе пада зверско чакане за ремонт... :facepalm:
А батериите... Все едно няма... Lol
Цитирай
#40

Колеги, каква е разликата м/у апк-то и тази от маркета ?
В момента съм сложил и 2те, но тази от апк-то не иска да ми дърпа кеша, а другата е 1.2ГБ само. Нормално ли е ?
Това на Nexus 4.

POCO F1
Цитирай
#41

При мен кеша няма телгене браче. От час и половина се тегли и кога ще свърши то си знае. Нещо май са претоварили системите Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#42

CuBG написа:При мен кеша няма телгене браче. От час и половина се тегли и кога ще свърши то си знае. Нещо май са претоварили системите Smile

От плей стор-ът се изтегли за около 10 минути, доста бързо. От апк-то дори не ми стартира.
А немога да разбера разликите в 2те версии, за да знам, коя да си оставя.

Edit: Явно наистина .apk-то е бъгня. Свалената от маркета върви много плавно и мазно. Само дето иска задължително нет да се играе ....

Тези, които са с апк-то може ли да споделят дали им иска нет задължително ?

POCO F1
Цитирай
#43

От Play-a по-добро няма.

Samsung Galaxy Nexus - The end of an era!
Цитирай
#44

От плей стора ми тегли само APK-то, не и кеша както на други големи игри :facepalm:

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#45

Това, че иска нет за да стартира е дразнещо, но все пак такъв е типа на играта- купи с истински пари, за да се развиваш. Поне да бяха сложили някакъв фрий рън или нещо подобно. Както казах- и двадесет лева да беше, щях да я купя, но така ще пасувам. Скоро вероятно ще излезе някакъв хак, който ще дава ресурси. Ако не... Здраве да е. Lol
Цитирай
#46

Така повече пари ще спечелят Wink Пускат ти я безплатно да я изтеглиш, зарибяват те но ти убиват развитието ако ще я играеш безплатно Smile А друго е ако предварително дадеш някакви пари и всичко вътре ти е безплатно, така ще се кракне и нищо няма да видят Smile
ЕДИТ: Как да я накарам да си изтегли кеша направо от плей стора вместо от самата игра че не издържам вече от скороста на сваляне ?

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#47

Няма как да накараш кеша да си тегли от плей стора. Направи ми впечатление, че при мен от 60% нагоре се изтегли много бързо.

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#48

CuBG, тия обяснения бяха ненужни, това е пределно ясно!
Ще я сваляте бързо с бърз нет! Сървърите видимо не са ограничени, щото и на двете устройства я свалих за по пет минути и с апк- то в темата и с официалната версия от Плей стор.
Цитирай
#49

При мен изведнъж се напълни и се изтегли кеша ама пък сега не иска да тръгне Smile Изхвърля ме постоянно и започнах много да се изнервям заради една игра само.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#50

Досега рали с графика не съм играл (nfs и т.н. не ме кефеше управлението), обаче ТОВА е играта, засега ми харесва много, безплатна е, има екстри с жълтици да си купиш ,купувам си супер е , и така, свали се за 10-15мин от playgoogleto , радост !

Note, Samsung Note
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 6 гост(и)