Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Real Racing 3

PvP на тази игра няма, а и мултито е малко по различно от това как те го представят.
Състезаваш се срещу времената на приятели, АКО са играли пистата...

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
Аксесоари

Някой имал ли е проблем с играта след като си е инсталирал по-нова версия на андроида?Постоянно ме изхвърля и забива.
Цитирай

Да преди последната версия пък при мен постоянно ме изхвърляше от определени състезания . Явно си има бъгове при определени версии и телефони.

Huawei Mate 10 Pro Titanium grey 
Цитирай

И какво е решението?
Цитирай

(2015-12-18, 16:20:04)ГГБГ написа:  И какво е решението?

С каква версия на андроид си?
При мен на Галакси С4 Актив с Андроид 5.0.1 върви и зарежда бързо, но до един момент когато трябва да рестартирам телефона, иначе не тръгва. Рекламните клипове обаче, от които се печели по едно злато, се крашват и не мога да спечеля нищо.
С Хуауей Р8 и андроид 5.0.1 всичко работи, но зарежда и излиза от менюто след състезание много бавно и тегаво...по 15 минути понякога.
С LG Zero с андроид 5.1.1 всичко лети.
Цитирай

Играта при мен си лети

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай

Ето го проблема и с  LG Zero-то...при тийм игрите не отчита нищо.........
Цитирай

Колеги, играх едно време тази игра и имаше, тук във форума, споделено едно файлче, където като го заместиш в директорията на играта се хакваше и имаше 99999999999999 ресурс. Някой пази ли файла да го сподели отново с нас? Мисля да я цъкам за game play- я и искам да имам ресурс да си правя кефа, без да чакам като идеот.
Цитирай

Преди доста я цъках но, ми омръзна по едно време и я изтрих. Сега нещо пак ми се доигра и ще я разцъквам отново.
Цитирай

Изтрих я,излезе нова версия на андроид пак я инсталирах и същата работа.Ту тръгва,ту не изхвърля ме от състезания,фоновете са черни и т.нат.
Цитирай

Играта тръгна като си върнах стара версия на андроида.Някой има ли файла за пари и злато?
Цитирай

Хайде де никой ли го няма този фаил
Цитирай

Потърси в 4pda.ru Smile Там има мод Smile
Цитирай

Здравейте имам проблеми с тази игра. Със старата версия на андроид си вървеше без проблеми, след 5.0 постоянно ме изхвърля, или преди да вляза в кариерата, или по време на състезание. Изчаках малко за нова версия но така си и остана. Аз съм с LG-V490 ако имате решение споделете
Цитирай

Нали съм го написал по-горе.Върнах по-старата версия на андроида и играта тръгна.
Цитирай

Прочетох (не всичко) ,пробвах но таблета си тръгва с новата версия. До колкото се оправих с английския писах и в сайта на ЕА за играта за помощ - нищо.
Цитирай

Играта няма проблеми.Върви си перфектно.След всеки голям ъпдейт на андроида, връщането на заводските настройки (ресет) е задължителен!!!
След като го направите играта няма да ви забива, изхвърля и пр.В 4PDA има готов моднат апликейшън, с който имате 99999999 ресурс!

Xiaomi 13 Pro Ceramic 12/256GB
Цитирай

Как да подкарам този файл с 999999 само апк-то ли се инсталирва,че няма кеш
Цитирай

Някой ще бъде ли така добър, да даде работещ линк към моднатото apk

Samsung Galaxy Note 4 - Black - 32/3
Samsung Galaxy Note 8 - Midnight Black - 64/6
Samsung Galaxy Note 10 Plus - Aura Black - 256/12
Samsung Galaxy S21 Ultra - Phantom Black - 256/12
Цитирай

Здравейте.
Аз имам моднато апк. На реал рейсинг 3.
Проблема е, че файла ми е на стационарния комп вкъщи, а сега съм чак до утре на работа.
Ако иска някой, да ми пише на лично, да ми даде линк където мога да го кача файла за да може да го свали.

Редми ноте 7 - 6/64
Цитирай

http://www.apk-mania.com/2016/11/real-ra...k-mod.html инсталираш, теглиш кеша и играеш за без пари.. толкова е просто ама някои хора ги мързи Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)