Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Таблети ALLVIEW

А честито, само ток да му зареждаш.
Тя цената хубава, ама отде го взе- БГ или чужбина и как е с гаранцията положението ?
Цитирай
Аксесоари

от голям български интернет магазин го взех, продажната му цена е 389, ама ми пратиха на пощата някакъв купон за 20% отстъпка за определени продукти. 2год гаранция

Samsung Galaxy Note II N7100, Beidou Little Pepper Q1\ LA-Q1
Цитирай

Ясно- и аз го видях там и се чудех отде си го докопал по-евтино.
Цитирай

Здравейте . Малко глупав въпрос но това чудо allview ax2 frenzy има ли гугъл плей и какви игри вървят на него . Благодаря на отговорилите.
Цитирай

vivco написа:Здравейте . Малко глупав въпрос но това чудо allview ax2 frenzy има ли гугъл плей и какви игри вървят на него . Благодаря на отговорилите.

Абсолютно нормален таблет с Android - т.е. по условие си има Google Play. От игрите - върви практически всичко - пускал съм и GTA и Real Racing и Dungeon Hunter 4. E, сигурно има и по-тежки игри от тези, но тия, които няма да тръгнат, надали ще са повече от десетина.
Цитирай

Здравейте. allview ax2 frenzy Има ли вграден GPS в него или трябва външен . Благодаря.
Цитирай

vivco написа:Здравейте. Има ли вграден GPS в него или трябва външен . Благодаря.

Все пак е най-добре да прочетете пълните характеристики на таблета някъде (например тук), вместо да задавате въпросите един по един.

Иначе, не - няма вграден GPS, но пък този таблет е от малкото, които имат Bluetooth, което прави безпроблемно използването на външна навигация.
Цитирай

tromto написа:
vivco написа:Здравейте. Има ли вграден GPS в него или трябва външен . Благодаря.

Все пак е най-добре да прочетете пълните характеристики на таблета някъде (например тук), вместо да задавате въпросите един по един.

Иначе, не - няма вграден GPS, но пък този таблет е от малкото, които имат Bluetooth, което прави безпроблемно използването на външна навигация.
От това описание не се разбира че няма вграден GPS . Благодаря колега.
Цитирай

tromto написа:
vivco написа:Здравейте. Има ли вграден GPS в него или трябва външен . Благодаря.

Все пак е най-добре да прочетете пълните характеристики на таблета някъде (например тук), вместо да задавате въпросите един по един.

Иначе, не - няма вграден GPS, но пък този таблет е от малкото, които имат Bluetooth, което прави безпроблемно използването на външна навигация.

Да, наистина трябва да се четат ПЪЛНИТЕ характеристики на таблета... Да, ИМА вграден GPS Wink

Device : SONY Xperia SP Rom : PAC ROM 4.4 for LBL
Device : SE Xperia Ray Rom : LegacyXperia CM11 Kernel : 3.4.XX
Цитирай

dja2002 написа:Да, наистина трябва да се четат ПЪЛНИТЕ характеристики на таблета... Да, ИМА вграден GPS Wink

Голям майтап - имам този таблет от три месеца, купен от Vivacom и така и не съм видял, че има GPS :wall: :facepalm: Линкът към сайта на Handy беше посочен само поради ниската цена на таблета там, в момента... Crazy
Цитирай

Здраейте колеги, искам да попитам дали allview ax2 frenzy е по добър от Prestigio MultiPad PMP7170B 3G.

Samsung Galaxy S4 GT-9505-black neo hibrid- 32GB samsung pro class 10, Samsung Galaxy note 10.1, Allview AX2 Frenzy- 16GB samsung pro class 10, (HTC Wildfire S , Nokia E71)-dead
Цитирай

Потвърждавам-има вграден GPS приемник,само трябва да се качи някоя навигация
Цитирай

Здравейте и от мен!

Мисля да си купувам таблет allview ax2 frenzy. Само, че му гледах характеристиките в няколко сайта, и на едни места пише, че има GPS и AGPS, на други, че има само GPS. Ходих в офис на Виваком, там консултантът ми каза, че точно този модел нямал AGPS. На кой да вярвам? Моля някой със същия таблет (ако има такива) да сподели. Също така на някои места пише, че е с 1 GHz а другаде, че е с 1.6 GHz.

Благодаря предварително.

Samsung Galaxy S plus и Allview AX2 Frenzy.
Цитирай

timeshoy написа:Здравейте и от мен!

Мисля да си купувам таблет allview ax2 frenzy. Само, че му гледах характеристиките в няколко сайта, и на едни места пише, че има GPS и AGPS, на други, че има само GPS. Ходих в офис на Виваком, там консултантът ми каза, че точно този модел нямал AGPS. На кой да вярвам? Моля някой със същия таблет (ако има такива) да сподели. Също така на някои места пише, че е с 1 GHz а другаде, че е с 1.6 GHz.

Благодаря предварително.
провери в сайта на производителя - http://www.allview.ro/
Цитирай

em3ata написа:
timeshoy написа:Здравейте и от мен!

Мисля да си купувам таблет allview ax2 frenzy. Само, че му гледах характеристиките в няколко сайта, и на едни места пише, че има GPS и AGPS, на други, че има само GPS. Ходих в офис на Виваком, там консултантът ми каза, че точно този модел нямал AGPS. На кой да вярвам? Моля някой със същия таблет (ако има такива) да сподели. Също така на някои места пише, че е с 1 GHz а другаде, че е с 1.6 GHz.

Благодаря предварително.
провери в сайта на производителя - http://www.allview.ro/
Има и двете. И аз от там си го взех добра е машинката детето за 3 дни направо му спря тока от игри.
Цитирай

Ползвате ли калъф с клавиатура за таблета? Някакви коментари за клавиатурите на пазара в момента. Ако може и да кажете някои хубави приложения, за да се възползвам максимално от таблетчето. Особено много ме интересува какво приложение използвате за четене на книги. Smile

Samsung Galaxy S plus и Allview AX2 Frenzy.
Цитирай

Вече и аз съм горд собственик на Allview AX2 Frenzy.

Samsung Galaxy S plus и Allview AX2 Frenzy.
Цитирай

Здравейте.От около месец притежавам Allvieiv Alldro 2 speed duo.Предварително се извинявам,че темата я има по горе във форума но пак искам ако може някой да ми каже къде може да се крие проблема.А той е следния:След като оставя таблета той нормално заспива и като реша да го стартирам това не може да стане от бутончето за стартиране а се налага да рестартирам таблета за да тръгне отново.Понякога това го правя по няколко пъти за да тръгне.Оставам с убеждението,че ще дойде момент да не мога да го стартирам.
Цитирай

Здравейте колеги . Притежавам таблет Allview AX2 Frenzy и днес се сблъсках със следния проблем таблета е тъмен не се включва не дава индикация че зарежда но скайпа в него е активен виждам го на телефона си. Та въпроса ми е имали някъде по него копче за ресет защото батерията не може да се вади. Благодаря.
Цитирай

vivco написа:Здравейте колеги . Притежавам таблет Allview AX2 Frenzy и днес се сблъсках със следния проблем таблета е тъмен не се включва не дава индикация че зарежда но скайпа в него е активен виждам го на телефона си. Та въпроса ми е имали някъде по него копче за ресет защото батерията не може да се вади. Благодаря.
Оправих се . Бутона за ресет се намира от лявата страна на таблета так където са слотовете за картите една малка дупчица и с една игала се рестартира като замръзне.
Цитирай

Здрвайте колеги, имам от месец Френзи-то, и преди малко го вързах през USB-то към РС, но WinXP не го разпознава. Къдели не търсих нито драйвери намерих, нито някакъв софтуер на производителя (който би трябвало да има драйвери) за да го свържа с компютъра. Дайте малко съпорт за да го вържа с XP??
Сега пробвах и на Win7 и той не го разпознава!

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай

brabus написа:Дайте малко съпорт за да го вържа с XP?? Сега пробвах и на Win7 и той не го разпознава!

Включен ли е USB Debugging? (включва се от System Settings > Developers Options). Ако тази опция е включена Windows автоматично си търси в нета и си инсталира Android ADB Drivers. След това, най-добрата опция за обмен на файлове между компютъра и таблета е през програмата Android Commander - http://androidcommander.com/
Цитирай

Здравейте имам няколко въпроса относно Allview AX2 Frenzy
1.Могат ли да се местя приложения на картата с памет (без руут)?
2.Добре ли се справя 3G функцията?
3.Горе долу колко му издържа батерията?
4.Как е тъча и изобщо дисплея не очаква Full HD но все пак ако може мнение?
5.Ако може някои да направи снимка със основната му камера и да я качи? В каква резолюция снима видео?Има ли авто фокус?
6.Мога ли да си намеря скрийн протектор за него?
7.Подпържа ли флаш плейър?
8. GPS става ли да се ползва за навигация и добър ли е ?
9.Някой от вас да си е намирал и зарядно за кола?
Цитирай

2. Проведох разговор с него, добре чувам, но мен ме чуват някак странно. Разговарях без слушалките.
4. Тъча... на телефона ми, тъча му е по-добър сякаш. Качеството е задоволително, още не съм гледал филми на него.
7. GPS-а става за навигация, но съм по-доволен от GPS-а на телефона. На таблета му отне повече време да ме локализира, но след това нямаше проблеми (използвам Sygic за навигация).
8. Не съм търсил още, но гледам има такива универсални зарядни за кола, в които включваш УСБ кабела на таблета. Има ги почти във всеки магазин за техника и не са много скъпи. Вече ако търсиш оригинално такова... не знам къде има.

Това са въпросите на които мога да ти отговоря аз.

Samsung Galaxy S plus и Allview AX2 Frenzy.
Цитирай

Да допълня и аз:

2. 3G интернет на Vivacom - без проблеми - синът ми го ползва непрекъснато
3. Батерията издържа 4-4.5 часа игри, и то доста натоварващи - напоследък виждам, че играе Heroes Call
4. Тъчът си работи без забележки. Екранът (и процесорът) е напълно достатъчен за гледане на филми (пускал съм до HD 720p, през MX Player)
5. Всички универсални протектори за 7-инчови таблети стават за него. Моят го взех от "Кауфланд" - комплект от 3 протектора за 23 лева. Виждам, в онлайн магазините се продават и комплекти от 3 даже за 12-15 лева.
6. Официална поддръжка на флаш няма. Има неофициални разработки за FlashPlayer 10.1, което може да се окаже недостатъчно за някой сайтове.
7. GPS-ът е приличен (след като едва онзи ден разбрах, че въобще имам GPS Smile ). Пуснах му iGO8, като преди бях оптимизирал таблета въобще и GPS-а - в частност, през програмата PimpMyROM. Работи стабилно, но ми изглежда доста необичайно на екран с такива размери.
8. За кола ползвам едно универсално зарядно - "запалка към USB + разклонител", купено от "Метро" и щатния USB кабел, който беше в комплекта на таблета. Ето такова:
http://www.pdashop-bg.com/images/thumbna...sb_led.jpg
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)