Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Таблети ALLVIEW

Особено вярно е ! Рутерът ми е на Макс Телеком и е стар, колкото мен :capitulation:
Цитирай
Аксесоари

Някой да каже нещо за дисплея . Под ъгъл вижда ли се, как е контраста. Благодаря предварително. Става на въпрос за ax2 frenzy

Samsung Galaxy Tab 2 7" Slim Bean 4.2.2
Samsung Galaxy S3
Цитирай

Най-слабата част на модела е дисплея - забрави да видиш нещо при директно слънце. Но се преживява - особено при тази смешна цена. Аз го взех заради вграденото Зг и се оказа, че за 200-220лв. няма друг модел дето да предлага толкова неща...
Цитирай

Да, действително дисплеят, може би е най-слабата част на тези таблети и смартфони. Но, все пак трябва да правим разликата между LСD дисплей и LED Wink
Цитирай

За парите, които влагаме в технологиите на Allview, аз не виждам нищо лошо дисплеят ми да не се вижда много добре под ъгъл Wink И, да...не се вижда добре, но нека си представим, че влагаме 2000 лева в нещо с ЛЕД като айпад например....а за Allview парите са 300 - 400 лева
Цитирай

Аз имам таблет ALLVIEW Speed City dual core 1gb ram.И смея да твърдя че за страхотната цена от 170 лв на която дойде таблета няма равен.Голямо бързодействие между менютата и при инсталиране на приложения.При браузване също няма никакъв проблем.Никога не ми е забивал или нещо подобно.Единствения недостатък е ниската резолюция на екрана , но това може да се преглътне в предвид страхотната цена която го взех и го ползвам само по 1-2ч на ден вкъщи.Батерията кара приличните 3-4 часа браузване,видео,фейсбук и т.н.Който и модел да изберете от тази марка няма да сгрешите.Сравнение с другите китайски ментарки, този е с доста добро качество.Моят модел дори отзад е с метално покритие и няма скърцане на т.н.Много стабилна сглобка.

LG G2 16GB Black >>LG G4 32GB Black Leather>> Galaxy S9+ DS 64GB Midnight Black
Цитирай

zdraveite mojete li da mi obqsnte kak da nabiram tableta allview ax2 frenzy i nemoga da go polzvam kato telefon
Цитирай

valmark написа:
capadona написа:вчера от виваком ми "подариха" allview ax 2 frenzy, и аз имах проблеми с мобилния интернет но преди преди малко написах настройките за APN и сега тръгна, а ти нали спираш wi-fi докато се бориш да подкараш 3G

Да разбира се,че спирам wi-fi-а Wink Но въпреки многократните ми опити не мога да "открия" 3G на Виваком :wall: На всички други оператори има 3G/даже и на румънския/ защото съм във Видин,но този -НЕ!!! Devil И не зная какво да правя.
kak moga da nabiram ot tozi allview ax2 frenzy
Цитирай

dancho221 написа:zdraveite mojete li da mi obqsnte kak da nabiram tableta allview ax2 frenzy i nemoga da go polzvam kato telefon

1: Кирилица...
2: Звъниш по нормалният начин - от съответното меню с иконка слушалка. Само се иска сим картата вътре да НЕ Е САМО за нет... Слагаш си картата от телефона в таблета и нямаш грижи- картите за интернет НЕ позволяват обаждания.
Цитирай

Хора, моля ви - помагайте !!!! От вчера таблетът е започнал да прави следния "бъг" - като го спра и заспива, после го натискам, не искам да се събуди. Трябва да натисна продължително бутончето или да го вържа в тока, за да тръгне. Това нормално ли е ? Ок ли е да заспива така?
Цитирай

имам основен проблем - не съм наясно дали има слот за СИМ карта или няма. Също така, уж няма блутуут. но ми излиза меню за блутуут? Какво трябва да значи това
Цитирай

Narayan написа:Хора, моля ви - помагайте !!!! От вчера таблетът е започнал да прави следния "бъг" - като го спра и заспива, после го натискам, не искам да се събуди. Трябва да натисна продължително бутончето или да го вържа в тока, за да тръгне. Това нормално ли е ? Ок ли е да заспива така?


При мен само веднъж беше забил на една игра и се наложи да го изключа и включа отново.Но това което обясняваш не ми се е случвало Sad

Galaxy Ace S5830i
Allview Alldro 2 Speed DUO
Цитирай

djzion написа:имам основен проблем - не съм наясно дали има слот за СИМ карта или няма. Също така, уж няма блутуут. но ми излиза меню за блутуут? Какво трябва да значи това

За кой модел говорим?

Galaxy Ace S5830i
Allview Alldro 2 Speed DUO
Цитирай

Хм, ами един приятел ми каза, че не е толкова плашещо и, че обикновено е възможно да се случи.За това аз ще спра да се занимавам с този проблем и да на игри също ми е забивало Smile
Цитирай

Здравейте! Мисля да си поръчам този таблет http://www.emag.bg/tablet-allview-speed-...en-product . Какво е мнението ви за него и за сайта от който ще го поръчам(в смисъл редовен ли е по принцип)?
Цитирай

niko6661 написа:Здравейте! Мисля да си поръчам този таблет http://www.emag.bg/tablet-allview-speed-...en-product . Какво е мнението ви за него и за сайта от който ще го поръчам(в смисъл редовен ли е по принцип)?


Аз също щях да си вземам моят таблет от там,но в последния момент ми попадна сайта на Хенди и си го взех от там.Мисля,че са коректни.А таблета с тези характеристики,за тези пари,не си струва да се замисляш.Двуядрен,1 гб рам,8 гб памет,2 години гаранция и т.н за 165 лв си е убийствена оферта Wink

Galaxy Ace S5830i
Allview Alldro 2 Speed DUO
Цитирай

Таблетът е много добър, но е мъничък, по мое мнение е по-добре да си вземеш 8ца или 9,7 инча, от колкот това. Но пък е страшно евтин, чак не ми се вярва, а и е тънък. Естествено, че аз съм фен на марката АЛЛВЮ и теп одкрепям, каквото и да решиш и мисля, че всеки решава спрямо нуждите си. Поздрави и успех . Да пишеш задължително какво си избрал и как си го решил
Цитирай

Излиза ми 140 лева, защото ползвам и ваучер с 25 лева намаление. Ще го поръчам.
Цитирай

Aз за това си купувам вече на Tp-link всеки път рутери. Забелязах, че с всички китайски телефони и таблети ми работят безпроблемно. С linksys имах проблеми...

Nokia 1.4 Android Go е много лек, така че реално 2гб рам стигат. 


Цитирай

Ами, какво да ти кажа ....пиши като го вземеш, за да кажеш дали си доволен Smile На мен тази цена ми звучи толкова ниска, че е чак нереално. Браво, наистина, че си намерил подобна. :coffee:
Цитирай

Таблета пристигна вчера. Като цяло съм доволен от него. Жака на слушалките не влиза напълно в аудио жака на таблета(слушалките са Sennheiser CX300 II), също така задният капак мисля, че не е от алуминий, а е някаква пластмаса. Колко трябва да продължи първото зареждане?
Цитирай

Докато покаже 100%, след това няма смисъл! :thumbup:

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай

Трябва а продължи, докато не е на 100 процента зареден, но тук има и една малка уловка. Това се случва при мен:

зареден е и не показва, че е зареден, тоест батерийката си седи на 10 процента да кажем. В такъв случай просто рестартирай и ще се оправят нещата.
Цитирай

и аз мисля, че е прекалено малък, но пък за тея пари определено си струва. А, и е супер тънък, УАУ ! Поздравления! да ти е честит и очакваме да споделиш впечатленията си от него
Цитирай

Що бе ОК си е! АЗ вчера го разгледах допълнително, наистина е малък, но пък си струва парите Lock
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)