Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Таблети ALLVIEW

Здравейте! Преди няколко часа станах собственик Allview AX2 Frenzy. В офиса на Виваком не обърнах внимание, но след като пуснах в къщи на екрана има една бяла линия, която при обръщане си остава на същото място. Искам да попитам някой знае ли как се махa
https://www.androidbg.com/forum/misc.php...889t59585а,
Цитирай
Аксесоари

Обратно в магазина- това си е дефект на дисплея. Маха се много лесно- като го сменят с нов Wink
Цитирай

Някой знае ли къде могат да сенамерят на изгодни ени аксесоари за Allview таблети?
Цитирай

silver666 написа:Някой знае ли къде могат да сенамерят на изгодни ени аксесоари за Allview таблети?


Аз намерих много аксесоари 7" аналогични на Samsung galaxy tab 2 7" в ebay даже си поръчах калъв с клавиатура на за 7 $.

Huawei P20 pro
Huawei GT watch
Цитирай

mstef написа:При мен що бачка безгрижно ? Иска се нещо много просто- да е на вътрешната памет, иначе не излиза в списъка Wink



Как го иснталира в паметта на табета ..... тая възможност нещо не ми е позната Smile

Huawei P20 pro
Huawei GT watch
Цитирай

Може би просто цъкайки на "Преместване на Вътр. хранилище" Wink
https://www.dropbox.com/s/w37mdkld23sm1p...-59-31.png

Жокер:
Phone storage, Вътрешно хранилище и СД картата памет дето вероятно си сложил са 3 съвсем отделни места...
Цитирай

Да да стана благодарско Smile дадох 5.80 за палър амп и пак видгета малко кофти сега обаче съм щастлив. :tease: :tease:

Huawei P20 pro
Huawei GT watch
Цитирай

Здравейте колеги.Имам проблем с моя таблет Allview Speed City.Проблема е в това че като натисна копчето за заспиване на дисплея на таблета след няколко минути като искам да го пусна таблета се е изключва.Имате ли някаква идея от къде мога да го направя да не се изключва като заспи от бутона.В менюто не видях настройка освен за екрана never timeout която не ми върши работа да работи постоянно дисплея.Много ме дразни това че всеки път като го оставя за 5 мин и трябва да го пускам на на ново.Всякакви идеи за разрешаване на проблема са добре дошли.Благодаря!

LG G2 16GB Black >>LG G4 32GB Black Leather>> Galaxy S9+ DS 64GB Midnight Black
Цитирай

Shikeraboy написа:Проблема е в това че като натисна копчето за заспиване на дисплея на таблета след няколко минути като искам да го пусна таблета се е изключва.

Да не би да имаш някакво приложение (live wallpaper?), което да кара таблета да се държи така? При мен същият бутон се държи напълно адекватно - изключва дисплея, а след това връща таблета в работно състояние.
Цитирай

tromto написа:
Shikeraboy написа:Проблема е в това че като натисна копчето за заспиване на дисплея на таблета след няколко минути като искам да го пусна таблета се е изключва.

Да не би да имаш някакво приложение (live wallpaper?), което да кара таблета да се държи така? При мен същият бутон се държи напълно адекватно - изключва дисплея, а след това връща таблета в работно състояние.

Не нямам live wallpaper.Сложил съм някакъв оригинален от таблета който не е live.Търсих да не е от някоя програма но без успех.Вече незнам от какво може да е.

LG G2 16GB Black >>LG G4 32GB Black Leather>> Galaxy S9+ DS 64GB Midnight Black
Цитирай

Някой намери ли начин за руут на Allview AX2 Frenzy? Да знаете с каква марка/име е известен по широкия свят Smile?
Цитирай

Gunn написа:Някой намери ли начин за руут на Allview AX2 Frenzy? Да знаете с каква марка/име е известен по широкия свят Smile?

Да, с това приложение: http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2160490

С него го рутнах и си инсталирах рекавъри...

Device : SONY Xperia SP Rom : PAC ROM 4.4 for LBL
Device : SE Xperia Ray Rom : LegacyXperia CM11 Kernel : 3.4.XX
Цитирай

Таблета има ли Adobe Flash Player и ако да вграден ли е или се инсталира след това.

Samsung Galaxy XCover 2 GT-S7710 Stock ROM 4.1.2 Jelly Bean + Transcend 16GB micro SDHC UHS-I Premium Class 10 Allview AX2 Frenzy Stock ROM 4.0.4 Ice Cream Sandwich
Цитирай

Giovanni_90 написа:Таблета има ли Adobe Flash Player и ако да вграден ли е или се инсталира след това.
Поддържа Flash, но си го сваляш и инсталираш отделно.

Device : SONY Xperia SP Rom : PAC ROM 4.4 for LBL
Device : SE Xperia Ray Rom : LegacyXperia CM11 Kernel : 3.4.XX
Цитирай

Има ли я опцията (move apps to sd card).

Samsung Galaxy XCover 2 GT-S7710 Stock ROM 4.1.2 Jelly Bean + Transcend 16GB micro SDHC UHS-I Premium Class 10 Allview AX2 Frenzy Stock ROM 4.0.4 Ice Cream Sandwich
Цитирай

Здравейте. Преди няколко дни де допитах до вас относно таблета Allview Frenzy. Купих въпросният таблет, разучих го и останах доволна от това, което видях. Зареждала съм го веднъж или два пъти. Днес отново се опитах да го заредя, но зарядното не реагира. Извадих usb кабела и го включих към лаптопа ми-зарежда. След това пробвах зарядното на телефона ми Самсунг, оказа се, че и с него мога да заредя таблета. Явно повреден е само щепселът на оригиналното зарядно. Тъй като, докато търсех таблета се оказа, че е изчерпан на доста места, го закупих от друг град, към който нямам път наскоро.Искам да попитам дали се признава гаранцията за подобен проблем и дали да ходя да се разправям, при положение, че имам две излишни зарядни за телефон самсунг. В смисъл, има ли някаква опасност за таблета, ако го зареждам със зарядно за телефон, поне на първо време?
Цитирай

Няма проблем да се ползва зарядното за телефон- просто ще се зарежда по-бавно таблета. Същото важи и за зареждане от лаптопа, но там ще става още по-бавно...
Цитирай

Здравейте! Някой запознат ли е на какво се дължат белите петна на екрана. На таблета имам бяло /по светло/ петно, което не се вижда на тъмен или черен екран. Иначе таблета се държи много добре и като цяло съм много доволен. Говоря за ALLVIEV TX1 Quasar.
Цитирай

Някой пробвал ли е дали ALLVIEW TX1 Quasar поддържа външна флашпамет? Дали usb-то му е хост? Има ли смисъл изобщо да си купя преходник между micro usb и нормално /женско/ usb?
Цитирай

Здравейте. Купих си таблет allview alldro 2 speed duo и имам няколко въпроса на които се надявам, че можете да отговорите. Първо: чрез usb флашка мога ли да си прехвърлям файлове ? Второ: Само на снимки и клипове ли следва движението на таблета картината или има допълнителни наистройки за сайтовете? Благодаря предварително!
Цитирай

Здравейте,аз имам Allview Speed City SuperSlim и имам проблем с него:захапва трудно да зарежда батерията,някой има ли подобен проблем и ако да как го е решил.
Цитирай

Здравейте, тези дни ще си взема таблет и съм се спрял на allview alldro 2 speed duo въпроса ми към вас е дали влиза бързо в интернет(wi-fi), защото гледах видео ревюта и на някой клипове влизаше бързо на някой по-бавно. Мерси предварително Smile
Цитирай

Здравейте, мисля че имам проблем с GPS на ax2 Frenzy.
Когато го купих преди около месец, хвана спътниците, но от тогава нито веднаж не се позиционира, вечно търси и не намира, а само на открито го мъча ... Дали някой от тук пишещите е имал подобен проблем и как го е решил?
Имаше някакви кодове за тестване на различните модули, знаете ли такива за Allview?
Цитирай

Здравейте колеги,
от около 2 месеца ползвам АХ2 frenzy и съм доволен до момента в който сина ми реши,че иска да му смели екрана Cry Проблема е, че никаде не намирам дисплей за него(в БГ). Ако някой може да помогне много ще съм му благодарен. Поздрави
Цитирай

здравейте , от няколко дена имам allview ax2 frenzy ,
днес го включихме да се зареждапонеже остана без батерия и от тогава отказва да се включи.
не индикира че има включено зарядно нищо.
никакви признаци на живот,единствено което ми прави впечатление каточели е топъл отзад.
имали начен за ресет на този таблет или да се носи в сервиза

Samsung Galaxy S I9000 + 32 GB Samsung Micro SDHC Class 10+
Google Nexus S (Stock Jelly Bean 4.1.2 ) + Galaxy Nexus I9250 (Stock Jelly Bean 4.3 ) 16GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)