Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

-.¸¸.·´¯ Въпроси • Проблеми • Насоки - за HTC One M7 ¯´·.¸¸. -

@OGIER ако става въпрос за този уиджет
[Изображение: 2kr8jo.jpg]
той е част от Sense 7. Има начин да се получи при М7 но той е с къстъм ром.
Този: http://llabtoofer.com/2015/05/22/htc-one...hd-53-0-0/
е базиран на последния стоков за М7 с добавени приложения и уиджети от Sense 7.
Тестван е, мой приятел го използва от доста време и е А+++
Цитирай
Аксесоари

Освен това - InsertCoin, ViperOne, NuSenSeveN... Все прекрасни възможности за един нов живот на този чудесен телефон!
Цитирай

Амин Big Grin.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

(2015-11-05, 21:49:58)bobytsekov написа:  sinfin питаше за часовника в горната част на Blinkfeed, който стана вече ясно кога е там и кога не - Blinkfeed трябва да ти е начален екран, за да го има, нищо друго.

Иначе прозрачният уиджет с часа и времето, който можеш да слагаш където ти хареса, е част от Sense 7. В по-старите версии на Sense го няма. Актуалният официален софтуер за M7 е със Sense 6 и така ще си остане.

Именно тава питах и имах в предвид, защото на снимката един до друг бяха и двата, а при мен само в бяло 
Благодаря за отговорът

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

здравейте имам въпрос към Вас.. Вярно ли е че Android 6.0 няма да го пуснат за М7 ?
Цитирай

Да, за съжаление е вярно, всъщност, вече ще получавате само security updates, ако има нужда.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

(2015-11-15, 15:21:39)Rumba7a написа:  ...Вярно ли е че Android 6.0 няма да го пуснат за М7 ?
Две години поддръжка отдавна минаха, за кога?

 
Цитирай

Ще се надяваме на къстъм ром.
Цитирай

Някой знае ли каква е тази звезда която стои отгоре? Не мога да я махна?

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай

@brabus, дай скриншот - тук врачки с кристални топки няма.Smile

 
Цитирай

Нещо Tapatalk се бъгва и не ми го качва. Не съм толкова зле все още да питам без да показвам, ама..
http://pc.cd/mQartalK

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай

Това според мен е някое приложение, никога не съм я виждал тази икона.Пробвай да деинсталираш едно по едно и виж дали ще се махне.

ПС:не съм прав, сори Smile

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

Включени са приоритетите повиквания. От бутоните за звука.
Цитирай

(2015-12-07, 17:37:50)brabus написа:  Нещо Tapatalk се бъгва и не ми го качва. Не съм толкова зле все още да питам без да показвам, ама..
http://pc.cd/mQartalK

Това е от СмартЧасовника ( избрал си опция само най-важните повиквания )  Tummenupp

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

@OGIER я дай пак? От къде точно? Кой е този смарт часовник?

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай

Нали говорим за звездата?! Означава, че са включени само приоритетни повиквания. Но... повтарям се...
Цитирай

(2015-12-07, 18:13:05)brabus написа:  @OGIER я дай пак? От къде точно? Кой е този смарт часовник?
Аз имах предвид, че ако ползваш SmartWhatch от самият часовник си избрал да показва само важни съобщения ( поне при мен от това се появява същата звезда )

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Искам да попитам от къде да проведа видео разговор ?
Цитирай

Това можеш да направиш, като използваш програма, която има такава функция - Messenger, Hangouts, Skype и т.н.
Цитирай

Здравейте колеги, обръщам се към вас с надеждата някой да помогне. Имам Htc one M7, взех го 2ра ръка и не беше с оригиналния ROM (RUU). От начало го пренебрегнах това, но сега започна да ми дава страхотно големи бъгове. Беше роотнат. Реших сам да си сложа оригинал ROM но незнам какъв точно, дърпам за европа естествено, пробвам да го сложа стига до някъде и дата грешка че RUU не е подходящ. Пробвах с мн и не става, унроотнах го и сега няма Ром, стои само в Флашбоот. Моля помогнете как да си сложа андроид и да си направя телефончето отново да работи.
Цитирай

Като за начало, както си във fastboot, напиши през cmd fastboot getvar all, за да видим цялата информация за телефона ти (скрий си imei).Постни тук инфото, което получиш и ще го мислим.....

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

Аз съм във същата ситуация.. + това телефона ми е s-On, с viperOne 7 съм, Android 4.4.3. По същия начин RUU-тата не стават. Някой ако знае нещо да помага или в крайна сметка да нося на сервиз. /Даже незнам дали и там ще могат да го върнат в стоков вариант/.

HTC One m7 | Бял | LolliPop |  5.0.2 | Full stock
iPhone 4 | Black | iOs 7.1.2 | Jailbroken
Цитирай

Същото се отнася и за теб, справка горния ми пост!Дай информация за телефон ти firmware, cid, hboot.....
Напиши информацията тук и ще ти помогнем.Няма нужда от сервиз!

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

hboot 1.57, baseband 4T.29.3218.08, version-main 6.09.401.11

HTC One m7 | Бял | LolliPop |  5.0.2 | Full stock
iPhone 4 | Black | iOs 7.1.2 | Jailbroken
Цитирай

CID? MID?

Най-лесно ще стане, пък е ще ни спестите допълнителни въпроси, с:
fastboot getvar all

Blush
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 13 гост(и)