Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

IPBGHD Rom /up to v6.0 XXEMD2 FINAL (4.1.2) § 7.0.6 XXUFME3 (4.2.2) /☎

*Фикснат проблем с SystemUI

Това решава ли моя проблем със забиването? Защото както споменах по- горе, понякога както го ползвам и си забива. Примерно днес, актуализирам програма от Гугъл Плей, изтегли се, изписа ми " инсталира се" и си остана така... нищо немога да пипна. За сега не е забивал докато НЕ го ползвам.

Samsung Galaxy S7 Edge Dark Blue 6.0.1 Never Updated - Never Rooted
Цитирай
Аксесоари

SystemUI забиваше когато тела се зареди на 100% и излезе нотификация че е зареден,сега този проблем го няма вече.

ЕДИТ:
Не ме молете да качвам мирори , ъплоуда ми е много скапан , ако някой може да качи някаде да го направи и ще добавя линка е първия пост.

P10

Цитирай

Всичко в новия мод е идеално. Засега при мен няма никакви бъгове, но потреблението на рам отново е много голямо.Ако някой знае как да се намали ще съм му много благодарен.
Цитирай

Много бавно се сваля!Последната версия 7.0.6 Само при мен ли е така или има някакъв проблем.

Samsung Galaxy S6 edge aNDROID 6.0.1 G925FXXU4DPGW
Цитирай

Typical написа:Всичко в новия мод е идеално. Засега при мен няма никакви бъгове, но потреблението на рам отново е много голямо.Ако някой знае как да се намали ще съм му много благодарен.

Много интересна работа, при мен пък точно обратното... за пръв път виждам така добре консумирана РАМ памет с мойта с3-ка

Samsung Galaxy S7 Edge Dark Blue 6.0.1 Never Updated - Never Rooted
Цитирай

doctavus написа:
Typical написа:Всичко в новия мод е идеално. Засега при мен няма никакви бъгове, но потреблението на рам отново е много голямо.Ако някой знае как да се намали ще съм му много благодарен.

Много интересна работа, при мен пък точно обратното... за пръв път виждам така добре консумирана РАМ памет с мойта с3-ка


След като убия всички процеси потреблението е около 650 мб и нагоре (плюс че съм задал ограничаване на процесите).
Цитирай

Ееее не стига вече ще се побъркам! Свалих и флашнах 7.0.6 викам може да съм сгрешил някъде нещо.... всичко ОК, пускам и докато надстройвам телефона ми се наложи да ресна веднъж защото ми заби и сега пак докато си актуализираше Allshare Play .... веднага след пускането му.... почвам да си мисля, че ми има нещо на телефона! :wall:

П.П. ...... прецака ми се телефона реших, че може проблема да е от рома, но дори на стоков ми прави същия проблем...след ipbghd 7.0.6. сложих друг къстъм, но 4.2.1 с boeffla-kernel същата история.. след това стоков 4.2.1 с cf autoroot пак ми го прави този проблем.... просто си замръзва телефона както го бърникаш...Може ли някой да ме напъти към правилната тема, че тук не му е май мястото на този мой проблем вече?

Samsung Galaxy S7 Edge Dark Blue 6.0.1 Never Updated - Never Rooted
Цитирай

doctavus написа:Ееее не стига вече ще се побъркам! Свалих и флашнах 7.0.6 викам може да съм сгрешил някъде нещо.... всичко ОК, пускам и докато надстройвам телефона ми се наложи да ресна веднъж защото ми заби и сега пак докато си актуализираше Allshare Play .... веднага след пускането му.... почвам да си мисля, че ми има нещо на телефона! :wall:

П.П. ...... прецака ми се телефона реших, че може проблема да е от рома, но дори на стоков ми прави същия проблем...след ipbghd 7.0.6. сложих друг къстъм, но 4.2.1 с boeffla-kernel същата история.. след това стоков 4.2.1 с cf autoroot пак ми го прави този проблем.... просто си замръзва телефона както го бърникаш...Може ли някой да ме напъти към правилната тема, че тук не му е май мястото на този мой проблем вече?


Ако и стоков ром със стоков кернел, нерутнат прави същия проблем, темата май се казва... Сервиз

в момента Samsung Galaxy S22 и Galaxy Tab S6
Цитирай

От вчера съм с 7.0.6 инсталиран на чисто и засега се държи страхотно...
Поздравления за работата niko! :thumbup:

Galaxy S10
Цитирай

Едно питане: в този ром има ли я настройката за автоматично набиране на номера след като доближиш телефона до ухото... ако да от къде се включва?

Galaxy S10
Цитирай

Настройки>Движения
Settings>Motions


Цитирай

Страхотни сте .Благодаря Ви за вложените време и усилия.Всичко добро.
Цитирай

Това е мода на Arsaw
[Port][28 May][JB 4.2.2] GS4 Keyboard/TWLauncher/WeatherWidget for XXUFME3) ,
направил съм зип за TWLauncher/WeatherWidget ,който сам да изтрива всичко и да слага което където трябва.
ЛИНК

В последната му версия всичко е идеално , може да видите всичко тука

P10

Цитирай

Може ли да се флашне направо без никакви wipe-ве?

Galaxy S10
Цитирай

Можеш , би трябвало да стане и на други 4.2.2 ромове.

P10

Цитирай

A иконата с една телефонна слушалка, когато ти звъни някой без снимка може ли да е по-голяма. Днес обърнах внимание, ама не мога да се сетя по дефолт, каква беше, но ми се върти голяма.

Apple iPhone 7
Lenovo
VIBE P2; 
XDA= Mitky82
Цитирай

Ако искам weatherwidget да е прозрачен ще трябва да флашна зипа от поста в XDA ли?

Galaxy S10
Цитирай

DPapazov написа:A иконата с една телефонна слушалка, когато ти звъни някой без снимка може ли да е по-голяма. Днес обърнах внимание, ама не мога да се сетя по дефолт, каква беше, но ми се върти голяма.


Може да сложиш и твоя снимка ако искаш :rofl:

Ха-ха-ха , не се сдържах ,може да се промени , ама нещо не ми се занимава сега.

Обърнал съм на 4.1.2 и се занимавам с Garmin-a

angelss написа:Ако искам weatherwidget да е прозрачен ще трябва да флашна зипа от поста в XDA ли?

Зипа ,който съм качил , смъкни го и замени файловете с другия , щото зипа там не трие старите файлове и ще имаш проблеми.

P10

Цитирай

Аз вече инсталирах твоя зип, но искам уиджета да е прозрачен, как да стане?
В TWLauncher от ляво има една стрелка, тя трябва ли да се появява защото при мен я няма...?

Galaxy S10
Цитирай

angelss написа:Аз вече инсталирах твоя зип, но искам уиджета да е прозрачен, как да стане?
В TWLauncher от ляво има една стрелка, тя трябва ли да се появява защото при мен я няма...?

Тая стрелка е мулти прозореца , флашвай неговия зип върху моя , няма да имаш проблеми , моя е изтрил каквото трябва.
--------------------------
DPapazov

Това ли искаш да смениш?

[Изображение: incomingcall_settings_default_image.png]

P10

Цитирай

Лаунчърът и уиджета за времето работят перфектно, за което много благодаря че го поставяш тук....!
Това с мулти прозореца как се включва, защото приложението в рома мулти прозорци изисква pro версия да се закупи?

Galaxy S10
Цитирай

Мулти прозореца се пуска от тогълите (Много Прозорци) ,там като е чекнато можеш с задържане на бутона назад да го включиш.
Другата програма е да можеш да добавяш и други приложения към прозореца освен заложените , не му пречи че не е про.Трябва само да се направи ресет на тела , за да излязат после.

P10

Цитирай

Не тази картинка, има една малка слушалка която се появява при набиране и при входящо обаждане.
Не можех да стартирам апарата, нещо се омаза и се налагаше да върна от нандроида само датата за да тръгне. Нещо ми се затриха някакви папки без да правя нищо. покрай андроид секюр и дата с аппс, лоадва аповете след чистене на далвик и накрая зависва на "отваряне наприложения" и така цяла вечер. Ако не се сещаш, коя е иконата ще пусна шот после, сега трябва да си настроя 10 изгубени дена от бекъпа Smile

Apple iPhone 7
Lenovo
VIBE P2; 
XDA= Mitky82
Цитирай

Бекъп е страшна работа , периодично си правя бекъпи и доста главоболия ми спестяват.
Пусни по някое време шот и ако мога ще го направя , ти ще тестваш , че аз съм за сега на 4.1.2 , да се порадвам малко на Garmin Smile

P10

Цитирай

niko написа:Бекъп е страшна работа , периодично си правя бекъпи и доста главоболия ми спестяват.
Пусни по някое време шот и ако мога ще го направя , ти ще тестваш , че аз съм за сега на 4.1.2 , да се порадвам малко на Garmin Smile


Това е, мился като се прави мод за запис и все така става с малка икона.

Apple iPhone 7
Lenovo
VIBE P2; 
XDA= Mitky82
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)