Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

IPBGHD Rom /up to v6.0 XXEMD2 FINAL (4.1.2) § 7.0.6 XXUFME3 (4.2.2) /☎

Mirror - by SavichBg , благодарности.Добавен е в първия пост.

DPapazov , ще видя кога ще имам време , че сега ще се по занимавам с едно SGS.

P10

Цитирай
Аксесоари

В съобщения за да можеш повече от три смса да пращаш, неограничен брой получатели и прочие от CSC ли го правеше или самия апп редактираш нещо? Че нали сложих тоя апп от с4 и там си ми разрешава да вкарвам повече от 3смса без да преобразува, което ме води на мисълта, че или цсц или нещо фреймуорка или не знам, но самия апп не е модифициран

ЕДИТ: аз нали го стартирах вече, и сега го чопля да го уморя пак хахах

Само с тоя NFC не мога да се справя, до одеве бачкаше, някой друг рестарт и пак спира. Странното, че само след хот буут се оправя, с нормалния рестарт не.

Apple iPhone 7
Lenovo
VIBE P2; 
XDA= Mitky82
Цитирай

Здравейте,
след едноседмична употреба на този ром, реших да се върна към стария стоков ром. Мммм мога да кажа, че се преродих. Сигурно новата версия не е достатъчно добре оптимизирана за нашите телефончета, но постоянно срещах разни бъгове, загрявания, изхвърляше ме от програми, не разпределяше добре процесите и рамта за тях и т.н. Не искам да кажа нищо лошо за този ром. Харесва ми, но просто явно версия 4.2.2, найстина не е добре оптимизирана за нас. Сега телефона ми използва в пъти по-малко рам и не загрява. Другото, което ми направи впечатление е и че примерно когато съм си пуснал музика и искам да ползвам нещо друго, телефона не започва да сече, а си работи нормално.
Ще се върна към този ром, но когато версия 4.2.2 стане официална Smile !

Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай

Не очаквай лийка да е перфектен.

Тука съм направил мода на Arsaw , да се инсталира през Aroma , избирате между нормалния и прозрачния стил.
Не съм го тествал , на 4.1.2 съм в момента , но не би трябвало да има проблем.

P10

Цитирай

niko написа:Не очаквай лийка да е перфектен.

Тука съм направил мода на Arsaw , да се инсталира през Aroma , избирате между нормалния и прозрачния стил.
Не съм го тествал , на 4.1.2 съм в момента , но не би трябвало да има проблем.


При мен уиджета се инсталира и работи безпроблемно!

p.s. Аз пък смятам да поостана с този ром! За момента съм доволен от него, имах проблем със system UI, който бе решен с пускането на 7.06, а и по въпроса с излишните кеширани процеси и съответно рам-а също има напредък!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай

Аз съм доволен, но просто при мен правеше някакви бъгове сега се сещам и че имах проблем и с индикатора за слушаките. При изключени слушалки изведнъж ми записва, че са включени Big Grin
Иначе ромчето си е много сила, просто ще изчакам оригиналчето Smile !

Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай

Какъв е този процес com.sec.phone, защото в момента той най много ми дърпа от живота на батерията...?

Galaxy S10
Цитирай

Много говориш Big Grin


Цитирай

niko появил се нов ъпдейт на s4 уиджета за времето в темата на Arsaw...

Въпроса е може ли да се флашне направо в твоя ром или ти трябва да го поготвиш за флашване...?

Latest version based on i9505 MEA firmware
Changelog: Fix weather widget constant redraw. Now widget redraw is only occasionally.

S4 Launcher&WeatherWidget for S3 XXUFME3

S4 transparent background WeatherWidget . Flash above zipfile before flashing this.

Galaxy S10
Цитирай

angelss, току-що флашнах ъпдейта на Arsaw направо върху версията на niko! Аз ползвам прозрачния вариант, работи си на първо четене без проблем!Има добавена анимация в уиджета! Ако той реши, че може да се подобри още, сигурно ще го направи!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай

Ето го и мода на Arsaw базиран на МЕА

Линк

P10

Цитирай

Здравейте, първо да кажа, че наистина много ми харесва работата Ви и продължавайте все така. Имам следният въпрос след инсталиране на v6.0 XXEMD2 Final ми изчезна ripple effect. При заключване на телефона и задаване на swipe ми излиза lockscreen също като на Nexus с три опции: Unlock, Google Camera. Та как мога да ползвам ripple effect. Бих искал да добавя, че в settings ripple effect ми е активирано. Благодаря предварително!

Xiaomi Mi 10T Pro Black, iPad Air 16GB Space Grey
Цитирай

Deluxe Settings сложи ли?

P10

Цитирай

Не не бях го сложил. Но след инсталация всичко е наред. Благодаря за отговора.

Xiaomi Mi 10T Pro Black, iPad Air 16GB Space Grey
Цитирай

При мен с инсталиран deluxe още го няма.
Някой може ли да даде съвет излиза по следния начин:

Искам да си върна ripple ефекта ?

GT-I9300 | Xperia Z3 BLACK -Stock 5.1.1 Lollipop
Цитирай

Дали може да се направи "Full Screen HD" като това ---> [Изображение: screenshot2013032922112f.png]

п.п това би било много добре. На мене ще ми е много полезно, а предполагам и на много други.
Цитирай

В момента съм с версия 4.2.2 на niko - просто перфектна откъм държание...
Искам да попитам заслужава ли си да пробвам предишният 4.1.2 (досега не съм го тествал)... съблазняват ме многото допълнителни настройки на Jkay Framework...
Та с 4.2.2 ли да остана или да пробвам 4.1.2?

Galaxy S10
Цитирай

4.1.2 е без забележки и за разлика от 4.2.2 няма проблем с флаша на стоков браузър. В момента съм с 4.1.2, а преди това бях с 4.2.2. Пък и винаги можеш да си бекъпнеш рома и после да го върнеш.

Каквото дойде
Цитирай

zootv, кой точно 4.2.1 е без забележки казваш? Най-малкото лага при контакти и дайлър си го има, без значение версията !
От снощи има ОТА - ъпдейт до 7.0.7. Добавена е анимация за заключване на екрана, това е видимата промяна! Като цяло телефона е по-пъргав, дори ми се струва че е работено по гореспоменатия проблем!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай

Дали е от рома/7.0.7./,но спря да ми работи Андроид времето / от маркета безплатното /? Може да си е и от самото приложение, но на 7.0.6. нямах проблем. Не че ми е важно, но ми е любопитно.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

Имаш в предвид стоковия уиджет за времето ли? Аз нямам такъв проблем!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай

maktub19 написа:Имаш в предвид стоковия уиджет за времето ли? Аз нямам такъв проблем!
Не, имам предвид едно приложение дето е като зелена капка. Между другото не иска да работи и Го уедър екс про. Пак казвам, не е болка, но ми е интересно, дали е някакъв лаг? Иначе съм си много доволен.На лийка работеше. Чудя се дали пък не е в мен грешката, затова и питам.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

gogon написа:
maktub19 написа:Имаш в предвид стоковия уиджет за времето ли? Аз нямам такъв проблем!
Не, имам предвид едно приложение дето е като зелена капка. Между другото не иска да работи и Го уедър екс про. Пак казвам, не е болка, но ми е интересно, дали е някакъв лаг? Иначе съм си много доволен.На лийка работеше. Чудя се дали пък не е в мен грешката, затова и питам.

Ясно, току-що пробвах Android Waeather, при мен работи! Не знам от къде може да ти е проблема, деинсталирай, изчисти кеша и пробвай пак!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай

Здравейте,колеги.Интересуваме в рома на niko,който е базиран на последния изтекъл 4.2.2 AccuWeather Widget-а същият ли е,както при S4?Има ли ги анимациите в самия widget,както е при оригиналния?

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

maktub19, казвах, че 4.1.2 на Нико е много добър, а 4.2.2 можеби е още по-добър, с изключение на крашването на стоковия браузър при пускането на флаш и харченето на рам. А бързината на дайлъра казват зависи от разработчиците на Самсунг.

Каквото дойде
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)